Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

LeBody Kolajen Serum Nedir?

Kolajen serum aslında kolajen içeren bir cilt bakım ürünüdür. İçerdiği kolajen proteini, vücudu iç ve dış etkenlere karşı korur, dayanıklılığını artırır, hücrelerin sağlıklı bir şekilde bir arada durmasını sağlar. Vücudumuza ve cildimize esneklik kazandıran ve son derece önemli proteinlerden biri olan kolajen, sağlıklı bir kemik ve kas dokusunun elde edilmesine aynı zamanda da korunmasına destek olur. Vücuttaki proteinlerin bir kısmı kolajenden meydana gelir ve bu kolajen, vücudun farklı bölgelerine destek sağlar. Eğer vücudun bir duvar olduğunu düşünürsek, kolajen bu duvarın taşlarını birbirine bağlı tutan harç görevi görür. Kısacası vücudun dinç ve sağlıklı bir şekilde ayakta kalabilmesi için kolajene mutlaka ihtiyacı olacaktır.  Aslında kolajen proteini, yaş alma ile birlikte azalma gösterir ve eğer yeterli bir şekilde desteklenmez ise ciltte sarkmalara, kırışıklığa, matlığa neden olabilir. Aslında her biri yaşlanma belirtisi olan bu problemler zaman zaman stres, uykusuzluk, kötü beslenme gibi sebeplerden dolayı da meydana gelebilir. Sonuç itibari ile hepsi cildin olduğundan daha yaşlı görünmesine ve güçsüz bir yapıya geçmesine sebebiyet verir. Bu durumu ortadan kaldırmanın yolu cildin kaybettiği kolajeni yeniden kazandıran LeBody BTX Kolajen Serumu kullanmaktır. Marin Kolajen yani deniz canlılarından elde edilen kolajen içeren LeBody Sıkılaştırıcı BTX Kolajen Serumu karışık bitki özleri sayesinde de cilde muhteşem bir bakım yapan patentli bir üründür. Bakım rutininize ekleyeceğiniz kolajen serumu ile cildinize gençlik iksiri etkisi yaratacak bir bakım yapabilirsiniz.


LeBody Sıkılaştırıcı BTX Kolajen Serumu Faydaları Nelerdir?

Cildimizin dermisin adı verilen orta tabakasının yaklaşık olarak %70-80’i kolajenden oluşur. Nem ile birlikte güçlü bir cilt dokusu bağlama etkisine sahiptir. Öte yandan LeBody Sıkılaştırıcı BTX Kolajen Serumu ile kolajen takviyesi cildin esnekliği ile nemlendirilmesinde önemli bir role de sahiptir. Özellikle ileri yaşlar için kırışık ve gergin olan cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı olan peptit içerir. Dış etkenlere karşı hassas ve duyarlı olan cildi, nemlendirmeye ve pürüzsüzleştirmeye de destek olur. Ayrıca yorgun olan cildi yatıştırır ve aynı zamanda da beslemeye yardımcı olur. LeBody Sıkılaştırıcı BTX Kolajen Serum içerdiği arı zehiri, sülük özü, yılan zehiri ve örümcek ipek proteini bileşenleri sayesinde kusursuz bir cilt elastikiyeti ve cilde nem depolama etkisine sahiptir. LeBody’nin cilt için kolajen serumu Portulaca Oleracea özü sayesinde cildi son derece iyi bir şekilde yatıştırır, cilt bariyeri oluşturur ve cildi gençleştirir. Her tür cilt şikayetinin başında gelen kırışıklık ve elastikiyet kaybı LeBody kolajen serumu sayesinde artık son bulacak. Öte yandan LeBody Sıkılaştırıcı BTX Kolajen Serumu ile cildiniz eskisinden çok daha canlı, genç ve parlak görünecek. Ciltteki kolajen kaybını doğrudan takviye ile geri kazandırmanın en iyi yolu olan LeBody Sıkılaştırıcı BTX Kolajen Serum size ayrıca evde adeta bir botox imkanı sunacak. Düzenli kullanımda gözle görülür etkisi cildinize yansıyacak. LeBody Sıkılaştırıcı BTX en iyi Kolajen Serum sayesinde yeni bir cilt ile tanışacaksınız. Benzersiz içeriği ve son derece etkili formülü sayesinde LeBody Sıkılaştırıcı BTX Kolajen Serumu vazgeçilmeziniz haline gelecek.

