Cildinize Doğal Filtre Etkisi

Cildinize Doğal Filtre Etkisi

Fondöten almadan önce hangi tip özelliğe sahip bir fondöteni almak istediğinize karar vermeniz gerekir. Seçim yaparken ilk tercih ettiğiniz kapatıcı özelliğine sahip olan mı yoksa renk eşitsizliğini gideren mi olduğunu önceden belirlemek gerekir. Daha sonra cilt tipinizi devreye sokarak uygun bir fondöten seçimi yapabilirsiniz.

 

CİLT TİPİNİZ HANGİSİ?

Kuru bir cilde sahip olanlar aydınlık ve parlak bitişli fondötenler kullanabilir. Ayrıca Islak ten görünümü cildinizdeki mat görünümü yok etmeye yardımcı olacaktır. Yağlı ciltler ise kendinden pudralı ve mat bitişli fondötenleri kullanabilirler. Bunun yanı sıra eğer makyajınızın ve fondöteninizin daha kalıcı olmasını istiyorsanız makyaj bazı kullanabilirsiniz. Karma ve normal bir cilde sahipseniz su bazlı fondötenleri seçebileceğiniz gibi yoğun ve mat fondötenleri de kullanabilirsiniz.

CİLT ALT TONUNUZU BELİRLEYİN;

BİLEK TESTİ:Damarlarınızın rengini kontrol edin. Mavi veya mor renkler soğuk alt tona sahip olduğunuz anlamına gelir. 

GÜNEŞ TESTİ:Cildiniz güneşte kızarıyorsa serin alt tonlara ancak kolayca bronzlaşıyorsa sıcak alt tona sahip bir cilde sahipsinizdir.

 

APERİRE FONDOTEN; 

 

Uzun Süre Etki ve Pırıl Pırıl Bir Cilt !

Bu Fondöten Işıldayacaksınız , Nemli Yapısı ve Hafif Dokusunun Yanı Sıra Yüksek Kapatıcılık Oranı İle Her Açıdan Tüm İsteklerimizi Karşılayan Bir Ürün.

 

3 Adet Rengi Mevcuttur.

No:1 Gül Pembesi

No:2 Doğal Bej 

No:3 Bronz Koyu Bej 

Sivilce , Siyah Nokta , Ciltte Leke, Çil ve Tüm Koyu Lekelere Elveda !

Tavsiyemiz ; Beyaz Tenliler İçin 01 ve 02 Numaralı Ürün Kullanmaları 

Orta ve Koyu Tenliler İçin ; 03 Numaralı Ürün Kullanımını Tavsiye Ederiz.

 

Etiketler: Fondoten
Mart 05, 2021
Listeye dön