Beor Yüz Temizleme Köpüğü İle Pratik Cilt Temizliği !

Beor Yüz Temizleme Köpüğü İle Pratik Cilt Temizliği !

Beor Yüz Temizleme Köpüğü İle Pratik Cilt Temizliği !

 

Bu Sıralar Farklı Türde Kozmetik Ürünleri Üretilmektedir.Bugün Size Tanıtacağımız Ürün de Şimdiye Kadar Hiç Görmediğiniz Farklı Türde Bir Yüz Temizleme Köpüğüdür.

Beor Yüz Temizleme Köpüğü Küçücük Görünsede Hem Makyaj Temizleme Mendili Hem de Makyaj Temizleme Jeli Görevi Görmektedir.Beor  Amerika ve Avrupa'nın 18 Ülkesinde 

Tanınmış ve Kendini İspatlamış Bir Markadır ve Bizlerde Sizlere Bu Markanın Ürünlerini Tanıtmaktan Mululuk Duyuyoruz :) 

 

 

Özenle Vakit Harcayarak Yapmış Olduğumuz Makyajımızı Silmekte Bir O Kadar Zahmetlidir.Yüzümüze Herhangi Bir Kozmetik Ürün Sürdüğümüzde Mutlaka Cildimizi Temizlememiz Gerektiğini ve Cilt Temizliğinin Ne Kadar Önemli Olduğunu Hepimiz Biliyoruz Fakat Yorucu Bir Günün Ardından Bazen Cilt Temizliğimizi Es Geçmek İsteyebiliyoruz, Çünkü  Cilt Temizleme İşlemi Çok Aşamalıdır ; Cilt Temizleme Suyu , Temizleme Kremi , Temizleme Yağı , Mendil ,Temizleme Köpüğü Gibi.. Beor Bu Konuda Bizim Sesimizi Duyarak Tek Bir Aşamada Derinlemesine Cilt Temizleme İşlemi Gerçekleştiren Cilt Temizleme Köpüğünü Çıkardı :)

Yorucu Temizlik Aşamalarına Son ! Küçücük Bir Kağıt İle Cildimiz Artık TERTEMİZ.Hemde Tüm Cilt Tiplerine Uygun Olacak Şekilde Ayrı Ayrı 3 Ürün Üretimi Sağlamışlar.

 

 

Her Cilt Tipine Özel Olarak Kore'nin Şifalı Bitki Özlerini İçinde Barındırdığı İçin Sadece Cilt Temizliğini Yapmaz , Aynı Zamanda Cilt Bakımını da Gerçekleştirir.

Bugün Sizlere Karma Ciltler İçin Uygun Olan Temizleme Köpüğünü Detaylı Anlatacağız.Karma Ciltler İçin Olan Kağıt Maske İçeriğinde ; Yeşim Taşı Tozu, 

Ligusticum wallichii özü,Nothosmyrnium kökü özü, Pelin otu Vs Gibi Özler Bulundurduğu İçin Cilt Durumunu İyileştirir ve Cilt Bakımına Yardımcı Olur.

 

 

 

Kağıt Köpüklerin Ambalajlarının İçerisinde 10 Adet Bulunmaktadır ve Ambalajı Kendinden Açılıp Kapanabilir.

 

 

 

Hijyenik Paketleri Ve Küçük Ölçüleri İle Özellikle Tatillerde Yanımızda Taşımamız Çok Kolay Olacaktır.

 

 

 

İşte Karşınızda Minik , Tatlı Kağıt Köpüğümüz :) Böyle Tatlı Görünen Minik Kağıtları Suda Erittiğimizde Temizleme Köpüğüne Dönüşüyor.

Kullanımı Çok Kolaydır. Elimize Aldığımız Küçük Kağıdı Suyla Temas Ettirdiğimizde Hemen Eriyerek Köpüğe Dönüşüyor.

 

 

 

Makyajı Ne Kadar İyi Temizlediğini ve 3 Aşamalı Temizliği Gerçekleştiridiğini Göstermek İçin Elimize Fondoten , Ruj ve Eyelineer Sürerek Baktık.

 

 

Makyaj Olan Elimizde Beor Kağıt Köpüğü Ovalıyorak Köpük Oluşumunu Sağlıyoruz , Ovaladığımızda İçinde Bulunan Hindistan Cevizi Özü Cildimizi Tahriş Yapmaz Yumuşak Bir Köpük Oluştururak 

Cildimizdeki Kozmetiği Tamamen Temizler. Zayıf Asitli Köpüğünün Ultra Küçük  Molekülleri Gözeneklerin İçerisindeki Kirlerin Tertermiz Olmasını Sağlayarak Cildin Nemli Ve Kaygan Olmasına Yardımcı Olur.

Görsdelde Görüldüğü Gibi 3 Aşamalı Cilt Temizliği Yapmadan Bu Küçücük Köpük İle Cilt Temizliğinizi Gerçekleştirebilirsiniz. Siz de Kendi Cilt Tipinize Uygun Beor Temizleme Köpüklerini Kullanarak Cilt Bakımınızı Kolaylaştırabilirsiniz.

SATIN ALMAK İÇİN LİNKLERİNİ AŞIĞAYA EKLEDİK !

Beor Yüz Temizleme Köpüğü Karma Cilt 10Adet

Beor Yüz Temizleme Köpüğü Kuru Cilt 10Adet

Beor Yüz Temizleme Köpüğü Yağlı Cilt 10Adet

Etiketler: beor temizleme köpüğü
Nisan 01, 2021
Listeye dön