Aperire Waterfull Vitamin Krem !

Aperire Waterfull Vitamin Krem !

Aperire Waterfull Vitamin Krem ! 

%75 Oranında Vitamin Suyu İçeren Cilt Beyazlatma ve Işıltı Etkili Nemlendirici Krem ;

 

 

Kremin kutusu sanki kapağı açıldığında buram buram bir mandalina kokusu gelecekmiş gibi bir his veriyor. %75 oranında vitamin suyu içerdiği için yorgun cilde canlılık kazandırır ve cilt baryerini

güçlendirerek kuru cildin parlaklık ve esnekliğini geri kazanmasını sağlar.

 

 

Bu ürünün kullanıcı yorumları yurt dışında o kadar fazla ki , bizlerde detaylı bir inceleme yapıp bu bilgileri sizlerle paylaşmak istedik . %75 Oranında vitamin ağacı  olarak bilinen yalancı iğde meyvesi özünden oluşmaktadır. Ayrıca bir elmanın bulundurmuş olduğu vitamin özlerinden 67 kat daha fazla vitamini içerisinde bulundurmaktadır. Saf su kullanılmadan vitamin c yönünden zengin , vitamin ağacı meyvesi özü kullanılmıştır. İçeriğinde bulunan zengin vitamin özlerini cildin tüm katmanlarına nüfuz ederek aktarır. Kullanıcıları içeriğinde yalancı iğde meyvesi olan bir çok ürün kullandıklarını ve bu içeriği bulunduran ürünlerden oldukça memnun olduklarını belirtmektedir. Bu sebeple  zenginleştirilmiş içerik ve özler ile hazıranan aperire waterfull nemlendirici krem kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır.

İçerdiği Jole mantarı ve şitaki mantarı ham maddesi ile, nemi cildin en alt katmanından en üst katmanına kadar etkili şekilde dağıtır ve uzun süre cildin nemini korur.

Genel olarak Aperire Waterfull Nemlendirici Krem ; Cildi besler , renk tonunu eşitler ve cilde parlaklık kazandırır.

 

 

Bitkin,solgun ,pürüzlü ve kuru cilde aynı anda etki eden canlandırıcı kremimizin ne kadar nemli bir yapısı olduğunu kapağını açar açmaz hissedebiliyoruz.

 

 

Elimize sürerek dokusunu hissetmek istedik , sürdüğümüz anda elimiz üzerinde su gibi dağılarak hemen cilde emilim sağladı. Ferah mandalinaya benzer hoş bir kokusu vardı .

Kuru bir cilde sahip iseniz nemlendirmesi yetersiz mi olur korkusu yaşayabilirsiniz fakat nemlendirme etkisi inanılmaz güçlü bir ürün ve ayrıca cilt üzerinde yapış yapış bir his bırakmamaktadır.

Tüm cilt tipleri kullanımına uygun bir üründür. Yalancı iğde ağacı meyvesi yüzünden mi bilemiyoruz fakat daha ilk kullanımda bile cilt üzerinde oluşan berraklığı hissettiriyor .

Hergün düzenli kullanımda cilt tonunun açılacağı cildin pürüzsüz ve berrak olacağı sinyallerini veriyor. 

 

 

Etiketler: aperire waterfull nemlendirici
Mayıs 05, 2021
Listeye dön