Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Sağlıklı Bir Cilt İçin Tercihiniz Yüz Temizleme Köpüğü

Sağlıklı bir cilde sahip olmanız için cilt temizliğinize dikkat etmeniz gerekir. Eğer cildinizin temizliğinize dikkat etmezseniz cildinizde kir ve yağ birikir. Sivilce ve siyah nokta gibi sorunlar meydana gelir. Yüz temizleyici köpük cildi yağdan ve kirden arındırır. Fakat yüz temizleme köpüğü kullanırken tercih ettiğiniz yüz temizleme ürünleri kimyasal madde içermemeli ve cildinizin asit dengesini bozmamalıdır.

Yüz Temizleme Köpüğü Faydaları

Yüz yıkama köpüğü cildinizde derinlemesine bir temizlik sağlar. Kirden ve yağdan cildinizi tamamen arındırır. Cildinizin bakımlı ve parlak görünmesini sağlar. Cildinize tazelik ve canlılık verir.

Üstelik yüz temizleyici köpük bunu yaparken cildinizi tahriş etmez ve zarar vermez.

Cildin nem oranını düzenleyerek kurumasına engel olur.

Yüz temizleme köpüğü ciltte biriken kiri ve yağı gidererek rahatlama sağlar.

Mikro seviyede kabarcıklar içeren yüz temizleme köpüğü gözenekleri temizler ve tıkanmasını önler. Cildinizin yağ düzeyini dengeler.

Yapısında bulunan vitamin ve amino asitlerin desteği ile cildinizi nemlendirir. Yumuşatıp canlılık vererek de cilt sağlığınızı korur.

Doğru Yüz Temizleme Köpüğü Seçimi

Cilt bakımınızda doğru cilt temizleme ürünleri tercih etmeniz çok önemlidir. Eğer çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden cildiniz temizlemek isterseniz yüz temizleyici köpük cilt bakımınızın ayrılmaz bir parçası olmalıdır. Cildinizi kir ve makyajdan arındırmak için yüz yıkama köpüğü ideal bir üründür. Cilt temizleme köpüğü sayesinde cilt sağlığınızı derinden ve etkili bir şekilde koruyabilirsiniz.

Cildinizi sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere yüz temizleme köpüğü ile yıkayarak hem cildinizin uzun süre canlı bir görünümde kalmasını sağlayabilir hem de yumuşak bir cilde sahip olabilirsiniz.

Yüz temizleme köpüğü seçmeden önce kendi cilt yapınızı doğru bir şekilde analiz etmelisiniz. Yağlı, kuru, karma ve hassas bir cilde sahip olabilirsiniz. LeBody tercihiniz ile cilt yapınıza uygun bir yüz temizleyici köpük bulabilirsiniz. Yüz yıkama köpüğü seçerken parabensiz ve yüzünüzün asit dengesini koruyan ürünler tercih etmelisiniz. Cilt yapınıza uygun bir seçim yapmazsanız kullandığınız yüz yıkama köpüğünden beklediğiniz performansı sağlayamayabilirsiniz.

Yüz Temizleme Köpüğü Kullanımı ve Sıklığı

Yüz temizleme köpüğü kullanırken yeterli miktarda ürünü avucunuza almalı ve cildinize nazikçe sürmelisiniz. Yüz yıkama köpüğünün gözünüz ile temas etmemesine dikkat ederek göz çevrenize uygulayabilirsiniz. Daha sonra yüzünüzü hafif ılık su ile durulamalısınız. Son olarak cildinizi yüz temizleme ürünleri arasından seçtiğiniz nemlendirici krem ile rahatlatabilirsiniz.

Karma ve yağlı ciltler için yüz yıkama köpüğü günde iki kez kullanılmalıdır. Kuru ciltler için yüz yıkama köpüğü kullanımında ise sadece akşam olmak üzere günde bir kez kullanılması daha faydalı olacaktır.

Cildinizin nemini koruyan, cildinizden kiri ve fazla yağı uzaklaştıran nazik ve güzel kokulu yüz temizleme köpüğü ürünleri için lebodyturkey.com adresini ziyaret edin!

