BLOG

VÜCUT SIKILAŞTIRMA CİHAZI İLE YEPYENİ BİR GÖRÜNÜM

17 Kasım 2022

Vücudunuzda kusursuz bir görünüme kavuşmak için ve bedeninizde zamanla meydana gelen sarkma, selülit, kırışıklık veya çeşitli şekil bozuklukları için rahatlıkla vücut sıkılaştırma cihazı kullanabilirsiniz. Çok daha sıkı ve dinç bir görünüm kazanmak son teknoloji ile geliştirilen sıkılaşma cihazı ile artık mümkün hale gelmiştir.

YÜZ KALDIRMA CİHAZI İLE YAŞLILIĞIN ETKİLERİNİ GECİKTİRİN

07 Kasım 2022

Botoks tarzı uygulamaları daha ileri yıllara ertelemeyi sağlayan yüz germe cihazı, uyguladığı teknik ile kırışıklık azaltıcı etki göstermektedir.

SOĞUK PLAZMA CİHAZI MUCİZESİ İLE TANIŞIN

01 Kasım 2022

Soğuk plazma cihazı, cilt bakımı konusunda mucizeler yaratan bir teknoloji olarak insan yaşamındaki yerini almaya başladı. Cilt sıkılaştırma, sarkmalar, kırışıklıktan kurtulma ve yara izlerinin ortadan kaldırılması gibi çok çeşitli cilt sorunlarını ortadan kaldırabilecek kabiliyete sahip olan cilt bakım cihazı, aynı zamanda cilt yenileyen cihaz olarak da kabul edilmektedir.

DUDAK MASKESİ NEDİR VE NASIL KULLANILMALIDIR?

27 Ekim 2022

Dudak maskesi, düzenli ve belirli aralıklarla dudaklara uygulanan maske çeşididir. Dudaklarda meydana gelen problemleri gidermek için uygulanması gerekir. Besleyici, nemlendirici, dolgunlaştırıcı özelliklere sahip olan dudak bakım maskesi sayesinde sağlıklı ve estetik bir görünüme sahip olan dudaklara sahip olmak mümkündür.

TEKNOLOJİ HARİKASI SOĞUK PLAZMA CİLT BAKIMI

13 Ekim 2022

Hem profesyonel bir cilt bakımı yaptırayım hem de bu cilt bakım için herhangi bir merkeze gitmeden yaptırmak isteyenler için harika bir ile karşınızdayız. Evet yanlış duymadınız! Bu ürün ile evde cilt bakımı keyfini çıkaracaksınız. Lebody olarak sizler için soğuk plazma cilt bakımı ürününü tanıtmaktan gurur duyacağız.

BEKLENTİNİN ÖTESİNDE VÜCUT SIKILAŞTIRMA CİHAZI

03 Ekim 2022

Vücut sıklaştırıcı birçok ürün ya da birçok cihaz bulunmakta ve bu cihazların kullanımı kişiden kişiye değişkenlik göstermesi ile tercih edilmektedir. Vücut sıklaştırıcılar özel olarak daha estetik ve daha iddialı bir görünüm oluşturması amacıyla herkes tarafından tercih edilmekte ve kalitesi ile bilinmektedir.

KUSURSUZ BİR VÜCUT İÇİN SIKILAŞTIRMA CİHAZI İLE TANIŞIN

30 Eylül 2022

Kusursuz bir cilde ve sıkı bir vücuda mı sahip olmak istiyorsunuz? Yüz sıkılaştırma cihazı ve Lebody’nin profesyonel ürünleri kullanmanıza gerek kalmayacak. Hızlı ve pratik bir bakım rutini ile profesyonel bakımı ev konforunuzda deneyimleyin! Yüz sıkılaştırma ve tüm cilt sıkılaştırma işlemlerini kendiniz ev konforunda sağlayın. 

YÜZ MASAJ ALETİ İLE SAĞLIKLI YÜZLER

31 Ağustos 2022

Yüz masaj aleti, genel olarak cilde masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırır. Bu da cilde sağlık aşılar ve sarkmaların önüne geçer. Yalnızca sarkma sorunu değil kırışık oluşumunu da engelleyen yüz masaj aleti, cilt ve yüz güzelliği için kullanılması gereken ürünlerden biridir. Çeşitli özelliklere sahip olan yüz masaj aleti ile siz de evinizde yüzünüz için genel bir bakım sağlayabilirsiniz. Bu ürün ile güzellik kliniklerini bir süre unutabilir, kendi güzelliğiniz için evinizde şahane bakımlar yapabilirsiniz.

