Aquashine İle Parlama Zamanı !

Aquashine İle Parlama Zamanı !

Aquashine İle Parlama Zamanı !

 

Bazı durumlarda cildin ışıltıya ihtiyacı vardır. Düzenli cilt bakımı, peeling ve vitamin desteği bu etkiler en aza indirilebilir.

Aynı zamanda doğru destekleyici tedavilerle cildimiz çok daha canlı bir görünüm kazanabilir.

 

 

 

AquaShine Nedir?

 

AquaShine; hyaluronik asit, vitamin, amino asit ve antioksidan ve antioksidan içeren karışımdan formüle edilmiştir. Cildimizin nem dengesini dengeleyen hyaluronik asit içeriği ve antioksidan içeriği sayesinde en önemli içeriği ışıltılı bir görünüm oluşturmasına neden olur.

Enjeksiyon boyunca AquaShine subkutan olarak uygulandı. Uygulama başlangıcından itibaren cildimiz ışıldamaya başlar. Prensip olarak cilt nemlenmeye bağlı olarak yumuşar. Ayrıca antioksidan ve vitamin ilavesi ile çok daha parlak bir cilt formu yaratılır.

 

AquaShine Nasıl Uygulanır?

AquaShine tedavisi bir tür mezoterapi yöntemidir. Bu tedavinin uygulanmasından önce enjeksiyon noktalarından ağrı hissini engellemek için yaklaşık 15-20 dakika kadar lokal anestezik krem ​​deri üzerine sürülür ve dinlenmeye bırakılır. Sonrasında cilt sterilize edilir ve buz desteği ile birlikte enjeksiyona başlanır. Spesifik olarak, nokta oluşturulmuş dermal segmentlere, daha derin kapsama için kırışık ve halsiz segmentlere enjeksiyonla tüm dermal bölge boyunca uygulama devam eder. 

 

AquaShine Terapisinin Sonuçları Ne Zaman Sağlanır?

Bir sezon desteğinde bile beklenen etkiyi yakalıyoruz. Ancak aşırı derecede tükenmiş ve ihtiyaç duyulan canlandırıcı ciltler üzerinde 2 ve 4 mevsimsel uygulamalar faydalı olabilir. Bu terapideki yan etkilerin hiçbiri ortaya çıkmaz.

 

 

 

AquaShine tedavisi herhangi bir yan etkiye yol açar mı?

 

Bu tedavide hiçbir yan etki görülmemesinin yanı sıra, enjeksiyon bazlı doğum iltihapları, morluk, hafif ödem gibi sporadik yan etkiler beklenebilir. Bu sonuçlar en fazla birkaç gün içinde kaybolur. İleriye dönük olarak, cildimiz terapi ile ilgili yararlı sonuçları yansıtır.

AquaShine tedavisinin ardından gerekli uygulama nedir?

Terapiden sonra 24 saat boyunca yüzümüzün ıslanmasına izin verilmez. Terapiden sonra en az 4 saat makyaj ürünlerini uygulamamaya özen gösteriyoruz.  Sonunda, AquaShine terapisinin Aqua bölümü sayesinde cildimiz nemlenirken, Shine bölümü ile cildimiz çok daha parlak bir form kazanır. Bu tedavinin tamamlanmasının ardından cildimiz çok daha sağlıklı görünüyor.

Biyo-onarım nedir?

Biyo-onarım, biyolojik yeniden canlandırma evriminin bir sonucudur. Bu, hyaluronik asit ve cildi derinlemesine nemlendiren, kırışıklıkları azaltan, cildin elastikiyetini artıran, cilt hücresi yenilenmesini destekleyen, hyaluronik asit ve kollajen sentezini uyaran bir cilt gençleştirme bileşenleri kompleksiyle yeni bir cilt canlandırma prosedürüdür ve adres artan cilt pigmentasyonu.

 

 

 

AQUASHINE nasıl çalışır?

Revofil Aquashine Classic - parlak ve sağlıklı bir cilt. Bu, çapraz bağlı olmayan hyaluronik asit ve bir cilt gençleştirme kompleksi içeren yeni bir cilt canlandırma ürünüdür. Aktif bileşenlerin avantajları - yoğun nemlendirme ve cildin artan esnekliğidir.

Revofil Aquashine Bright - bu, biyoaktif bileşenler içeren gençleştirici, anti-pigment bir üründür: hyaluronik asit, multivitaminler ve amino asitler. Bu bileşenler kırışıklıkları azaltır, gözenekleri küçültür, pigmentasyonu azaltır ve cilt hücrelerinin yenilenmesini uyarır.