LeBody Yüz Temizleme Köpüğü

Mağazamızda kuru, karma ve yağlı cilt tiplerine göre her cilt yapısına uygun yüz temizleme köpüğü bulunmaktadır. En çok tercih edilen yüz temizleme köpüğünün başında Noni yüz temzileme köpüğü gelmektedir. Bu yüz temizliği yüzünüzü tahriş etmeden nemlendirici bir temizlik sağlar. Eğer hassas bir cildiniz varsa, yüzünüzü yıkadıktan sonra kuruluk hissi ile karşılaşıyorsanız, gözeneklerinizin içine kadar olan derinlemesine bir temizlik ihtiyacınız varsa Noni Deep temzileme  sizin için en ideal tercih olacaktır.

Olağanüstü yatıştırıcı etkiye sahip hint dutu yani noni meyve özü ve Gotu Kola özü dış etkenler sebebi ile hassaslaşan cildinizi yatıştırır. İçeriğindeki üç çeşit hyalüronik asit ile yüzünüzü yıkadıktan sonra bile nem tabakanızı korur. İçerdiği allantoin ve pantenol sayesinde cilt bariyerinizi güçlendirir.

Mağazamızın en çok tercih edilen yüz temizleme köpüğü ürünlerinden Beor yüz temizleme köpüğü ise her cilt tipi düşünelerek hem kuru hem de yağlı ciltler için farklı formüllerde hazırlanmıştır. Alıştığınız yüz temizleme köpüğü ürünlerinin aksine bu ürün kuru bir temizleme sağlamaktadır. Hafif bir kağıtla isyediğiniz zaman istediğiniz yerde temiz ve yumuşak bir şekilde yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Suda eritilip kullanılan kağıt köpük seyahatte- sporda, işte her yerde yer kaplamayan rahatlığı ile yanınızdadır. Hindistan cevizinden gelen bitkisel temizleyici özü sayesinde cildinizi tahriş etmez ve derinlemesine bir temizlik sağlar. Zayıf asidik temizlik köpüğü bir kerelik kullanımınızda bile gözeneklerin içindeki kiri temizler. Cildinizin nemli ve pürüzsüz olmasına yardımcı olur. Cildinize parlaklık verir.

Ayrıca LeBody tercihiniz ile yeşilçay, pirinç kepeği, hylaluronik, collagen, nar ve salyongoz özlü yüz temizleme köpüğü sahibi olabilirsiniz. Bu yüz temizleme köpükleri cildinizin nemini destekleyerek onaracak ve içerdiği zengin besleyici bileşenler ile cildinize esneklik ve canlılık kazandırcaktır.

Uygun Fiyatlı LeBody Yüz Temizleme Köpüğü ile Tertemiz Bir Cilt!

Ürünlerinde kullandığı bitkisel, zengin ve doğal içerikleri ile öne çıkan LeBody yüz temizleme köpüğü fiyatları cebinizi yakmaz ev bütçenize destek olur. Mağazamızın hem cildinizin pürüzsüzlüğünü ve nem dengesini destekleyen hem de sağladığı bu faydaları sizlere bitkisel formüllerle sunan yüz temizleme köpüklerinden edinerek yüzünüzde pürüzsüz bir görünüm elde edebilir, sağlıklı ve parlak bir cildin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimiz her cilt yapısına uygun olarak kuru, karma ve yağlı ciltler için farklı bileşenere sahip olarak üretilmiştir.

Üstelik sizleri ve cilt sağlığınızı düşünerek üretilen tüm yüz temizleme köpüğü ürünleri uygun fiyatlı olarak sizlere sunulmuştur. Kalite anlayışı olarak her geçen gün ilerleyen mağazamız ürün fiyatlarını her bütçeye uygun oranlarda dengelemiştir!

Şimdi tek yapmanız gereken lebody.com adresine gelerek cilt yapınıza uygun yüz yıkama köpüğü çeşitlerinden dileğinizi sipariş etmek ve içeriğini bitkisel formüllerden alan bu ürünler ile sağlıklı bir cilde sahip olmak!

Keyifli alışverişler dileriz!

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.