YÜZ MASAJ ALETİ FAYDALARI NELERDİR?

29 Ağustos 2022

Cildinize mucizevi bir dokunuş yapacak olan yüz masaj aleti faydaları hakkında bilgi almaya ne dersiniz? Yüz masaj aleti kullanımı son derece kolay ve pratik bir üründür. Cildin sarkan bölgelerini toparlamak, cilde daha estetik bir görünüm kazandırmak ve cildi yenilemek için son derece faydalı olan yüz masaj aleti ile daha canlı ve daha genç bir cilde sahip olabilirsiniz. Sizlere ev konforunda, pratik, hızlı ve kolay bir şekilde bakım yapma imkanını sunan Lebody aynı zamanda da akupunktur yüz maskesi ve göz çevresi masaj aleti gibi ürünleri de sunmaktadır. Zamanla ciltte meydana gelen sarkmaları tedavi ede ve sıkılaşmaya yardımcı olan yüz masaj aleti sayesinde yepyeni bir görünüm kazanmaya ne dersiniz?

LEBODY BİBİLİP LED DUDAK MASKESİ İLE FARK YARATIN!

10 Ağustos 2022

Cilt bakımı ve dudak bakımı konusunda uzmanlaşan markamız ile sizlere güvenilir bir evde dudak bakımı imkânı sunuyoruz. Üzerinde hassaslıkla durduğumuz dudak bakımı ürünümüzün güvenilirliği hakkında kafanızda hiçbir soru işareti kalmamalı. İşte biz de bu sebepten ötürü, üretmiş olduğumuz evde dudak bakım ürünümüzü, gerekli tüm klinik testlerden geçirerek onaylı ürün haline getirdik. 

YÜZ TEMİZLEME ALETİ İLE DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

06 Ağustos 2022

Yüz temizleme aleti yüzünüzde bulunan gözenekler için başarılı bir uygulamadır. Düzenli uygulama da yüzünüzde bulunan gözenekleri açarak cildinizin nefes almasını sağlar. Sağlık açısından faydalı olan bu cihaz ile başarılı bir yüz temizleme imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda antibakteriyel yüzeye sahip ince çıkıntılar sayesinde temizlenmeyen bir gözenek kalmayacaktır. Yüz temizleme cihazı ile arındırıcı temizliğe düzenli kullanımda çok rahat ulaşabilirsiniz. Özellikle günlük bakımlarınız için kullanacağınız yüz temizleme aleti ile her gün ferah bir cilde sahip olabilirsiniz. Cildiniz hava almadığı süre boyunca aknelere ve siyah noktalara kapıyı açık tutar. Ancak temiz gözeneklerde bu gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmazsınız. Sizlerde hemen şimdi sipariş vererek bu rahatlığa anında sahip olabilirsiniz. 

Ev Konforunda Yüz Masaj Aleti Deneyin!

01 Ağustos 2022

Ev rahatlığında bir cilt bakımına ne dersiniz? Cildinizde zamanla meydana gelen sarkma ve kırışıklık problemlerine çözüm olması için yüz masaj aleti çeşitleri oldukça etkilidir. 

Cam Gibi Bir Cilt İçin Az Bilinen Kore Bakım Sırları

13 Haziran 2022

Kore cilt bakımı rutini cam gibi bir cilt vaad eden adımları ile cildinize muhteşem bir görünüm kazandırır. Herkesin merak ettiği Kore bakım sırları aslında kolay adımlardan oluşmaktadır.

Yüz Kaldırma Cihazı Ne İçin Gereklidir?

09 Haziran 2022

Sağlıksız beslenmeden tutun da tütün kullanımına kadar onlarca sebebe bağlı olarak cilt üzerinde sarkmalar gözlemlenebilir. Özellikle de ilerleyen yaşlarda cildin kolajen üretimini tamamen durdurması ile beraber cilt sarkmaları ciddi oranda hızlı bir şekilde gözle görülür hale gelir. Orta yaşlardan sonra cildin sarmaya ve kırışmaya başlaması ile beraber bazı müdahaleler de gerekebilir. Bunlardan en basit ve en konforlu olan yöntem kesinlikle yüz kaldırma cihazı olacaktır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.