Revofil Aquashine Btx - yüz germe, kırışıklık gevşeme, botulinum toksini , toksin içermeyen uzatma. Yenilikçi enjeksiyonlar, 7 adede kadar biyomimetik peptit içerir - aktif bir gençleştirme ve çapraz bağlı olmayan yoğun nemlendirme, sıkılaştırma ve esneklik kompleksi. Yaşlanma karşıtı etki.

AQUASHINE prosedürünün avantajları: -Görünür yüz gençleştirme hızlı - estetik cerrahi gerekmeden cilt kaldırma;

-Daha uzun süren cilt parıltısı - elastik, parlak ve yumuşak cilt;

-Yüzün cildi için genel germe etkisi, kırışıklıkların azaltılması, tutarlı bir yüz renginin restorasyonu.

İşlemin sonuçları nelerdir?

SHINE efekti:

-İşlemden sonraki ilk haftalarda yüz parlar;

-Cildi derinlemesine nemlendirir (saflaştırılmış hyaluronik asit);

-Sebum salgısını normalleştirir;

-Gözenekleri daraltır ve kızarıklıkları azaltır.

PUSH-UP etkisi:

-Yoğun cilt kaldırma, cildin elastikiyetinin ve sıkılığının yenilenmesi;

-Sebum üretimini normalleştirir;

-Cildi pürüzsüzleştirir;

-Artan cilt pigmentasyonunu giderir.

ANTI-AGE etkisi:

-Yoğun cilt kaldırma ve gençleştirme;

-Sağlıklı cilt rengini geri yükler;

-Pityriasis rosea semptomlarını azaltır ve kan damarlarının duvarlarını güçlendirir;

-Mikro sirkülasyonu iyileştirir; İnce kırışıklıkları düzeltir;

-Serbest radikalleri nötralize eder.

Aquashine Klasik

Yoğun biyo-kaldırma, kollajen sentezinin uyarılması ve optimal kollajen seviyelerinin restorasyonu;

Derinin canlanması, dermal tabakaların yenilenmesi;

Sağlıklı cilt renginin restorasyonu - parlayan etki.

Aquashine Parlak

Parlatıcı etki melanin sentezini azaltır ve tirozinaz aktivitesini düzenler;

Yoğun canlandırma ve biyo-kaldırma, kan damarlarının güçlendirilmesi;

Cilt içten dışa parlıyor.

Aquashine Btx Botulinum toksin etkisinin uzaması;

Yoğun canlandırma ve bio kaldırma, kırışıklık giderme;

Derin cilt irrigasyonu, hyaluronik asit ile doygunluk;

Cilt sertleşmesi.

Kaç prosedüre ihtiyacınız var?

Yoğun terapi: 4-6 prosedür, tedavi 2 haftada bir yapılır; Düzenli tedavi: 3-4 prosedür, tedavi her 3-4 haftada bir yapılır; Kombine terapi: Tüm Aquashine ürünleri, dönüşümlü olarak 2 haftada bir, en etkili sonucu elde etmek için çeşitli şekillerde birleştirilebilir.

Benzersiz bir bileşim: 56 aktif bileşen, saflaştırılmış hyaluronik asit, 4 biyomimetik peptid: 4 biyomimetik peptid - cilt hücrelerinin yenilenmesini uyarır, kırışıklıkları azaltır, artan cilt pigmentasyonunu giderir, yaşlanmayı geciktirici etkiye sahiptir. Peptitler cildi aktif olarak güçlendirir, elastikiyetini artırır, hyaluronik asit ve kollajen sentezini uyarır. % 1,5 hyaluronik asit: cildi derinlemesine nemlendirir. 24 amino asit: alanin, arginin, glisin, taurin, vb. (Ana protein yapıcı malzemeler). 14 vitamin: А, В6, Е, В1, В7, В8, В2, К, В3, В12, В9, В5, С (uyarıcı, antioksidan ve düzenleyici etkiler). 8 koenzim ve mineral: CaCl2, MgSO4, koenzim A ve diğerleri cildi zararlı çevresel faktörlerden korur, cildi dengeli bir durumda tutar ve enzim sistemlerinin aktivitesini geri kazandırır.

 

DETAYLI BİLGİLER İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ 

 

 

 

Etiketler: AQUASHİNE İLE IŞILDA
Nisan 19, 2021
Listeye dön