Lebody 24K Altın Göz Altı Torbaları İçin Cilt Bakım Serumu
Lebody 24K Altın Göz Altı Torbaları İçin Cilt Bakım Serumu
Lebody 24K Altın Göz Altı Torbaları İçin Cilt Bakım Serumu
Lebody 24K Altın Göz Altı Torbaları İçin Cilt Bakım Serumu
Lebody 24K Altın Göz Altı Torbaları İçin Cilt Bakım Serumu
Lebody 24K Altın Göz Altı Torbaları İçin Cilt Bakım Serumu

Lebody 24K Gold Gözaltı Torbaları için Cilt Bakım Serumu / 30 ml

Fiyat : ₺195,00(KDV Dahil)

LEBODY 24K ALTIN GÖZ ALTI TORBALARI İÇİN CİLT BAKIM SERUMU ;Lebody 24K Altın Göz Altı Torbaları İçin Cilt Bakım Serumu içeriğindeki altın tanecikleri ile özellikle göz altı bakımında etkilidir. Kırışıklıkları yok eder, göz altı torbalarını kaybeder. Dört doğal bitki türü̈ olan Lavanta, Keklik Otu, Biberiye ve Kekik, cilde besin ve rahatlama sağlar. Cilt sağlığını artırır ve cildi temizler. Cildin sebum miktarını kontrol eder.

:

*** Şırınga iğneli değildir, sadece serum miktarını ayarlamak içindir.

 

LEBODY Lab 24K Altın Göz Altı Torbaları İçin Cilt Bakım Serumu Hakkında

24K Altın Serum, %99.9 saf altın parçacıklarını içerir, cilt canlılığını artırır ve cildi temizler. İkili işlev Niasinamid ve Adenozin kırışıklıkları azaltır ve beyazlığı artıran etkilere sahiptir. Cilt canlılığı % 99,9 saf altın cildin canlılığını güçlendirir ve cildi temizler. İkili işlev Niasinamid ve Adenozin kırışıklıkları ve beyazlığı artırabilir etkiler.

LEBODY Lab 24K Altın Göz Altı Torbaları İçin Cilt Bakım Serumunun Faydaları

24K Altın Serum Cilt sağlığını artırır ve cildi temizler. Dört doğal bitki türü̈ olan lavanta, keklik otu, biberiye ve kekik, cilde besin ve rahatlama sağlar. Cildinizin sağlıklı ve enerji dolu kalmasına yardımcı olur. Cildin sebum miktarını kontrol eder. İçeriğindeki altın tanecikleri ile özellikle göz altı bakımında etkilidir. Kırışıklıkları yok eder, göz altı torbalarını kaybeder. Dermapen ve dermaroller ile uygulanabilir. Bitki özlü bileşenleriyle, koza ekstresi ve diğer aktif bileşenler cildinizi besler ve nemlendirir.

LEBODY Lab 24K Altın Göz Altı Torbaları İçin Cilt Bakım Serumunun Temel Bileşenleri

Bitki Özü - Dört doğal bitki türü olan Lavanta, Keklik Otu, Biberiye ve Kekik, cilde besin ve rahatlama sağlar ve cildinizin sağlıklı ve enerji dolu kalmasına yardımcı olur.

Melaleuca Alternifolia (Çay Ağacı) Özü - Dış etkenlere duyarlı olan cildi rahatlatır ve sağlıklı cilt bakımına yardımcı olmak için aşırı miktarda salgılanan sebum miktarını kontrol eder. Çay ağacı, bataklık alanlarda yetişen ve güçlü bir canlılık sağlarken havayı temizleme yeteneğine sahip bir bitkidir.

Yeşil Çay özü- Yeşil çay, bir miktar antioksidan olan büyük miktarda Catechin içerir. Cildi temizler.

İpek Amino Asit- Cildi koruyan, yardımcı olan doğal kaynaklı yüksek proteinli bir bileşendir. Gözenek küçülmesi ve cildin canlılığını arttırır.

LEBODY Lab 24K Altın Göz Altı Torbaları İçin Cilt Bakım Serumu Nasıl Kullanılır?

Kapalı şişenin kapağını açın. Şırıngayı serum şişesine takarak serum içeriğini şırınga içine çekin. Gereğinden fazla çekilen serumu tekrar kaba doldurun.

 

 

Made in KOREA