Lebody Peptit Kırışıklık Giderici Cilt Bakım Serum
Lebody Peptit Kırışıklık Giderici Cilt Bakım Serum
Lebody Peptit Kırışıklık Giderici Cilt Bakım Serum
Lebody Peptit Kırışıklık Giderici Cilt Bakım Serum
Lebody Peptit Kırışıklık Giderici Cilt Bakım Serum

Lebody Peptit Kırışıklık Giderici Cilt Bakım Serumu / 30 ml

Fiyat : ₺195,00(KDV Dahil)

LEBODY PEPTİT KIRIŞIKLIK GİDERİCİ CİLT BAKIM SERUM ;Önemli! Şırınga iğneli değildir, şırınga sadece serum miktarını ölçülendirmek için kullanılmak içindir. Lebody Peptit Kırışıklık Giderici Cilt Bakım Serum, donuk cildi saydam ve parlak hale getiren bir güçlendiricidir. 17 çeşit amino asit türünden oluşan bir komplekstir. Yüz hatlarında ince çizgileri ve kırışıklıkları yok eder, onarır, lekeleri düzeltir. Akne ve güneş lekeleri, yara ve yanık izlerinde düzelme sağlar. Peptit, T bölgesinde, alın bölgesinde, iki kaş arasında, kaz ayaklarında ve göz çevresinde oluşan kırışıklıkları önler.

:

*** Şırınga iğneli değildir, sadece serum miktarını ayarlamak içindir.

 

LEBODY Lab Peptit Kırışıklık Giderici Cilt Bakım Serumu Hakkında

Peptit Serum, cildinizin canlılığını uyandırmak için cildinizi peptitlerle doldurur ve cildinize enerji verir. Parlak bir deri görünümü sağlar. Donuk cildi şeffaf ve parlak hale getiren güçlendirir. Yüksek konsantrasyonlu doğal bileşenler cilde elastikiyet katar.

LEBODY Lab Peptit Kırışıklık Giderici Cilt Bakım Serumunun Faydaları

Cildinizi peptitler ile doldurarak cildin canlılığını ortaya çıkarır. Donuk cildi saydam ve parlak hale getiren bir güçlendiricidir. 17 çeşit amino asit türünden oluşan bir komplekstir. Yüz hatlarında ince çizgileri ve kırışıklıkları yok eder, onarır, lekeleri düzeltir. Akne ve güneş lekeleri, yara ve yanık izlerinde düzelme sağlar. Kolajen üretiminde c vitamininden daha etkili bir yöntemdir. Peptit serum, T bölgesindeki, alın bölgesindeki, iki kaş arasındaki, kaz ayaklarında ve göz çevresin de oluşan kırışıklıkları önler. Tüm ciltler için kullanılabilir. Dermapen ve dermaroller ile uygulanabilir.

LEBODY Lab Peptit Kırışıklık Giderici Cilt Bakım Serumunun Temel Bileşenleri

Amino Asit Kompleksi - Amino asit içeren bir patent bileşenidir. Cilt hücrelerine besin sağlar ve aktive eder. Fibroblastlar nemin korunmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Dipotasyum Glycyrrhizinate - Meyan kökü özü olan bir bitki aktif maddesidir. Hasarlı cildi onarmaya, sebumu kontrol etmeye, nemi dengelemeye ve cildinizi zararlı oksijenden korur.

Cadı Fındığı - Yerli Amerikalılara 'Sihirli çiçek' denir. Yatıştırmaya yardımcı olur ve cildi dış ortamlara duyarlı olarak korur, cildi nemlendirir ve iyileştirir elastikiyet verir.

Nar Özü - Hassas cildi sağlıklı ve esnek bir şekilde yönetmeye yardımcı olur. Cilde ferahlık ve pürüzsüz gergin bir görünüm katar.

LEBODY Lab Peptit Kırışıklık Giderici Cilt Bakım Serumu Nasıl Kullanılır?

Kapalı şişenin kapağını açın. Şırıngayı serum şişesine takarak serum içeriğini şırınga içine çekin. Gereğinden fazla çekilen serumu tekrar kaba doldurun.


Made in KOREA