Lebody Face Lifting Cihazı Mor
Lebody Face Lifting Cihazı Mor
Lebody Face Lifting Cihazı Mor
Lebody Face Lifting Cihazı Mor
Lebody Face Lifting Cihazı Mor
Lebody Face Lifting Cihazı Mor
Lebody Face Lifting Cihazı Mor
Lebody Face Lifting Cihazı Mor
Lebody Face Lifting Cihazı Mor
Lebody Face Lifting Cihazı Mor

Lebody Face Lifting Yüz kaldırma Cihazı Mor

Fiyat : ₺1.950,00(KDV Dahil)

 

LEBODY FACE LİFTİNG mikro akım kullanarak cilt hücrelerine canlılık, elastikiyet ve kaldırma etkisi veren, yüzünüzdeki yaşlanma etkilerini gideren bir cihazdır Face Yaşlanma Karşıtı Yüz Sıkılaştırıcı Bakım Cihazı,yüz germe, kaş kaldırma, gıdı toparlama gibi özelliklerin kullanıldığı ve evinizde de kullanabileceğiniz bir cihazdır. Cihazla birlikte, Lebody Renewal Up Kırışıklık Kremi ve Lebody Renewal Yaşlanma Karşıtı Water Jel gönderilmektedir.

 

:

Lebody Face Fitness Yüz Sıkılaştırma Germe Cihazı
 

Lebody Face Fitness Yüz Sıkılaştırma Germe Cihazı Hakkında ;
 

Kırışıklık giderme ve sarkmalara karşı kesin, hızlı ve en iyi sonucu sağlar. Lebody Face Fitness cihazı, EMS (Elektrikli Kas Stimülasyonu) sistemi ile yüzünüzde ve boynunuzda bulunan 9 kası uyararak, yüz kaslarınızın daha diri ve sıkı olmasını sağlar.
 

Faydaları Nelerdir?
 

Lebody Face Fitness cihazı ile harekete geçen kaslar;

Güçlenerek sarkmaları toparlar,

Gerginleşerek kırışıklıkların ortadan kalkmasını sağlar.

Lebody Face Fitness Yüz Gerdirme ve Sıkılaştırma Cihazı Sarkmaları ve Kırışıklıkları nasıl tedavi ediyor?


Sarkmalar İçin Kullanım;

 

Yaşlanma, kaslarınızın gerilmesine neden olduğundan epiderm, dermal tabaka ve deri altı yağ tabakasınızda sarkmalar oluşmaktadır.
Lebody Face Fitness cihazının çalışma prensibi EMS kasılma ve gevşeme stimulasyonu, kaslarınıza ulaşır ve kaslarızın hareket etmesini sağlar. Hareket eden kas güçlenir.
Yüz bölgenizde güçlenen kaslar, sarkan cildinizin sıkılaşmasını ve toparlanmasını sağlar.
 

Kırışıklıkların Giderilmesi;
 

Lebody Face Fitness cihazı, EMS sistemi ile kaslarınıza kasılma ve esneme hareketlerini yaptırmaktadır.
Kasılıp esneme egzersizi, cilt elastikiyetinizi artırır. Cilt elastikiyetinin artması demek, yüz bölgesinde oluşan kırışıklıklarınızın ortadan kaybolmasını sağlar.
 

Lebody Face Fitness Yüz Gerdirme Ve Sıkılaştırma Cihazını Neden Almalıyım?
 

Yüz ve boyun kaslarımızı güçlendirmek, sarkmaların ve kırışıklıkların meydana gelmemesi, oluşan sarkmaların ve kırışıklıkların ortadan kaldırılması için Lebody Face Fitness gerdirme ve sıkılaştırma cihazını kullanmalısınız.

Hayatımızın gerçeği yaşlanma ile beraber cildimizde birçok değişim ve tahribat meydana gelmektedir. Bu değişimlerin en çok dikkat çeken ve bizi mutsuz eden tarafı ise, asla kamufle edemeyeceğimiz yüz ve boyun bölgesinde olmasıdır.

Yüz ve boyun bölgemizde oluşan sarkmaların, kırışıklıkların giderilmesi için botoks, dolgu gibi birçok doğal olmayan kısa süreli yöntemlere başvurabiliyor ve daha da fazlasını istersek bıçak altına yatıyoruz.

Tüm bu yöntemlere ihtiyaç duymamak, başvurmamak için ise yapmamız gerekenler basittir. 

Cilt tabakamıza yaptığımız bakımların yanı sıra, yüz ve boyun bölgemizde bulunan 9 kası da çalıştırmamız gerekiyor. Bahsettiğimiz yüz ve boyun kaslarını, Lebody Face Fitness cihazı gibi 

EMS teknolojisini kullanan cihazlarla hayatın her alanında basit ve kolay bir şekilde çalıştırabiliyoruz.

Çalışan kaslarımız ise güçleniyor. Unutmayın, vücudumuzda bulunan ve çalıştırılan her kas yaşınıza bakmaksızın güçlenir ve kuvvetlenir. Güçlenen ve kuvvetlenen kaslar ise sarkmaz ve kırışmaz. Sarkmış ve kırışmış bölgelerde ise toparlanma ve gerginleşme oluşur.

Sonuç olarak, başta yazdığımızı sonda tekrar yazalım, yüz ve Boyun kaslarımızı güçlendirmek, sarkmaların ve kırışıklıkların meydana gelmemesi, oluşan sarkmaların ve kırışıklıkların ortadan kaldırılması için Lebody Face Fitness gerdirme ve sıkılaştırma cihazını kullanmalısınız.
 

 

 

Lebody Face Lifting Cihazı Kutu İçeriği
 

1.    Lebody Face Lifting Cihazı
2.    Lebody Renewal Up Kırışıklık Kremi
3.    Lebody Renewal Water Jel - Yaşlanma Karşıtı Jel
4.    Şarj Docku