Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Evde Yüz Bakımı Yapmak Cildimiz İçin Yeterli Midir?

Gelişen modern dünya ile birlikte artık hayat koşturması da artmış durumdadır. Ev, iş okul arasında mekik dokumalar, sağlıklı beslenemeye ve stresli bir hayata yol açmıştır. Bu iki faktör, en başta tüm sağlığımızdan önce cildimizde etkisini göstermektedir. Zamanla cildimiz donuk ve cansız bir görünüm alır. Sadece koşturmalı bir hayat değil cildimizin sağlığına birçok faktör olumsuz etki etmektedir. Makyaj kalıntıları, kir ve toz da tıkanık gözeneklere ve sivilcelere sebep olmaktadır. Güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmak cildimizde leke oluşturduğu gibi cilt rengi eşitsizliğine neden olur. Ya da ilerleyen yaş gibi elimizde olmayan faktörler zamanla kırışıklıklara ve sarkmalara yol açar. Her olumsuz faktörü, direkt yüzümüzde görebiliriz. Güzelliğin önce sağlıklı cilt ile geldiğine inanan birçok kadın da evde yüz bakımı yapmaktadır. Evde yüz bakımı, internetten okunan, televizyonlarda izlenen veya arkadaş tavsiyesi ile verilen yöntemlerle yapılmaktadır. Fakat her cilt tipi ve karakteri farklıdır. Duyularak yapılan evde yüz bakımı yöntemleri, cildinizde kalıcı hasarlara yol açabilir. Cildinizdeki bir sorun için kullandığınız bir yöntem, cildinizde başka sorunlara yol açabilir. Evde yüz bakımı, bilinçsizce yapıldığı zaman faydadan daha çok zarar getirebilir. Bu yüzden bu yöntemleri denemeden önce mutlaka cilt doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Doktorunuzdan alınan onay ile evde yüz bakımı yapılabilir. Bu karışımlarla yapılan evde yüz bakımı, sizi gün içerisinde kurtarabilir. Fakat herhangi bir karışımla yapılan yöntemlerin kalıcı bir çözüm olmadığını da hatırlamak gerekir. Cildinizin en alt tabakasına işlemediği için sorunlardan kalıcı olarak kurtaramaz. Evde yüz bakımı yapılabilir, cildimiz için yeterlidir. Fakat burada önemli olan nasıl bir yöntem uyguladığınızdır. Güzellik merkezlerine ayrılmayan zamanlar veya çok maliyetli çıkan hesaplar sizi evde yüz bakımı için farklı yöntem araştırmasına sürükleyebilir. Bu noktada teknolojinin gelişmesiyle birlikte kurtarıcı bir yöntem bulunmaktadır. Güzellik merkezlerine gitmeden evde cilt bakım cihazı kullanabilirsiniz. Evde kullandığınız yüz bakım cihazları, cildinizin en alt tabakasına işlediği gibi sizi zaman ve masraf sorunlarında kurtarabilir. Nasıl mı? Yazımızı okumaya devam edin…

 

Evde Yüz Bakım Cihazı Kullanarak Kendinizin Güzellik Uzmanı Olun!

Gelişen teknoloji her alanda bizi desteklediği gibi güzellik ve cilt konusunda da desteklemektedir. Ev ve iş arasında geçen zaman, özellikle büyükşehirde yaşamak, gün içerisinde birçok yetişememek anlamına gelmektedir. Güzellik merkezlerine zaman ayıramayan birçok kişide evde yüz bakımı yapmaktadır. Etkili bir yöntem arayan çoğu kişi de yüz bakım cihazları kullanmaktadır. Yüz bakım cihazları, sizi hiçbir yere gitme gereksinimi duydurmadan, evinizde oturduğunuz yerden yüz bakımı yapmaya yardımcı olur. Kolay ve uzun süre kullanım sağlayan yüz bakım cihazları, her yaş ve cinsiyete hitap eder.  Genç yaşlarda önlem almak için kullanabileceğiniz gibi ileri yaşlar da oluşan sorunları minimuma indirebilir. Yüz bakım cihazı ile kullandığınız ürünlerin cildin en tabakasına ileterek, sorunlarınızdan kalıcı olarak kurtulmanıza yardımcı olur.  Böylece güvenerek aldığınız birçok ürünü boşa harcamamış olursunuz. Aynı zamanda güzellik merkezlerinde her seansa verdiğiniz ücrete kıyasla çok daha maliyetli bir cilt bakımı yapmış olursunuz. Çünkü alınan yüz bakım cihazı, sadece belirli seanslarda değil tüm hayatınızda kurtarıcı olur.  Üstelik bu yüz bakım cihazları, evde kullanım için tasarlanmıştır. Bu sebeple evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir yöntemdir. Yüz bakım cihazları içinde bulunan kullanma kılavuzu ile siz de kendinizin güzellik uzmanı olabilirsiniz!

