%21

Secret 810 5'liAkupuntur Yüz Maskesi

315,00 TL
400,02 TL

Diğer Renkleri:

315,00 TL
400,02 TL
{{TITLE}}
 • Sepette Extra % {{PRODUCT.DISCOUNT_VALUE}} İndirim
  Ürünü Alırsanız {{PRODUCT.TITLE}} Sepette %{{PRODUCT.DISCOUNT_VALUE}} İndirimli
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • 5'li Maske Setinin Regülatör ile birlikte kullanılması gerekmektedir.

  5'li Maske Setine Regülatör Dahil Değildir.

  İon-zyme regülatör ve elastik lifting maskesi teknolojisi ile çift fonksiyonlu cilt bakım ürünü
  Aydınlatma/Esneklik/Kırışıklık giderme/ Lifting
  Üstün teknolojili ion-zyme regülatörü ile dual action masaj
  Akıllı telefonla eşleşen ( uygulamasız kullanım da mümkündür) üstün teknolojili ion-zyme regülatör ion-zyme etkisi ve 5 noktaya akupunktur masajı ile E vitamini başta olmakla yaklaşık 10 bileşenin cildinizin derinlerine nüfuzunu maksimum oranına çıkarır, cildin esneklik kazanmasına yardımcı olur.

  En yüksek kaliteli uzun elyaf kullanılmış Lifting maskesi
  Esnek ve yumuşak dokulu en yüksek kaliteli kumaşı kullanarak ciltte lifting etkisini maksimum seviyeye çıkarır, besinlerin cildin derinlerine nüfuz etmesine yardımcı olur. (OEKO-TEX* Standard 100 1. Sınıf onaylı çevre dostu kumaşı ile güvenilirlik garantilidir)


  İki kat Lifting sıkılaştırma bandı

  Esnekliği ve cilde tutunması güçlü olan kulak saplı maske ve çene bandı ile yüz hattları ve çene hattı ile yüze beraber şekilde yapışır.
  (Maske ve çene bandında ayrıca saplar bulunmaktadır bu nedenle cildi kaldırarak lifting etkisini maksimum seviyeye çıkarır)

  Talimatlar:


  1. Kullanımdan önce, cildinizi temizleyip maskeyi çıkararak gül desenli tarafı yüzünüze gelecek şekilde yüzünüze yerleştirin.
  2. Regülatörü çalıştırdığınızda titreşim sesi ile ile birlikte beyaz renk uyarı güç kontrol ışığı yanarak yeşil güç ışığı yanıp sönecektir. +- düğmesine basarak uyarı gücünü ayarlıyorsunuz. Başlangıc uyarı gücü 3 seviye olup, 4. Seviye üstü uyarı gücü ayarlandığında 3. Seviyeden yavaşça ayarladığınız seviyeye çıkacaktır. (Ortalama 1 saniyede 1 seviye)
  3. Maskenin üst kısmında bulunan konektörün üzerindeki vinil ince katmanı çıkardıktan sonra regülatörü yerleştirin. Regülatör maskeye doğru şekilde takıldığında uyarı güç kontrol ışığı soldan sağa haraket ederek masaja başlayacaktır. Uyarı süresi 15 dakikayı geçtiğinde titreşim sesi ile beraber timer ışığı yanıp sönecektir.
  4. Regülatorü çıkardıktan sonra diğer taraftakı konektöre takınız. Takdığınızda az evvel kullandığınız seviyede yeniden masaj başlayacaktır. Masaj süresi 15 dakikayı geçtiğinde 20 saniyelik titreşim sesinden sonra otomatik olarak kapanacaktır.
  5. Maskeyi çıkarıp yüzünüzde kalan sıvıyı hafifçe yüzünüze vurarak emilmesini sağlayınız.


  Miktar: 40g
  Etki: Cildin aydınlanmasına yardımcı olur. Ciltte kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.
  Regülatörün kullanımı: Yüzün bir tarafına 15 dakika uyguladıktan sonra diğer tarafına da 15 dakika uygulayınız.

  Tam içerik:

  Saf su, Gliserin, Niasinamid, Etanol, Fenoksietanol, Butilen Glikol, Sodyum hyaluronat, Hidrolize Kolajen, Gotu kola özü, Ginko yaprağı özü, Sodyum PCA, Peg-60 Hidrojene Hint Yağı, Ksantan sakızı, bis-peg-18 methyl ether dimethyl silane, Propanediol, 1,2-heksanediol, Kapril Glikol, Yıldız anason özü, Potasyum hidroksit, Bütil akrilik/C10-30 Alkyl acrylate crosspolymer, Karbomer, Sodyum Klorid, Adenozin, Disodium EDTA, Tokoferil Asetat, Baharat, Elmas tozu

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.