Lebody Face Lifting Yüz kaldırma Cihazı Beyaz
Lebody Face Lifting Yüz kaldırma Cihazı Beyaz
Lebody Face Lifting Yüz kaldırma Cihazı Beyaz
Lebody Face Lifting Yüz kaldırma Cihazı Beyaz
Lebody Face Lifting Yüz kaldırma Cihazı Beyaz
Lebody Face Lifting Yüz kaldırma Cihazı Beyaz
Lebody Face Lifting Yüz kaldırma Cihazı Beyaz

Lebody Face Lifting Yüz kaldırma Cihazı Beyaz

Fiyat : ₺1.950,00(KDV Dahil)

LEBODY FACE LİFTİNG mikro akım kullanarak cilt hücrelerine canlılık, elastikiyet ve kaldırma etkisi veren, yüzünüzdeki yaşlanma etkilerini gideren bir cihazdır Face Yaşlanma Karşıtı Yüz Sıkılaştırıcı Bakım Cihazı,yüz germe, kaş kaldırma, gıdı toparlama gibi özelliklerin kullanıldığı ve evinizde de kullanabileceğiniz bir cihazdır. Cihazla birlikte, Lebody Renewal Up Kırışıklık Kremi ve Lebody Renewal Yaşlanma Karşıtı Water Jel gönderilmektedir.

:

Lebody Face Lifting Yüz Kaldırma Cihazı
 

Lebody Face  Lifting Yüz Kaldırma Cihazı Hakkında ;
 

Lebody Face Yaşlanma Karşıtı Yüz Sıkılaştırıcı Bakım Cihazı, I (mavi ışık) ve L (kırmızı ışık) 2 uygulama moduyla mikro akım kullanarak cilt hücrelerine canlılık, elastikiyet ve kaldırma etkisi veren, yüzünüzdeki yaşlanma etkilerini gideren bir cihazdır. 

Gençleştirici ve kaldırıcı etkili kremler ile sadece 10 dakika süren cihaz uygulama masajıyla, düzenli kullanımlarda ciltte mükemmel bir değişim yaratır.

Güzellik bakımınız için her zaman ve her yerde taşıyıp kullanabileceğiniz, kompakt ve kolay kavranabilir hafif tasarıma sahip etkili bir cilt bakım cihazıdır. Tüm kullanım amaçlarına ve her türlü cilt bakım solüsyonuyla kullanılabilir.

Lebody Face yaşlanma karşıtı yüz sıkılaştırıcı bakım cihazınızdaki “I” modu (mavi ışık) ile cildiniz için kullandığınız bakım solüsyonlarının tamamını cilt altına nüfus etmesini sağlar. “I” modu ile (mavi ışık) Lebody Bu:w Renewal Up (Yüz ve Yanak Kaldırıcı) Krem kullanabilirsiniz.

Cihazınızdaki “L” modu (kırmızı ışık) ile cildiniz alt derisinde bulunan fibroblast bölgesi uyarılır ve bu özelliği sayesinde cildiniz kolajen yenilemeyi başlatır. “L” modu ile (kırmızı ışık) Lebody Renewal Face Water Gel (Canlılık ve Yoğun Nem Serumu) kullanabilirsiniz.

 
Lebody Face Lifting Cihazı Faydaları


Cildiniz de dış koşullara bağlı kırışan ve sarkan yüzeyleri azaltır ve cildinize dolgun bir esneklik kazandırır. Cihaz uçlarındaki ‘Faceballs’ mikro akım üreticisi yuvarlak toplar sayesinde cilt sağlığınız için kullandığını sıvı bakım solüsyonlarının cildinize nüfuz etmesini sağlar.
Cilt içine emilen solüsyonlar sayesinde ise ciltteki hücre etkinliğini arttırarak kolajen üretimini ve elasten düzenini sağlar. Bu özellikleri sayesinde düzenli kullanımlarda cildiniz kalıcı bir aydınlık ve genç görünüme sahip olur.

 
Lebody Face Lifting Cihazı Nasıl Kullanılır?


Yüzünüzü yıkayıp kurulayın. Açma/kapama işlevi olan güç düğmesine 2-3 saniye basılı tutup cihazı açın. Kullanmak istediğiniz modu seçin *her bir mod için en az 5 dakika uygulama tavsiye edilir. ( I mod mavi ışık Renewal up krem veya L mod kırmızı ışık Renewal Face Water Jel kullanabilirsiniz ) uygulama isteiğinize göre cihaz moduna ait seviyeleri arttırabilir veya azaltabilirsiniz.

Faceballs'ın iki tarafını da sıkıca yüzünüze temas ettirin. Cihazı çene, yanak, göz hizanızdaki bölgelerde uygulayabilirsiniz. Cihazı çene bölgenizden başlayıp yukarı doğru göz hizası bölgesine kadar masaj yaparak uygulayın. Aşağıdan yukarıya yaptığınız bu işlem 4 saniye sürmelidir. 4. Saniye sonuna “bip” sesi ile işlemi tekrarlayın. Lebody Face, 10 dakikadan sonra otomatik olarak kapanacaktır.

 

 


Lebody Face Lifting Cihazı Kutu İçeriği

 

1.    Lebody Face Lifting Cihazı
2.    Lebody Renewal Up Kırışıklık Kremi
3.    Lebody Renewal Water Jel - Yaşlanma Karşıtı Jel
4.    Şarj Docku