Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Form Cihazı Kol Kemeri ile Daha Sıkı Kollara Hazır Mısınız?

İlerleyen yaş ve doğum yapmak gibi elimizde olmayan faktörler ya da spor yapmamak ve sağlıklı beslenmemek gibi birçok faktör zamanla vücudumuzda değişikliklere sebep olmaktadır. Bu değişikliklerin en başında da kollar gelir. Her hareketimizde sallanan ve sarkan kollar çoğu kişi için rahatsız edici bir durumdur.  Keyfe göre elbise tercihi yapamamak veya sahil kenarlarında rahat hareket edememek gibi birçok rahat edici duruma yol açar. Düzenli spor yaparak bu sarkan kolların önüne geçilebilir fakat artık sarkmış kollar için spor yapmak geç kalınmış bir yöntem olacaktır. İşte bu noktada da teknoloji devreye giriyor. Teknolojinin yeniliklerinden olan vücut sıkılaştırma cihazı ile vücudunuzun dilediğiniz yerini sıkılaştırabiliyor, burada bulunan yağların erimesine yardımcı oluyorsunuz. Vücutta en çok görünen ve şikayet edilen bölge olan kollar için kol kemeri, oldukça ilgi görmektedir. Kol kemeri, spor yapmayan, hızlı kilo alıp veren veya beslenmesine dikkat edememiş birçok kişi için alternatif bir yöntem oluyor. Çünkü bu sorunlar, en başta kollara sarkmış bir görünüm vermekle birlikte her harekette sallanan kollara sebep oluyor. Vücut sıkılaştırma cihazlarının en çok tercih edilme sebebi olan kollar, kol kemeri sayesinde eski sağlıklı görünümüne geri dönüyorlar.  Kol kemeri, kollarınızı sararak vücut sıkılaştırma cihazının EMS (Elektrikli Kas Stimülasyonu) sistemini kollarına göndermeye yarıyor. Akım gönderilen kollar kol kemeri sayesinde, harekete geçiyor ve bir spor hareketinde yaptığınız tüm gücün hepsini karşılıyor. Kol kemeri, kol kaslarınızın kuvvetlenmesine ve daha sıkı bir kol görünümü için çalışıyor. Üstelik vücut sıkılaştırma cihazına takılan kol kemeri ile zahmetsiz bir kol çalıştırma yöntemi oluyor. Evinizde oturduğunuz yerden zahmetsiz bir yöntem sunarken aynı zamanda evde kullanıma da uygun tasarlanan kol kemeri ile de herkese kullanım kolaylığı sağlıyor. Hem kullanım kolaylığı sağlayan hem de zahmetsiz bir kol sıkılaştırma yöntemi olan kol kemeri, kadın veya erkek fark etmeksizin herkes tarafından ilgi görmeye devam ediyor. Lebody form cihazı kol kemeri, bir vücut sıkılaştırma cihazının vaat ettiği tüm özellikleri sunarken aynı zamanda size indirimli fiyatlarıyla sizleri bekliyor. Lebody form cihazı kol kemeri ile daha sıkı kollara hazır mısınız?

 

Form Cihazı Bel Kemeri ile İnce Bir Bele Sahip Olmak İster Misiniz?

