Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Özel Formülleri ile Çok Sevilen Cilt Temizleme Toniği

Yüz temizleme tonikleri temel cilt bakım rutini basamaklarından biridir. Temizleyicilerden sonra uygulanan tonikler yüzünüzde temizleyicilerden arta kalanları arındırarak cildinizi temizler, cilt sağlığınıza destek verir. Hem de cilt bakım rutininizin sonraki aşamaları için cildinizi hazırlar. Yüz temizleme toniği ürünleri gözeneklerinizin temizlenmesinde büyük bir rol oynar. Cildinize uyguladığınız bakım ürünlerinin daha güçlü bir şekilde absorbe edilmesini sağlar. Cildinizin asit dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. Formüllerine göre cildinizin birçok farklı ihtiyacı için de çözüm sunar.

LeBody’de cilt ışıltısını arttırmak, cildi yatıştırmak, sivilce tedavisine destek olmak amacı ile hazırlanan birçok konuda özelleştirilmiş yüz toniği mevcuttur. En popüler yüz tonikleri arasında ise başı cildinizi siyah noktalardan arındıran ve gözenek bakımı sağlayan tonikler çekmektedir.

Cilt Temizleme Toniği ve Sağladığı Sayısız Faydaları

Yüz temizleme toniği cildinizi hazırlama görevi görür. Cilt asit seviyenizi dengeler. Gözeneklere bakım yapar ve cildinizi hafifçe nemlendirir. Böylelikle cildiniz daha sonrasında yapacağınız uygulamaları çok daha iyi bir şekilde absorbe ederek yüksek verim almanızı sağlar.

Cilt bakım rutininizde yüz toniği cildinizi arındırarak cilt temizleme aşamanızı tamamlarsınız. Cilt bakım rutininizi üç aşamalı düşünebilirsiniz. Yağ bazlı temizleyiciler, su bazlı temizleyiciler ve yüz temizleme toniği cildinizi istenmeyen maddelerden arındırıp bakıma hazır hale getirdiğiniz basamaklardır. İkinci aşama ise esans, serum, maske, yüz yağları vb cilt sorunlarınızı tedavi edip cilt sorunlarınızı gidermek içindir. Son aşama da cildinizi nemlendirdiğiniz ve ilk iki aşamadaki tüm ürünleri cildinize kilitlediğiniz evredir. Bu aşamaları üst üste inşa edilen katlar olarak düşünürseniz yüz toniği temel kattır. Eğer temel sağlam olmazsa kurduğunuz inşa ne kadar iyi olsa da uzun ömürlü olmayacaktır. Dolayısıyla doğru bir cilt bakımı için cilt temizleme toniği temel bir ihtiyaçtır.

Yüz tonikleri genelde temizlemek gibi ortak bir etkiye sahip olsa da içeriklerindeki diğer maddelerin desteğiyle farklı cilt problemlerinin çözümüne de destek olurlar. Doğal asit içeren yüz tonikleri özellikle karma ve yağlı ciltler için bir sonraki adımı oldukça kolaylaştırırlar.

LeBody’den sahip olacağınız cilt temizleme toniği ürünleri cildinizin normal asit seviyesine uygun olarak üretilmişlerdir. Dolayısıyla cildiniz daha sonra kullanacağınız cilt bakım ürünlerini kolaylıkla emer ve cildinizin doğal asit tabakası korunarak cilt sorunlarınızın önüne geçilir.

Cilt Temizleme Toniği Kullanım Şekli

Cildinize düzenli olarak bakım yaptığınızda cildinizdeki gözeneklerin görünümü küçülür. Yüzünüzün yağ seviyesi dengelenir ve siyah noktalarınız azalır. Cilt bakımının ilk aşaması cildinizin temizlenmesidir. Sabah uyandığınızda güne güzel başlamak ve akşam eve geldiğinizde günün tüm yorgunluğunu atmak, cildinize nefes aldırmak için cildinizin temizliğini doğru bir şekilde yapmanız şarttır.

