Cildiniz Nem Kalkanı Lebody Hyaluronik Asitli Cilt Bakım Serum !

Cildiniz Nem Kalkanı Lebody Hyaluronik Asitli Cilt Bakım Serum !

Cildiniz Nem Kalkanı Lebody Hyaluronik Asitli Cilt Bakım Serum !

Merhabalar , Bu Blog Yazımızda Sizlere Çift Etkili Hyaluronik Asit Serumumuz Hakkında Bilgiler Vermek İstiyoruz ;

Hyaluronik Asit Nedir ?

Hyalüronik asit cildin ve dokuların iyi yağlanmasına, nemli kalmasına yardımcı olan bir maddedir. Aynı zamanda bir nemlendiricidir. Çevreden nem alan ve ciltte nemlenmeyi artıran bir cilt bakım bileşenleri kategorisidir. Özellikle ciltte, eklemlerde ve gözde yüksek konsantrasyonlarda bulunur. Başlıca görevi kayganlık sağlamak ve doku hidrasyonunu yani nemliliğini sağlamaktır. Bunu da kendi ağırlığının bin katına kadar su tutabilmesine özelliğine borçludur.

Hyaluronik Asit Ciltte Ne İşe Yarar ? 

Hyalüronik asit cildin ve dokuların iyi yağlanmasına, nemli kalmasına yardımcı olan bir maddedir. Aynı zamanda bir nemlendiricidir.

Çevreden nem alan ve ciltte nemlenmeyi artıran bir cilt bakım bileşenleri kategorisidir. Özellikle ciltte, eklemlerde ve gözde yüksek konsantrasyonlarda bulunur.

Bu Serum Hem Cildinize Nem Bakımı Yapar , Hem de Cildinizi Berraklaştırarak Kırışıklıkların Azaltılmasına Yardımcı Olur. Ayrıca İçerisinde Bulunan Özel Bileşenleri Sayesinde

Canlılığını Yitirmiş Olan Cildinize Enerji Vererek Canlılığını Geri Kazanmasını Sağlar.Bu Seriyi Sevmemizdeki Sebeplerden Biri İse Şırınga Sayesinde Yüzümüze Uygulayacağımız

Miktarı Belirleyebiliyoruz , Hem de Ürüne Direkt Temas Edilmediği İçin Hijyen Açısından Güvenlidir.Hassas Ciltlerin Kullanımına Uygun Bir Şekilde Serum Havaya Temas Etmeden Şırınga Yardımı İle Direkt 

Cilde Uygulanmaktadır.

Hassas Ve Neme İhtiyaç Duyan Ciltlerin Tümü Kullanabilir.İçinde Centella Asiatica Bileşeni Bulunmaktadır. Bu Bileşen Cildi Yatıştırma Etkisine Sahiptir.

Aynı Zamanda İçeriğindeki Pantenol Bileşeni  Vitamin B5 İle Cilde Nem Bakımı Yapar. Serum Şırınga ve Ampulden Oluşmaktadır.

Nasıl Kullanmalıyız ?

 

Ampulun Kapağını Açıyoruz .

 

 

Şırınga Yardımı İle Kullanmak İstediğimiz Miktarı Alıyoruz ( Genellikle 0.5 ML Yeterli Olacaktır.) Ampulden Şırıngaya Serum Çekerken Kendinizi Hemşire Gibi 

Hissedebilirsiniz :) Artık Cilt Kuruluğuna Son ! 1 Damla Serum İle Cildiniz Neme Doyacak !

 

 

İlk Kullanımda Bile Cildimizde Bir Esneklik Olduğunu ve Cildimizin Parladığını Farkedeceğiz.Hyaluronik Asitli Serum Hassas Ciltli Kişilere Tavsiye Edilmektedir.

Cildi Rahatlatır ve Genişleyen Gözeneklerimizi Sıkılaştırır ve Cilde Esneklik Katar. Kozmetik Ürün Ararken İçindeki Bileşenlere Dikkat Eden Kişiler İçin İdeal Bir Üründür.

Cilt Üzerinde Emilim Hızı Çok İyidir.ÖZellikle Mevsim Geçişlerinde Hava Değişimlerinden Etkilenip Zarar Gören Ciltler İçin Mutlaka Kullanılması Gereken Bir Serumdur.

Yüzümüzü Yıkadıktan Sonra Cildimizi Tonik Yardımı İle Yatıştırıp Serumu Uyguluyoruz , Kullandıktan Sonra Şırıngayı Ampul Kapağına Batırıp Bırakırsanız Hava Alımını Da Engelleyecektir.

Bu Ürünle Artık Bakım Rutinlerimiz Daha Keyifli Ve Hijyenik ! 

Kimler Kullanmalı ?

  • Cilt Tonu Dengesiz Kişiler

  • Ölü Deri Hücrelerinden Arınması Gereken Kurumuş Ciltler 

  • Cansız Donuk Ciltler 

  • Neme İhtiyaç Duyan Ciltler

Kullanım İpuçları ;

Peki Bu Serumu Daha da Etkili Hale Getirmek İster Misiniz ?

O Zaman 2 Farklı Serumu Karıştırarak Kullanalım 

Neme Ve Esnekliğe Aynı Anda İhtiyaç Duyan Kuru Ciltler İçin Hyaluronik Asitli Serum İle BTX Kolajen Serumu Karıştırarak Uygulayınız.

BTX Serumunda Bulunan Peptit Ve Ultra Küçük Kolajen Özleri Hyaluronikle Buluşarak Cildinize Aynı Anda Nem ve Esneklik Verir.

Lebody BTX Kolajen Seruma Ulaşmak İçin HemenTıklayın

Lebody Hyaluronik Asit Seruma Ulaşmak İçin Hemen Tıklayın

 

Hem Nem Hemde Cilt Tonu Eşitliğine İhtiyaç Duyan Yağlı Ciltler İçin İdebenone ve Hyaluronik Asit Serumlarını Karıştırmalarını Tavsiye Ederiz

Oksitlenmeyi Engelleyen İdebenone Bileşeni Dengesiz Koyu Cilt Tonunu Işıltı Şekilde Berraklaştırarak Eşitler.

 Lebody Hyaluronik Asit Seruma Ulaşmak İçin Hemen Tıklayın

Lebody Idebenone Leke Seruma Ulaşmak İçin Hemen Tıklayın

 

 

Etiketler: Hyaluronik Serum
Mart 29, 2021
Listeye dön