YÜZ ASKISI NEDİR?

YÜZ ASKISI NEDİR?

03 Haziran 2022

Yüz askısı kısaca; ameliyatsız yüz germe işlemi olarak bilinmektedir. Son yıllarda ameliyatsız estetik operasyonlarındaki artış yüz gezme işlemleri başta olmak üzere pek çok işte kendini göstermektedir. Ameliyat olmak istemeyen ve ameliyattan korkanlar için oldukça uygun aynı zamanda pratik bir işlem sunan ameliyatsız işlemlerden olan yüz askısı, pek çok kadın tarafından son dönemlerin en fazla tercih edilen operasyonlarından biridir. Yüzde meydana gelen sarkma ve deri gevşemelerinin gerilmesini sağlayan ve yüze genç bir görünüm kazandıran yüz askısı fiyatları da sanıldığı kadar yüksek bütçeler gerektirmemektedir. 

İp askı yüz germe işlemi ile aynı uygulama olan yüz askısı yaptırdıktan sonra normal hayata hemen geri dönülebilir. Günlerce ya da haftalarca evde kalmaya gerek bırakmayan bu işlemler, hem ameliyattan kurtarıyor hem de yan etki göstermeden işlem sonrası sosyal hayata hemen geçilebiliyor.

İp Askı İle Gençlik Şimdi Elinizde

Yüz askısı ile aynı işlem grubunda olan ip askı, yaşlanmanın önüne geçen bir uygulamadır. Estetik bir uygulama olduğu gibi yüz felci geçiren hastalar için de uygulanabilmektedir. Yüze estetik ve dinç bir görünüm kazandıran ip askı, kadın erken pek çok kişi tarafından ameliyatsız bir işlem olduğu için sıkça tercih edilmektedir. 

Kırışıklar, yaşlanma belirtileri, ciltte sarkma, deri gevşemesi gibi pek çok sorunu tek bir işlem ile ortadan kaldıran ip askı sayesinde, ameliyat olmadan genç bir cilde kavuşmak mümkün. İp aksı fiyatları, artan taleplere rağmen dudak uçuklatan bir bütçelendirmeye sahip değildir. Yaptırmak isteyen herkesin bütçesine hitap eden fiyatları ile ip askı uzunca yıllar yaşlılığın karşısındaki en önemli silah olacak.

İp Askı Yüz Germe İşlemi ile Mutlu Gülen Yüzler 

Bir insan kendini ne kadar iyi hissederse o kadar mutlu görünür. Kendini iyi hissetmek görünüş ile de doğrudan bağlantılıdır. Görünüşü iyi olanların kendine güveni artar, mutlu hisseder. İp askı yüz germe ile yüzünüze yapacağınız gençlik yatırımı ile mutlu hissedecek ve mutluluğu dışarıya da yansıtacaksınız. 

Lebody ile siz de yaşlanmayı durdurun ve yüzünüze gençlik aşılayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.