 LeBody Sıkılaştırıcı BTX Kolajen Serumu Nasıl Kullanılır?

Son derece büyük bir etkiye sahip olan LeBody Sıkılaştırıcı BTX Kolajen Serumu kullanmadan önce cildi derinlemesine temizlemek önemlidir. Cildi seruma hazırlamak, serumdan daha yüksek bir performans almaya yardımcı olur. Bu nedenle güzel bir serum öncesi cilt bakımı oldukça büyük önem taşır. LeBody Sıkılaştırıcı BTX Kolajen Serum öncesi ilk olarak LeBody cilt temizleme jeli ya da dilerseniz LeBody cilt temizleme köpüğü kullanarak cildi kir, yağ veya makyaj kalıntılarından arındırmalıyız. Ardından eğer cildiniz kuru ise ufak taneli, yağlı ise normal taneli bir LeBody cilt temizleme ve arındırma peelingi kullanabilirsiniz. Peeling ile cildinize son derece nazik bir masaj yaparak, ciltteki gözeneklere biriken ölü deri ve kirleri arındırabilirsiniz. Ardından su ile nazikçe yüzünüzü yıkayarak peeling kalıntılarını da temizlemiş olursunuz.  LeBody Sıkılaştırıcı BTX Kolajen Serum öncesi ve peeling sonrası son adım olarak cildinizi bir pamuk ve tonik yardımı ile tekrar temizlemeniz gereklidir. LeBody tonik ile cildi derinlemesine arındırarak LeBody Sıkılaştırıcı BTX cilt için kolajen serumu için maksimum seviyede etki görmek mümkün olacaktır. Ayrıca gözenekleriniz tamamen temiz ve boş olacağı için dışardan takviye edeceğiniz  LeBody Sıkılaştırıcı BTX Kolajen Serumu daha fazla ve kolay emilerek cildin alt tabakalarına kadar rahatlıkla ulaşır ve cildi tedavi eder. Tonik sonrası  LeBody Sıkılaştırıcı BTX Kolajen Serum cilde parmaklar, dermapen veya isterseniz dermaroller ile uygulanabilir, bir sakıncası yoktur.  LeBody Sıkılaştırıcı BTX Kolajen Serumu dilerseniz parmaklarınız ile cildinize dışarı ve yukarı doğru bir yön izleyerek, masaj ile birlikte uygulayabilirsiniz.  LeBody Sıkılaştırıcı BTX Kolajen Serum kullanırken cilde masaj yapmak, cilt kaslarınıza da iyi gelecek ve kan dolaşımını hızlandıracaktır.


 LeBody Sıkılaştırıcı BTX Kolajen Serumu Fiyatları Avantaj Sağlıyor

Cildinize taze bir görünüm kazandıran LeBody Sıkılaştırıcı BTX Kolajen Serumu ile cildinize yatırım yapın! LeBody kolajen serum fiyatları açısından hem son derece hesaplı hem de oldukça kaliteli ürünler sunuyor.  LeBody Sıkılaştırıcı BTX cilt için kolajen serum sayesinde yeni bir cilt ile tanışabilirsiniz. Cildinize yapacağınız en büyük iyilik olan kolajen serum bakımı ile genç ve parlak bir cilde kavuşabilirsiniz.  LeBody Sıkılaştırıcı BTX Kolajen Serumu size kusursuz bir görünüm kazandıracak. Daha genç, parlak, pürüzsüz, tek tonlu ve kırışıklara veda etmiş taze bir cilt için en doğru adres LeBody! LeBody’nin cilt mucizesi ve son derece özel formüllere sahip, son teknoloji bakım ürünleri ile şimdi hemen tanışmaya ne dersiniz?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.