Sağlıklı beslenmemek, doğum yapmak veya hareketsiz bir hayat tarzı zamanla vücutta değişikliklere yol açıyor. Kadın veya erkek fark etmeksizin vücut değişikliklerinin en rahatsız edilenleri arasında da bel bölgesinin yağlanması ve kalınlaşması yer alıyor. Kalınlaşan bel bölgesi kıyafet seçiminde geniş bir yelpaze sunamazken aynı zamanda çoğu kişiye de özgüven sorunu yaşatıyor. Görselliğin haricinde yağlanan ve çalıştırılmayan bel bölgesi ciddi sağlık durumlarına yol açıyor. Bilinçli olan her birey gerek sporla gerek beslenme ile bunun önüne geçebiliyor. Fakat yoğun iş temposu veya ev hayatı, birçok kişi tarafından da göz ardı edilebiliyor. Yağlanan ve kalınlaşan bel bölgesi için de sağlıklı beslenmeye geri dönülse de çok uzun zaman alan bir yol oluyor. Sporla desteklemek isteyen çoğu kişi de zaman ayıramıyor. Hareketle bel bölgesini eritmek ve inceltmek isteyen çoğu kişinin de ilk tercihi bel kemeri oluyor. Vücut sıkılaştırma cihazları, istenmeyen görsele sahip bölgeler için oldukça tercih edilir durumdadır. Özellikle hem görsel hem sağlık açısından risk oluşturan bel bölgesi için ilgi git gide artmaktadır.  Vücut sıkılaştırma cihazına takılan bel kemeri ile bel bölgesinde yağlar, EMS (Elektrikli Kas Stimülasyonu) ile harekete geçiyor ve ilettiği akımlar ile yağların erimesine yardımcı oluyor. Bel bölgesindeki yağları hareketi geçiren bel kemeri aynı zamanda sarkmış karın görüntüsünü de eski görünümüne getirmeye yardımcı oluyor.  Üstelik, bel kemeri, belinizi bir bütün olarak sarıyor ve sizin ekstra hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan çalışıyor. Evde oturduğunuz yerden belinize bel kemeri takarak, karın ve bel bölgesini düz bir görünüme kavuşturuyor aynı zamanda ince bir bele sahip olmanız için çalışıyor. Evde kullanıma uygun tasarlanan vücut sıkılaştırma cihazı bel kemeri, kullanıcının yanlış bir kullanımına da izin vermiyor. Evde, zahmetsiz ve kolay kullanım sağlayan bel kemeri, belini inceltmek isteyen herkesin favorisi olmaya devam ediyor. Lebody form cihazı bel kemeri, her zaman ve her yerde rahatlıkla kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Siz de Lebody form cihazı bel kemeri ile ince bir bele sahip olmak ister misiniz?

 

Regülatör Bakım Maskesi ile Pürüzsüz Bir Cilt İster Misiniz?

Sağlıksız beslenme, derinlemesine temizlenemeyen cilt veya ilerleyen yaş gibi birçok faktör cildimizde sorunlarla karşımıza çıkmaktadır. Ev ve iş arasında günlük hayat koşturmaları gibi sebepler de cildimizle ilgilenememeye sebep olmaktadır. Güzellik merkezlerine zaman ayırılamıyor ya da zaman ayrılsa dahil güzellik merkezi seansları maliyeti olabiliyor. Bu yüzden evinde kendi bakımını profesyonel şekilde yapmak isteyen birçok kişi evde etkili bakım yöntemleri arıyor. Regülatör bakım maskesi, evde hem kolay bir kullanım sağlıyor hem de kendinizin güzellik uzmanı olmanıza yardımcı oluyor.  Regülatör ile etkin bir şekilde cildinizin en alt tabakasına kadar işleyen yüz maskesi, cildin aydınlanmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda düzenli kullanılan regülatör bakım maskesi, cilt kırışıklıkların giderilmesine yardımcı oluyor. Pürüzsüz bir cilt görünümü vererek kısa sürede güzellik merkezinden çıkmışsınız izlenimi yaratıyor. Lebody yüz maskesi, regülatör ile birlikte yüzün bir tarafına 15 dakika uyguladıktan sonra diğer tarafına da 15 dakika uygulanıyor. Düzenli kullanım ile cildiniz aydınlanıyor, esneklik kazanıyor ve cildinizdeki kırışıklıkların giderilmesine yardımcı oluyor. ‘’Lebody yüz maskesi ile pürüzsüz bir cilt ister misiniz?’’ sorumuza cevabınız evet ise, Lebody regülatör bakım maskesi indirimli fiyatlarla sizleri bekliyor!

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.