Cilt Bakım Rutini Önerilerimiz

07 Ekim 2021
Cilt Bakım Rutini Önerilerimiz

Cilt Bakımı Nasıl Olmalı ?

Çok fazla cilt bakım ürününe sahip olmak cilt bakımımıza özen gösterdiğimiz anlamına gelmez , önemli olan doğru cilt bakım ürünlerini doğru şekilde kullanarak cildimizin ihtiyacı olan bakımı sağlayabilmektir. Cilt bakımının birinci ve en önemli adımı temizleme işlemidir. Cilt temizliğinizi cilt tipinize uygun yumuşak ve güzel içeriklere sahip bir ürün ile yapmanız cildinize zarar vermeden gözeneklerinizin kirden arınmasını sağlayacaktır.

Beautiqlo Noni Yüz Temizleme Köpüğü , cilt tahrişine sebebiyet vermeyen yumuşacık dokusu ve doğal bileşenleri ile ihtiyacınız olan gözenek temizliğini sağlayacak ve aynı zamanda cildinizi nemlendirerek nazik bir bakım sağlayacaktır.

Beautiqlo Noni Yüz Temizleme Köpüğü Cilt tahrişine sebebiyet vermeden , nazikçe temizlik yapan köpük kıvamı ile cildi besler.

Cilt temizliğinden sonraki adım cildi tonik ile silmek olmalıdır , bu temizliği destekleyen adımdır ve gözeneklerin ferahlamasını sağlayarak gözenekleri sıkılaştırır.Bu adım için sizlere önerimiz Real Skin Gingseng Özlü Yoğun Bakım Toneri ;

Doğal bileşenlerin fermentesi sonucu oluşan zayıf asitli tonik. Kore estetik merkezlerinde estetik uzmanlarının seçimi olan bu tonik cilt bakımından önce cildi rahatlatır ve cildi  ölü deri hücrelerinden arındırır.

Kore ginsengi saponin gibi farklı besin maddeleri ve minerallerle zengin olduğu için sağlıklı ve park cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. Kırışıklık açar, cilde parlaklık verir cildi besler. Esneklik kaybeden, normal, kuru, hassas ciltler ve cilt sorunları yaşayan kişiler kullanabilir.

Tonikleme sonrası 3.adım eğer cildinizde herhangi bir sorun var ise , kızarıklık , akne , hassasiyet gibi bunu rahatlatmak için kullanılacak bir ürün önerimiz var Ekel Soothing Gel 

Ekel Soothing Gel hızlı emilimi sayesinde uygulama sonrası bir kaç dakika içerisinde cildi rahatlarak nemlendirecektir.

Cildimizi rahatlattıktan sonra en önemli adım olan cildimize eksik besin takviyesi yaptığımız 4.adım yani serum uygulamadır. Serum cildimizin eksik kaldığı besinleri tamamlayarak cildimizi canlandırır , parlatır ve ince çizgilerin giderilmesine yardımcı olur. Bu adımda kullanım önerisi olarak muhteşem içeriklere sahip olan Lebody Peptit Serumumuzu sizlere önermekteyiz.

Lebody Peptit Kırışıklık Giderici Cilt Bakım Serum, donuk cildi saydam ve parlak hale getirmeyi amaçlayan bir serumdur. 17 çeşit amino asit türünden oluşan bir komplekstir. Yüz hatlarında ince çizgileri ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur, onarır, lekeleri düzeltir. Akne ve güneş lekeleri, yara ve yanık izlerinin giderilmesine yardımcı olur. Peptit, T bölgesinde, alın bölgesinde, iki kaş arasında, kaz ayaklarında ve göz çevresinde oluşan kırışıklıkları önler.

İşte geldik cilt bakımımızın son adımı olan cildi nemlendirme kısmına , nemlendirici kremimizi cilt tipimiz uygun ve doğal içeriklerden harmanlanmış bir ürün seçmemiz işin püf noktası .

Nemlendirici krem cildimiz de hemen emilmeli , neme doyurarak cildimize yerleşmelidir.Bunun için size nemlendirici konusunda önerimiz Dabo Waterfull Aqua Krem 

Susamış cilde çözüm. Tek kullanımda bile 24 saat nemli bir cilde sahip olabilirsiniz.Su gibi hafifçe yayılan yağsız su damlası dokusu ile cildinize ferah ve pürüzsüz bir hiss verir, nemin buharlanmasını önleyen nem bariyerini oluşturarak gün boyunca cildin nemini korur, Chrysanthemum Indicum Callus Culture ekstresi ile gevşeyen cilde esneklik kazandırır, canlılık verir.Vücuda zararlı yağ bileşenlerini vücuttan atarak bitkisel ve vücuda faydalı bileşenleri cildinize dahil ederek pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt sunar.Cildinize hafifçe sürüp ovalarsanız, su damlası oluşarak nem koruma katmanını şekillendirir, cildi hemen nemle temin ederek cildin nemini ve canlılığını korur.

Sonuncu adım ile cilt bakım rutinimizi tamamladık , hergün uygulayabileceğiniz basit ama etkili bir cilt bakım rutinini sizlerle paylaştık umarız sizlerde seversiniz:) 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.