Yüz temizleme toniği cilt temizliğinde kullanılan özel losyonlardır. İçeriğinde cildinizi arındırıcı ve ferahlatıcı özelliklerde bileşenler bulunmaktadır. Cildiniz fazla yağ ürettiğinde ya da olumsuz şartlara bağlı olarak gözenekleriniz büyür. Büyüyen gözenekler ise siyah noktaya evrilir, yüzünüzün pürüzsüzlüğü bozulur. Cildinizin görünümünü tazelemek, canlandırmak ve parlaklık kazandırmak için cilt temizleme toniği en ideal üründür.

Günlük bakım rutininizde yer alan temizleme ürününüz ile cildinizi temizledikten sonra bir parça pamuğu, kullanacağınız yüz toniği ile ıslatarak küçük dairesel hareketler ile nazikçe yüzünüze uygulayabilirsiniz. Yüz toniğini ilk olarak yüzünüze uyguladığınızda pamukta bir miktar kir görebilirsiniz. Yüz temizleme toniği ile cildinizi maruz kaldığınız kirlerden arındırdıktan sonra yüzünüzü nemlendirebilir ya da diğer bakım ürünlerinizi kullanabilirsiniz. Unutmamalısınız ki cilt temizleme toniği ile yüzünüzü ne kadar temizlerseniz sonrasında kullanacağınız ürünün etkisi o kadar artacaktır. Eğer canlı, pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmak istiyorsanız yüz toniği kullanımınızı mutlaka günlük bakım rutininize eklemelisiniz. Cilt temizleme toniği ile gözeneklerinizin görünümünü en aza indirebilirsiniz. LeBody sizlere fazla yağ üretimini dengeleyen ve gözeneklerinizin sıkışmasına yardımcı olan formüllere sahip yüz tonikleri sunmaktadır.

Cildin nem kaybetmesi özellikle kuru bir cilde sahip olanlar için büyük bir problemdir. Çünkü cildiniz nem kaybetmeye başladığında pul pul dökülmeye başlar. Bu durum da asit seviyenizin bozulduğunun bir habercisi olarak sağlıksız bir görüntü oluşturur.

LeBody Cilt Temizleme Toniği Ürünleri

Mağazamızı tercih ederek lavanta özlü, kolajenli, ceranolin ve altın salyangoz ile zenginleştirilmiş yüz toniklerine ulaşabilirsiniz. En çok tercih edilen ürünlerden biri lavanta özlü yüz bakım toniğidir. Bu tonik doğal bileşenlerin fermente edilmesi ile oluşmuştur, zayıf bir asit içeriğine sahiptir. Kore estetik merkezlerinde estetik uzmanlarının tavsiyesi olan bu ürün cildinizi rahatlatır ve ölü deri hücrelerinden cildinizi arındırır. Lavanta hem güzel kokulu hem de şifa kaynağı bir bitki olduğun için cildinizi rahatlatırken parlak bir görünüm sağlar. Karma, yağlı, kuru ve hassas ciltlerin tümü için uygundur.

Eğer pürüzlü cilt dokusunu sıkılaştıran esans formlu bir yüz toniği arayışındaysanız cilt dostu ve emilim gücü yüksek Gıda ve İlaç Güvenliği Bakanlığı tarafından onaylı kırışıklık giderici ve yüzünüze elastikiyet kazandıran Collagen Lifting yüz toniği tam aradığınız üründür. Tek bir cilt temizleme toniği ile cildinizi hem besleyebilir hem de cilt bariyerinizi güçlendirerek bakım sağlayabilirsiniz.  En çok tercih edilen, en özel ve işlevsel cilt temizleme toniği ise sadece değerli ve ender özleri barındıran, zaman geçse bile cildinizin nemini koruyup yüzünüzü germeyen salyangoz özlü yüz temizleme toniğidir. İçeriğinde bulunan cilt dostu yedi çeşit doğal bileşeni sayesinde cildinize uzun vadeli nem ve parlaklık kazandırırken aynı zamanda da cildinizi besler.

Mat cildinize ışıltısını ve nemini geri kazandıracak birbirinden farklı özelliklerdeki cilt temizleme toniği fiyatları lebodyturkey.com adresinde sizleri beklemektedir!

Cildinize sağlık kazandıracak bu ürünlere hesaplı fiyat garantisi ile sahip olarak güzelliğinizi onurlandırabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.