 

 

Evde Kullanılan Yüz Bakım Cihazları ve Etkileri

Yüz bakım cihazları birçok soruna göre tasarlanmıştır. Siz de aşağıda vereceğimiz bilgiler ile size en uyumlu cihazı seçebilirsiniz.

Gün içerisinde çok makyaj yapıyor veya toza, kire çok maruz kalıyorsanız cildinizin muhakkak derinlemesine temizlenmeye ihtiyacı vardır ve elinizle temizlemek bu derin temizlik için yeterli değildir. Brush detaylı yüz temizleme cihazı ile gözenekleriniz temizlenir, fırça hareketi ile yüzünüze canlı ve sağlıklı bir görünüm verir.

Düzensiz uyku, sağlıksız beslenme veya ilerleyen yaş, ciltte cansız ve donuk bir görünüme sebep olabilir. Yüzünüzde canlandırıcı ve kan akışını hızlandırıcı bir yüz bakım cihazı kullanmalısınız. Yüz ve Göz Çevresi Soğuk Masaj Aleti kullanmak etkili bir yöntem olacaktır.

İlerleyen yaş veya fazla yapılan mimikler, kırışıklıklara ve ince çizgilere sebep olmaktadır. Burada yüzünüzde cilt hücrelerini canlandırıcı bir yüz bakım cihazı kullanmanız gerekmektedir. Yüz Kaldırma Cihazı, mikro akım kullanır ve cilt hücrelerine canlılık kazandırarak yüzünüzün kaldırılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda mikro akım, yüzünüzde yaşlanma etkilerini geciktirir.

Yine ilerleyen yaş, yanak ve kaş gibi bölgelerde sarkmalara sebep olur. Bu noktada sıkılaştırıcı özelliğe sahip cilt bakım cihazı kullanılabilir. Yüz Sıkılaştırma Cihazı, yüz ve boyun bölgelerinde bulunan 9 kası EMS teknolojisi ile uyararak ciltteki kasların çalışmasını sağlamaktadır.

Yüz denilince akla sadece cilt gelmemelidir. Cildi olumsuz etkileyen birçok faktör dudaklarda da olumsuz etkilere sebep olur. Dudak Led Maskesi, her dudak tipi için tasarlanmıştır. Dudak için geliştirilen bu cilt bakım cihazı, yaydığı kırmızı led ışıklar ile dudak bakımınızı en etkili şekilde üstlenir.

Ya da ‘’ben birçok çeşitte cilt bakımı içeren yüz bakım cihazı arıyorum’’ diyorsanız da birçok cilt sorununa iyi gelen bir yüz bakım cihazı da bulunmaktadır.  Yüz Led Maskesi, 3 farklı led ışığına sahiptir. Kırmızı ışık ile ciltteki kolajen üretimini arttırır ve kılcal kan damarlarının güçlenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda cilt hücrelerine oksijen gönderilmesini destekler. Mavi ışık, ciltteki akne ve sivilcelerin tedavisine yardımcı olur, tıkanmış gözeneklere ve cilt lekelerine sebep olan bakterileri öldürür.  Pembe ışık, ciltteki renk eşitsizliklerini giderir ve cilt yüzeyinde görülen kızarık görünümü yatıştırır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.