Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

LeBody Güneş Koruyucu Krem Serisi ile Güneşin Zararlarından Korunun!

Herkes için bir yaşam kaynağı olan güneş, özellikle yoğun olarak ışınlarına maruz kaldığımızda bazı olumsuz etkilere de yol açabiliyor. Bununla beraber yaz aylarında dünyaya dik açılar ile düşen güneş ışınları, cildimizi de diğer birçok farklı açıdan, en çok da olumsuz yönde etkiliyor. Doğal bir bronzluk elde etmek için yazın gelmesini ve güneşlenmeyi iple çeksek de gereğinden fazla ve yanlış saat dilimlerinde güneşe maruz kalmak oldukça zararlıdır. Bildiğiniz gibi güneş ışınları, farklı dalga boylarında yayılır ve bu ultraviyole ışınları dünyaya ulaşır. Aynı zamanda da birkaç çeşidi bulunan ultraviyole ışınlar, özellikle yaz aylarında güneşin etkili olduğu saatlerde yoğun olarak maruz kalındığında olumsuz sonuçlar doğurur. Güneş ışınlarından dolayı deri 2-4 kat kalınlaşır ve deride kırışık oluşumu başlar. Güneş kremi kullanmadan güneşe fazla maruz kalmanın sonucu olarak deride lekelenmeler ve damarlanmalar görülebilir. Dolayısıyla bütün bu etkiler derinin erken yaşlanmasına neden olur. Öte yandan cilt kanseri ve doğrudan fazla süre güneşe maruz kalma arasında bir ilişki kurulabilir. Ayrıca UV ışınları cildin alt katmanlarına dek ulaşabildikleri için de kolajenin azalmasına ve cilt üzerinde hücre hasarına neden olabilir. Güneş kremleri olmadan güneş ışınlarına maruz kalmak, melanin pigmenti birikimine yol açarak ciltte çil oluşumu gösterir. Ve bunlar ile beraber cilt üzerindeki ben oluşumları da gözlemlenmelidir.


LeBody Güneş Kremi Çeşitlerine Göz Atın!

Mucizevi UV SUN BLOCK CREAM UV Güneş Kremi 70 Ml  SPF 50 PA+++ ile etkili güneş koruma gücüne sahip bir güneş koruyucu krem ürünüdür. UV Sun Block güneş kremi UV güneş ışınlarını tamamen engelleyerek cildi korur. Ayrıca suya dayanıklı formülü ile cildinizi suda bile korur ve size yaz aylarında konforlu bir tatil imkanı da sunar. Ayrıca güneşe karşı yüksek koruma etkisine sahip olduğu için günlük olarak düzenli kullanılması da gereklidir. Kolajenli Güneş Kremi 70 Ml ile cildinizi ve makyajınızı güneşin zararlarından kolayca koruyabilirsiniz. Bu hafif yapılı ve yumuşak dokulu güneş kremi ile sadece hassas cildiniz güneşten korunmaz aynı zamanda da makyajınız da daima taze ve kusursuz görünür. Tüm cilt tipleri için ve günlük olarak kullanmaya da uygundur. Kolajenli güneş kremi cilt tonunuzu eşitler ve gözeneklerinizi sıkılaştırarak size pürüzsüz bir cilt sunar. Ayrıca içeriğinde kolajen sayesinde, güneş kremi etkisinin yanında cilde sıkılık kazandırır, kırışıklık oluşumunu engeller. White Sun Stick SPF50+ PA+++ cildinizde yağlılık hissi ve yapışkanlık hissi bırakmaz. Bu güneş koruyucu krem ile beyaz lekeler oluşmadan cildinizi güçlü bir şekilde güneşin zararlı etkilerinden koruyabilirsiniz. Ayrıca size cilt üzerinde pürüzsüzce kayan ve kalıntı bırakmayan bir doku sunan LeBody güneş kremi cildinize nem de verir. White Sun Stick güneş kremi kuru olmayan dokusu ile cilde pürüzsüzce yayılır, makyaj bazı kullanmışsınız gibi cilt tonunu eşitler ve pürüzsüz bir görünüm sağlayarak cildinizi güneşten korur. Yaz aylarının en büyük güneş kremi problemi olan yağlı ve yapışkan his bırakma sorunu LeBody ile artık yok! Özellikle yağlı ciltlerin bile hiç tereddüt etmeden kullanabileceği LeBody White Sun Stick sayesinde ferah bitişli, nemli ve yüksek korumalı bir güneş koruyucu krem deneyimi kazanın. Ayrıca dilerseniz vücudunuz için de kullanarak cildinizi güneşten koruyabilirsiniz. İçeriğinde doğal yağlar barındıran bu güneş kremi hafif bir etki yaratır, ciltte ağırlık ve yağlanma yapmaz. Aynı zamanda cildi besler ve sakinleştirir, bu sayede de güneşten yıpranan cilt yatışmış olur.

En İyi Güneş Koruyucu Krem ile Yaz Aylarında Rahat Edin!

LeBody’nin birbirinden faydalı güneş kremleri ile cildinizi güneşin zararlı UV ışınlarından koruyun. Cildi güneşten korumak aslında cilt bakım rutininizin bir parçası haline gelmesi gerkeken en önemli cilt bakım noktalarından biridir. Cildi bir güneş kremi ile korumak en az serum, bakım kremi veya maske kullanmak kadar büyük bir önem taşımaktadır. Ayrıca güneşin zararlı ışınları cildi yaşlandırır, kurutur ve yıpratır. Güneş kremleri dilerseniz makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Bu nedenle günlük olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz güneş kremleri cildinizi hem besler hem de korur. Güneş kremi kullanmak makyajınızı daha uzun süre taze tutmaya ve gün boyu cildin nemli kalmasına da fayda sağlar. Güneşin bizlere sağladığı faydalı D Vitamini dışında başka birçok yararı olsa da cildimiz için gereğinden fazla güneş büyük tehlikelere yol açacaktır. Yaz aylarında özellikle cildimizi yüksek bir performansa sahip güneş kremleri ile korumak büyük bir öneme sahiptir. LeBody ile cildinizi hem koruyup hem de bakım yapabileceğiniz birçok farklı güneş koruyucu ürünü bir arada bulabileceksiniz. Cilt kusurlarını iyileştiren, büyük bir koruyucu etkiye sahip ve aynı zamanda cilde nem veren güneş kremleri sayesinde parlak ve pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız.

Cilt Bakımında Güneş Kremi Önemi

Cilt bakımımız birçok farklı üründen oluşur. Cildimizi temizlemek için çeşitli temizleme köpükleri, jeller, peeling ve tonikler kullanırız. Öte yandan cilde yoğun nem kazandırmak ve şikayetleri gidermek için maske yapar ve cildimize en uygun serumlar ile cildimizi besleriz. Gündüz ve gece kremleri ile yaşlanmaya, kuruluğa, yıpranmaya, tahrişe ve daha birçok probleme karşı savaşırız. Yaşlanma belirtilerini en çok belli eden bölgelerden biri olan göz çevremizi güzelce serum ve krem ile besler, bakım yaparız. Cildimize masaj yaparak mimik çizgilerinin önüne geçer ve kan dolaşımını hızlandırırız. Tüm bu adımların ardından mutlaka güneş kremleri kullanmak aslında son dokunuştur. LeBody’nin güneş kremi fiyatları açısından avantajlarını görmek, benzersiz Kore cilt bakımı deneyimini yaşamak için şimdi dilediğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz! 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.