Beor Nemlendirici Mist İle Cildinizi İhtiyacı Olan Neme Doyurun !

Beor Nemlendirici Mist İle Cildinizi İhtiyacı Olan Neme Doyurun !

Beor Nemlendirici Mist İle Cildinizi İhtiyacı Olan Neme Doyurun !

 

Ülkemizde Cilt İçin Olan Spreyli Nemlendiriciler Çok Yaygın Kullanılmamaktadır. Çünkü Mist Olarak Üretilen Pek Fazla Ürün Bulunmamaktadır.

Bizlerde Beor'un Bu Ürünü İle Tanışana Dek Mistin Ne Kadar Önemli Olduğunu Bilmiyorduk Doğrusu...

Hem Çok Pratik Hem de İstediğiniz Zaman İstediğiniz Yerde Cildinizi Nemlendirebiliyorsunuz. Beor Nemlendirici Mist 100 Ml Olduğu İçin Küçük Çantamıza Bile Sığıyor 

O Yüzden Hep Yanımızda Rahatlıkla Taşıyoruz. Özellikle Havalar Isındığında Cildimiz Çabuk Kurur ve Cildimiz Hassaslaşır. Böyle Durumlarda Yardımımıza Mist Sprey 

Yetişir ve Cildimizi Yatıştırarak Rahatlatır. Cildimizi Parlatır ve Cildimizin Alt Dokularına Kadar Nemlendirme İşlemi Gerçekleşir.

 

 

 

 

MultiEX BSASM içeriği ile cilt yatıştırma özelliği güçlendi. MultiEX BSASM (Biospectrum Atopy Soothing Max) 7 adet bitki ekstresinden oluşarak sorunlu ciltleri sakinleştirir, nemlendirir ve korur.

Papatya ekstresi, yeşil çay ekstresi, biberiye yaprağı ekstresi, Japon madımağı ekstresi, Scutellaria kökü özü, Meyan kökü ekstresi, Centella asiatica ekstresinden oluşuyor.

Mist'i yüzünüze sıktığınızda Beor tekniği ile yaranmış mist parçacıkları cildinize nüfuz ederek cildinizde nem bariyeri yaratarak gün boyu cildinizin nemli ve parlak kalmasını sağlar.

 

 

 

 

 

 

Etiketler: beor nemlendirici mist
Nisan 02, 2021
Listeye dön