Soğuk Plazma Cihazı ile Cilt Temizleme Yöntemi

Soğuk Plazma Cihazı ile Cilt Temizleme Yöntemi

15 Nisan 2022

Gün içerisinde maruz kaldığımız toz, kir ve güneş ışınları cilt yüzeyinde birtakım problemler yaratmakta ve gözeneklerimizi tıkamaktadır. Tıkanan cilt, sivilce ve akne gibi sorunlarla karşılaşmamıza neden olmaktadır. Derinlemesine temizlik ihtiyacı duyan cildimiz için evde kullanılan ürünler ya da evde elle uygulanan temizleme yöntemleri çok fazla yeterli olmamaktadır. Bu noktada alternatif yöntemler kullanılması gerekir. Bu yöntemlerden biri de soğuk plazma cihazı modelleridir.

Güzellik merkezlerinde yapılan seanslar çok masraflı olabildiği gibi zaman açısından da büyük bir kayıp oluşturmaktadır. Ancak güzellik merkezlerinde aldığınız verimle eşdeğer bir verime sahip olan soğuk plazma cihazı modelleri cilt bakım rutininizde size kolaylık sağlayacak ve sürekli güzellik merkezine gitme ihtiyacından sizi alıkoyacaktır.

 

En Değerli Varlığınız Olan Vaktinizi Çöpe Atmayın!

Evden çıkmadan sadece 10 dakikada uygulayabileceğiniz bir ürün olan soğuk plazma cihazı modelleri, az zamanda cildinizi derinlemesine temizler. Böylelikle güzellik merkezi gibi yerlerde zaman kaybetme derdinden de kurtulursunuz.

Elle yapılan cilt bakımı işlemlerinden daha fazla fayda sağlayan soğuk plazma cihazı modelleri son zamanlardaen çok tercih edilen ürünler arasındadır.

 

Peki, Soğuk Plazma Nedir?

Plazma, cismin 4. şeklidir. Cisimler derecenin değişimine göre katı- sıvı- gaz şeklinde, şekil değiştirir. Ancak gaza aralıksız olarak ısı uygulayıp binlerce dereceye çıkarıldığında yüksek ısıda elektron ile iyona ayrılarak plazma şekline geçmektedir. Bu şekilde oluşan plazma enerji üretme aşamasında ozon oluşturarak olağanüstü sterilizasyon etkisi göstermektedir.

 

Soğuk Plazma Cihazı Modelleri Ne İşe Yarar?

Soğuk plazma cihazı içinde oluşan bu ozonun oluşturduğu sterilizasyon etkisi sayesinde hijyenik bir şekilde cildinize bakım yapabilirsiniz. Atopi, psoriyazi, kuruluk ve akne gibi cilt sorunları yaşayan kişilerin kullanımı için uygundur.

Aynı zamanda soğuk plazma cihazı modelleri bakım ürünlerinin emilim aşamasında daha derinlere nüfuz etmesi için cildi hazır hale getirmektedir.

Soğuk plazma cihazı modelleri, plazma işlemi sırasında oluşan ozonu filtreleme özelliğine sahiptir. Çünkü ozon, solunum organlarımız için sağlıklı değildir.

 

Daha detaylı bilgi ve inceleme için Lebody sayfamız üzerinden soğuk plazma cihazı modellerine ve soğuk plazma cihazı fiyatları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda, soğuk plazma cihazı satın al butonunu tıklayarak, kolayca satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.