Lebody Opera Milux Premium Yüz Bakım Led Maskesi
Lebody Opera Milux Premium Yüz Bakım Led Maskesi
Lebody Opera Milux Premium Yüz Bakım Led Maskesi
Lebody Opera Milux Premium Yüz Bakım Led Maskesi
Lebody Opera Milux Premium Yüz Bakım Led Maskesi
Lebody Opera Milux Premium Yüz Bakım Led Maskesi

Lebody Opera Milux Premium Yüz Bakım Led Maskesi

Fiyat : ₺2.750,00(KDV Dahil)

Önemli! Led maske, lazer ışığı değildir. Cildinizi yakmaz. OPERA MILUX PREMIUM YÜZ BAKIM LED MASKE gençleştirici yüz bakım maskesi yaşlanma karşıtı, kırışıklık giderici, akne temizleme, yüze elastikiyeti kazandırma gibi özellikleri yanı sıra cildinize daha parlak ve canlı bir renk tonu kazandırır.

:

Lebody Opera Yüz Bakım Led Maskesi
 

Lebody Opera Yüz Bakım Led Maskesi hakkında ;
 

LEBODY Opera Led Maske, 630nm ve 830nm LED ışıklara sahiptir. LEBODY Opera gençleştirici yüz bakım maskesi yaşlanma karşıtı, kırışıklık giderici, akne temizleme, yüze elastikiyeti kazandırma gibi özellikleri yanı sıra cildinize daha parlak ve canlı bir renk tonu kazandırır.
Yüz maskesi ile birlikte ayrıca boyun bölgesindeki kırışıklık ve sarkma ve cilt sorunlarına yönelik cihazı da kullanabilirsiniz. Etkili bakımı sayesinde, LEBODY Opera’nın boyun bölgesindeki cilt sorunlarınıza karşı gençleştirici etkisini keşfedin.

Lebody Opera, bu etkileri klinik araştırmalarla kanıtlanmış ve onaylanmış bir yüz cilt bakım cihazıdır.

LEBODY Opera her ortamda kullanıma uygun olduğundan dolayı, ev ve iş yerlerindeki kişiler, estetik ve güzellik merkezi bakım profesyonelleri tarafından da tercih edilmektedir. Hızlı ve etkili kullanımı sayesinde düzenli kullanımlarda yüzünüzdeki kırışıklıkları giderir cilt sivilce, leke, akne temizliği, sağlar ve nemlendirir.


LEBODY Opera Milux Premium 3 Farklı Renk Özellikleri ;

 

KIRMIZI IŞIK: Ciltte kolajen ve elastin üretimini çoğaltır ve fibroblast aktivitesini hızlandırır. Aynı zamanda, hücresel metabolizmayı artırarak anti-aging için kılcal kan damarlarının güçlendirilmesi ve cilt hücrelerine oksijen akışını artırmaya yardımcı olur ve hücrenin metabolizmasını hızlandırır.

 

MAVİ IŞIK: Cillte oluşmuş aknenin ve iltihaplı sivilcenin, yağlı cildin tedavisi için çalışır. İlk bakım sonrasında sivilcelerin söndüğü ve ve cildin rahatladığı, cilt renginin açıldığı görülür. Antibakteriyel, anti-enflamasyon, yenileme, sebum salgısını inhibe etme ve anti-aging etkileri vardır. Geniş ve tıkanmış gözenekler ve cilt lekelerine neden olan ve bakterileri öldürür.

 

PEMBE (MAVİ-KIRMIZI) IŞIK: Ciltte pigmentasyon kusurlarını giderir, kılcal damarların duvarlarını güçlendirir ve cilt yüzeyinde damarların görünmesinden dolayı kızarık görünen ciltleri yatıştırır. Ferah ve aydınlık cilt renginin oluşmasını sağlar. Cildin beslenmesini sağlar ve yara iyileşme sürecini kısaltır.LEBODY Opera Faydaları ;

 

Led maske ciltte sıkılaştırmayı sağlayarak uygulanan solüsyonların cildin dermal doku tarafından emilmesini de sağlar.
Kırmızı led ışık ciltte kolajen üretimini arttırarak kırışıklıkların giderilmesi ve cilde elastikiyet katar. Yakın kızılötesi ışık cil beyazlatıcı özelliğiyle hipodermik dokuya ulaşır kırışıklık gidermeye ve melanin iyileştirmesine yardımcı olur. Cildinizi gençleştirir.
Düşük led ışığı sayesinde yanık yok, deride dengesiz renk açılması yok.


LEBODY Opera Neden Farklı?

 

Her kullanıcı için uygun, her 10 siparişten 7’si ev kullanımı için.

Satışa çıktığı andan itibaren 1 saat içinde 4000 adet satış rekoru.

Kusursuz müşteri memnuniyeti ve $15milyon aşan satış rakamı.


Nasıl Kullanılır?

 

Yüz ve boyun maskesini doğru şekilde takın.

Yüz ve boyun maskesinin kablolarını, kontrol cihazı USB Bağlantısına bağlayın. (Sol ve Sağ pozisyonlarda fark yoktur.)

Güç düğmesine 1 saniyeden uzun basın ve işlem görüntülendiğinde LED maskesi tedavisine başlayın.

İşlem sırasında cihazı kapatmak için, güç düğmesine 1 saniyeden uzun basın.

İşlem sırasında cihazı kapatmadığınız takdirde cihaz uygulama bittiğinde (10 dakika sonra) otomatik olarak kapanır.