Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Yaşlanma Karşıtı Evde Yüz Masajı Nasıl Yapılır?

İlerleyen yaş, yapılan fazla mimikler veya düzensiz uyku birçok olumsuz faktör genel sağlığımızın en başında cildimizi etkilemektedir. Cansız ve donuk bir cilt görünümüne hatta kırışıklık ve sarkmalara sebep olabilir. Özellikle önlem alınmayan, bakımı yapılmayan ciltlerde bu sorunlar kalıcı hale gelebilir. Bu yüzden birçok kişi, yaşlanma karşıtı evde yüz masajı yapmaktadır.  Kadın veya erkek fark etmeksizin herkes internetten bildiği ve televizyondan gördüğü kadarıyla masaj yöntemleri uygulamaktadır. El hareketleriyle uygulanan bu yöntem kan akışınızı hızlandırır ve sizi rahatlatır. Fakat yaşlanma, sarkma veya cansız cilt gibi problemlerine çözüm olduğunu söyleyemeyiz. Parmak yöntemleriyle yapılan yaşlanma karşıtı evde yüz masajı, sadece kan akışını hızlandırdığı gibi kalıcı bir çözüm yöntemi sunmaz.  Yaşlanma karşıtı evde yüz masajı yapmak istiyorsanız, parmaklarınızın yaptığı hareketlerden çok daha fazlasına ihtiyacınız var demektir. Derinizin en alt tabakalarına işlemeyen parmak yöntemiyle kullanan yaşlanma karşıtı yüz masajı sadece sizi günlük olarak kurtarabilir.  Aynı zamanda sarkma, yaşlanma gibi problemlerden ancak soğuk uygulanarak kurtarabilir. Çünkü, soğuk kan akışını daha da hızlandırdığı gibi cilt hücrelerine canlandırıcı bir etki verir. Sadece parmak yöntemleriyle uygulanan yaşlanma karşıtı evde yüz masajı, uzun saatler boyunca yapılan ve belki etkisi olabilecek bir çözüm yöntemidir. Aynı zamanda zahmetli ve zaman gerektiren bir durumdur. Fakat teknolojinin ilerlemesiyle birlikte hem evde yapılabilecek hem de parmak yöntemlerinden çok daha etkili bir yüz masaj yöntemi gelişmiştir. Yüz masaj aleti, evden çıkmadan, kendi yöntemlerinizle yüzünüze masaj yapma imkanı tanır. Özellikle parmaklardan çok daha etkili olan yüz masaj aleti, son zamanlarda cilt sağlığı için oldukça önerilir durumdadır. Peki bu yüz masaj aleti detaylı olarak nedir ve tam olarak ne işe yarar? Merak ediyorsanız yazımızın okumaya devam edin…

 

Evde Kullanılan Yüz Masaj Aleti İşe Yarar Mı? Faydaları Nelerdir?

