Cilt Bakım Merkezini Lebody Face İle Evinize Taşıyın !

Cilt Bakım Merkezini Lebody Face İle Evinize Taşıyın !

Cilt Bakım Merkezlerini Lebody Face İle Evinize Taşıyın !

Kore'lilerin Esnek ve Gergin Ciltlerini Gördüğümüzde Hem Kıskanır Hem de Güzellik Sırlarını Merak Ederdik. Güzellik Merkezlerine Gitmek Hem Zaman Hem Parasal Açıdan Bizleri Biraz Zorluyordu.

O Nedenle Korelilerin Yaygın Olarak Kullandığı Bu Güzellik Cihazını Kullanmaya Başladık 

 

 

Yüz Bakım Cihazı ve Cihazla Birlikte Kullanılan Cihazın Esnekliğine Yardımcı Olacak 2 Tür Kremi Sizlere Tanıtacağız ;

Sanki Güzellik Merkezi Evimize Gelmiş Gibi Bir His Oluşmaktadır.

 

Almadan Önce Cihazla İlgili Detaylı Bilgiye Sahip Olmanız İçin Bu Blog Yazısında Sizlerle Tecrübelerimizi Paylaşacağız ;

Kutu İçeriği ; Lebody Face Lifting Cihazı , Şarj Yuvası , Şarj Kablosu , Kadife Saklama Kesesi ve Kullanım Klavuzundan Oluşmaktadır.

 

Cihazın Beyaz ve Mor Olmak Üzere 2 Rengi Mevcuttur. Bizim Kullandığımız Beyaz Renklidir. İnce Olduğu İçin Avucumuza Rahatlıkla Sığmaktadır , Bu Nedenle Kullanımı da Rahattır ve 

Heryerde Yanımızda Bulundurabiliriz. 

 

Bu Kısım Cilde Temas Eden ve Mikro Akımın Gerçekleştiği Kısımdır , Aşağıda da Göstereceğimiz Gibi Cildinize Krem Sürdükten Sonra Lifting Cihazını Kullandıktan Sonra 

Cildinize Esneklik Kazandırır ve Yüzünüzün Yukarı Kaldırılmasına Yardımcı Olur.

 

 

Ortada Açma Ve Kapama Tuşu, Her İki Tarafta İse Mikro Akım Gücünü Ayarlama Tuşları Bulunmaktadır.Led Işıkları İle Modları ve Seviyeyi Kontrol Edebilmemiz Cihazı 

İlk Defa Kullanacak Olan Kişiler İçin Kolaylık Sağlamaktadır. 

 

 

Bu Kremler Lebody Face Lifting Cihazı İle Birlikte Kullandığınızda Cilt Elastıkıyetinizi Arttıran Ürünlerdir. Soldaki Renewal Up Krem , Sağdaki İse Renewal Face Water Jel' dir.

 

 

Renewal Up Krem Beyaz Renkli Nemli Dokuludur ve Cildinizde Ferah Bir His Bırakma Özelliğine Sahiptir. 

 

 

Renewal Face Water Jel İse Ferahlık Hissettiren Dokuda Olup Cildinize Temas Ettiği Anda Cildimizi Neme Doyurur.

Şimdi Biz de Korelilerin Cilt Bakım Rutinini Yapmaya Gidelim !

Eğer Her İki Kremi Aynı Anda Kullanmak İstiyorsanız , Renewal Up Krem Kullandıktan Sonra , Renewal Face Water Jeli Kullanabilirsiniz.

İlk Önce Yıkayıp Kuruladığınız Cildinize Yeterli Miktarda Renewal Up Kremi Sürüyorsunuz ,

 

Daha  Sonra Face Lifting Cihazının Modunu Ayarlamamız Gerekıyor. İon Modu + Renewal Up Krem , Lifting Modu + Renewal Face Water Jel Sırası İle Kullanıyorsunuz.

 

Renewal Up Krem Sürdüğümüz Yüzümüze İ Moduna Ayarladığımız Face Lifting Cihazını 5-10 Dakika Olacak Şekilde Masaj Yaparak Uyguluyoruz.

 

                                                                                                         ÖNCESİ                                                                                                                 SONRASI

 

Bu Mod Kremin Cilde Emilişine Yardımcı Olmaktadır. Kremin Cilde Nasıl Emildiğini Resimden de Görebilirsiniz. Yüzde Krem Kalmadı Ama Kremi Emen Cilt Işıldamaktadır.

Artık Kremin Emilmesini Sağlamak İçin Uzun Süre Beklememize Veya Elimizde Cildimize Hafif Hafif Vurmamıza Gerek Kalmamaktadır.

 

Bu Sefer Renewal Face Water Jeli Sürerek Cihazı L Moduna Ayarlayalım , Renewal Face Water Jel İle Birlikte Kullanıldığında Cihaz Mikro Akım İle Cilt Elastıkıyetini Arttırıyor.

Normalde Güzellik Merkezlerine Gittiğimiz Zaman Uzmanlar  Yüzümüze Jel Sürüp Cihazlarla Yüzümüze Uygulama Yapıyorlar Hep Merak Ettiğimiz Bu İşlemler Demekki Face Lifting Cihazının

Yaptığı İşlemler İle Aynıymış.  Cilde Uygulanırken Herhangi Bir Yanma Hissi Vermez Sadece Aşağıdan Yukarıya Cildinize Masaj Yapıyorcasına Kullanmanız Yeterlidir.

Diğer Bakım Cihazları Sadece 1 Düğme İle Çalışıyor Fakat Lebody Face Lifting Cihazında 2 Tür Mod Bulunmaktadır Bu Nedenle Daha Fazla İşlem Yapabilen Ekonomik Bir Cihazdır.

Özellikle Bu Tip Cihazlarda Güven Çok Önemlidir ve Bu Cihazı Medikal Cihazları Üreten Uzman Firma GTG Welness Firmasının Piyasaya Sürdüğü Lebody Markasının Serisi Olduğu İçin Daha da Güvenerek

Satın Alabilirsiniz. 

BURAYA TIKLAYARAK SİZDE GÜZELLİK MERKEZİ KONFORUNU EVİNİZE GETİREBİLİRSİNİZ :) 

 

 

Etiketler: FACE LİFTİNG
Nisan 14, 2021
Listeye dön