HanixHani Kolajen İçerikli  Kırışıklık Kremi 70g
HanixHani Kolajen İçerikli  Kırışıklık Kremi 70g

HanixHani Kolajen İçerikli Kırışıklık Kremi 70g

Fiyat : ₺199,00(KDV Dahil)

HanixHani Kolajen İçerikli Kırışıklık Kremi 70g

 


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ;

Hydrolyzed Collagen 1.000ppm (Hidrolize Kolajen),Polygonum Cuspidatum Root Extract ( Japon Madımağı Özü), Niacinamide(Niacinamid) ,Adenosine(Adenozin), Centella Asiatica Extract( Gutu Gola Ö zü), Sodium Hyaluronate( Hyaluronik Asit),Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract(Meyan Ö zü) v.b içerir.

Yaşlanma Karşıtı Kollajen Yenileyici ve Onarıcı Krem - Esnekliği artırmak ve cildin doğal ışıltısını geri kazandırmak için tasarlanmış kırışıklık önleyici yüz bakım kremidir.

Yüksek oranda kolajen içerir. Böylelikle yaşlanmayla birlikte azalan kolajeni cilde geri kazandırır.

Cilt toparlayıcı yaşlılık karşıtı bakım sağlar. Kırışıklık ve ince çizgilerin azalmasına , böylelikle cildin daha genç görünmesine yardımcı olur.

Besleyici Formül: Nemi hapsederek sıkılığı artırır ve gergin kuru cildi sürekli nemlendirme ile rahatlatır.

İnce çizgileri yumuşatıp, cildi esnek bırakırken kuru pul pul lekeleri de ortadan kaldırır. Yüze her gün ve gece nemlendirici olarak uygulayın. Kusursuz bir makyaj uygulaması için de kullanılabilir. Yapış yapış bir his bırakmaz.

Bitki özleri, kolajen, aloe vera ve E vitamininin nem artırıcı özellikleriyle ince çizgileri dolgunlaştırır ve cildi nemlendirir.

Yüze her gün ve gece nemlendirici olarak uygulayın.Yağlı veya yapışkan bir tabaka bırakmadan hızla cilde nüfuz eder.

NASIL KULLANILIR?

Temizlediğiniz ve toniklediğiniz cildinize yeterli miktarda aldığınız ürünü parmak uçlarınız yardımıyla yanaklarınızdan başlayarak alnınıza doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak yediriniz.

 Tüm cilt tiplerine uygundur.

Benzer Ürünler
@lebodyturkeyofficial