Lebody Ürünleri Artık Beymen'de Satışta

Lebody Ürünleri Artık Beymen'de Satışta

Lebody Ürünleri Artık Beymen'de Satışta !

Merkezi Güney Kore’de bulunan ve Dünya’da 20’den fazla ülkede satılan, %98 başarı oranına sahip LEBODY markasının ürünleri 2019 Eylül ayından itibaren Türkiye’de SRC İç ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. distribütörlüğünde satışı devam etmektedir.

Estetik merkezleri için 45 yıldır cihaz üreten Kore firması GTG Wellness, 2012 yılında ev tipi modellerini geliştirerek LEBODY markasını tüm dünya ile tanıştırmıştır. Deneyimleyen kişilerin %98’inde beklenen faydaya ulaşılması ve yüksek müşteri memnuniyeti ile satışlarını ve kitlesini çok hızlı bir şekilde artırmıştır.

 

Aquashine ve Revite gibi alanında lider dolgu ürünlerinin de distribütörlüğünü yapan SRC, her yaş kesiminin evde kendine kolaylıkla uygulayabileceği ve sonuç alabileceği LEBODY markasını başta www.lebodyturkey.com sitesinde olmak üzere birçok güzellik merkezinde, trendyol ve hepsiburada pazaryerlerinde satışının yanı sıra 21.05.2021 Perşembe günü itibariyle Türkiye’nin en büyük perakende mağazalarından biri olan BEYMEN firmasıyla birlikte tüm Türkiye’ye satışa sunduğumuzu siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmaktan dolayı mutluluk duyarız.

Etiketler: Beymen Satış
Mayıs 24, 2021
Listeye dön