Yüz masaj aleti, yüze uygulanan, çeşitli cilt problemlerine iyi gelen bir aparattır. Özelikle son dönemde gittikçe popülerleşmekte ve çoğu kişi tarafından tercih edilir durumdadır. Evde, herkesin oturduğu yerden kolayca uygulayabileceği yüz masaj aleti, aynı zamanda bir o kadar da etkilidir.  Cinsiyet fark etmeksizin kullanılan yüz masaj aleti, alındığında tüm ailenin kullanabileceği formattadır. Hiçbir yaş ve cinsiyete zararı bulunmamaktadır. Fakat bazı yaşların daha çok kullanmaya ihtiyacı olabilir. İlerlemiş yaşlarda cilt zamanla elastikiyetini kaybeder ve kolajen sentezi azalır. Bu da kırışıklık, sarkma ve cilt cansızlığı gibi problemlere yol açar. Yüz masaj aleti, masaj hareketleriyle cildi canlandırır. Özellikle soğuk uygulandığı zaman cilt hücrelerini uyarır ve cildin sağlıklı görünümüne kavuşmasına yardımcı olur. Her yaşın kullanabileceğini belirtmiştik. Genç yaşlar da yine yaşlanma belirtilerini geciktirmek, sarkma ve ince çizgiler için olabildiğince erken önlem almak amaçlı yüz masaj aleti kullanabilir. Aynı zamanda soğuk aparatı sayesinde, lenf dolaşımı ile ciltteki hücreleri uyarır ve yenilenmesini destekler. Böylelikle cilt; canlı, temiz ve eşit renklere sahip bir görünüme kavuşur. Adı her ne kadar yüz masaj aleti olarak geçse de yüz masaj aleti çeşitleri kullanım açısından da genişlenmiştir. Aldığınız tek bir yüz masaj aleti ile sadece yüzünüzde değil vücudunuzda da kullanabilirsiniz. Omuzlarınızda gezdirerek stresten kurtarabilir veya lenf dolaşımı ile bacaklarınızda selülite sebep olan ödemi yok edebilirsiniz. Ya da yüz masaj aleti çeşitleri arasından aynı zamanda sıcak aparata da sahip olan yüz masaj aleti alabilirsiniz. Böylelikle ısınmış top aparatı ile göbek yağlarını eritebilir, kabızlık gibi problemlerin çözümünü desteklemek için kullanabilirsiniz. Ya da ayak masajı olarak kullandığınız yüz masaj aleti ile günün stres ve yorgunluğunu atabilirsiniz. Yüz ve vücutta kullanabildiği gibi günün her saati de kullanıma uygundur. Sabah saatlerinde kullandığınız yüz masaj aleti ile, cildinizi ve vücudunuzu canlandırarak güne hazırlayabilirsiniz. Ya da akşam saatlerinde vücudunuzda kullanarak günün yorgunluğunu ve stresini atabilirsiniz. Gece kullandığınız yüz masaj aleti ile gözenekleri rahatlatabilir, böylelikle gece bakımı olarak kullandığınız tüm ürünlerden ekstra verim alabilirsiniz. Aynı zamanda uykuda gençleşen cildinizi de yüz masaj aleti ile desteklemiş olursunuz. Üstelik, pilsiz veya şarjsız çalışabilen yüz masaj aleti, sizi yarı yolda bırakmayacağı gibi taşınabilir ebadıyla da gün içerisinde istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

 

Üründen Ürüne Yüz Masaj Aletleri Fiyatları Nasıl Değişir?

Yüz masaj aleti, günden güne talep ve ilgi görmektedir. Bu yüzden birçok marka yüz masaj aleti çıkarmıştır. Ortaya birçok yüz masaj aleti çeşitleri çıkmıştır. Kimisi tek bir fayda sağlıyorken kimisi birkaç faydayı bir arada sağlayabiliyor. Yüz masaj aleti çeşitleri ve kullanım alanları değiştiği gibi yüz masaj aleti fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Yüz masaj aleti fiyatları aralığı çok geniş diyebiliriz. Peki burada seçim yapabilirsiniz? Öncelikle her cilt bakımında kullanılan ürün gibi kalite önem taşır. Uygun fiyatlı diye alınan yüz masaj aleti, sizi yarı yolda bırakabileceği gibi cildinizde değişik reaksiyonlara sebep verebilir. Bu yüzden güvenilir ve kendini ispatlamış markaları tercih etmeniz önem taşır. Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış ve kayıt edilmiş ürünlere öncelik vermeniz gerekmektedir. İkinci olarak, yüz masaj aleti seçimi ve fiyat karşılaştırması yaparken kullanacağınız bölgeleri de düşünmek gerekir. Yüz masaj aleti diye alınan bir ürünü, hem yüzünüzde hem vücudunuzda kullanabilirsiniz. Böylelikle daha hesaplı bir alışveriş yapmış olursunuz. Bu temel iki unsur, yüz masaj aleti fiyatları karşılaştırması yaparken size yardımcı olacaktır. Çoğu cilt ürününde olduğu gibi, fiyattan önce cilt değerlerine uygun olup olmadığı ve marka güvencesi önem taşımaktadır.

Lebodyturkey.com web sitemizdeki tüm ürünlerimiz sağlık bakanlığı onaylı olmakla birlikte siparişlerinizde iade kolaylığı ve sorunsuz teslimat sunmaktayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.