Lebody BTX Kolajen Yüz Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Serumu
Lebody BTX Kolajen Yüz Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Serumu
Lebody BTX Kolajen Yüz Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Serumu
Lebody BTX Kolajen Yüz Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Serumu
Lebody BTX Kolajen Yüz Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Serumu
Lebody BTX Kolajen Yüz Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Serumu

Lebody BTX Kolajen Yüz Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Serumu / 30 ml

Fiyat : ₺195,00(KDV Dahil)

LEBODY BTX KOLAJEN YÜZ SIKILAŞTIRICI CİLT BAKIM SERUMU ;Önemli! Şırınga iğneli değildir, şırınga sadece serum miktarını ölçülendirmek için kullanılmak içindir. Cildin orta tabakası olan dermisin %70-80'i kolajendir. Nemle güçlü̈ bir bağlanma gücüne sahiptir. Kolajen takviyesi cildin esnekliği ile nemlendirmesinde önemli bir rol oynar. Kırışık ve gergin cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı olan peptit içerir. Dış̧ etkenlere duyarlı cildi, nemlendirmeye ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Yorgun cildinize bakım yaparak, uzun süre besler.

:

*** Şırınga iğneli değildir, sadece serum miktarını ayarlamak içindir.

 

Lebody Lab BTX Kolajen Yüz Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Serumu Hakkında

BTX Kolajen Serum, kırışık ve gergin cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı olan peptit içerir. Küçük moleküler boyutu ve çift membran yapılı yüksek stabilitesi, ciltte hızlı bir şekilde emilmesine yardımcı olur. Zengin nemlendirici maddeler nazikçe cilde nüfuz eder.

Lebody Lab BTX Kolajen Yüz Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Serumun Faydaları

BTX Kolajen Serum, kırışık ve gergin cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı olan peptit içerir. Dış etkenlere duyarlı cildi, nemlendirmeye ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Cilt dermisinin %80'ini oluşturan kolajen, nemle güçlü̈ bir bağlanma gücüne sahiptir ve cildin esnekliği ile nemlendirmesinde önemli bir rol oynar. Yorgun cildinize bakım yaparak, uzun süre besler. Dermapen ve dermaroller ile uygulanabilir.

Lebody Lab BTX Kolajen Yüz Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Serumunun Temel Bileşenleri

Karışık Bitki Özleri - Karışık bitkisel özler içeren patentli bir bileşendir. Dış etkenlere duyarlı cildi, nemlendirmeye ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur.

Marin Kolajen - Cilt dermisinin %80'ini oluşturan kolajen, nemle güçlü bir bağlanma gücüne sahiptir ve cildin esnekliği ile nemlendirmesinde önemli bir rol oynar. Yorgun cildinize bakım yaparak, uzun süre besler.

Zehir Kompleksi - Arı zehiri, sülük özü,yılan zehiri ve örümcek ipek proteini. Mükemmel cilt elastikiyeti ve cilt nemlendirme etkisine sahiptir.

Portulaca Oleracea Özü - Antik çağlardan beri yaygın olarak kullanılmaktadır ve mükemmel yatıştırıcıya sahiptir. Dış ortama duyarlı cilt üzerindeki etkisi

Lebody Lab BTX Kolajen Yüz Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Serumu Nasıl Kullanılır?

Kapalı şişenin kapağını açın. Şırıngayı serum şişesine takarak serum içeriğini şırınga içine çekin. Gereğinden fazla çekilen serumu tekrar kaba doldurun.

Made in Kore