%100 Doğal Kore Aloe Vera Özü İle Cica 'nın Buluşması

%100 Doğal Kore Aloe Vera Özü İle Cica 'nın Buluşması

%100 Doğal Kore Aloe Vera Özü İle Cica 'nın Buluşması

 

 

Aloe Vera Farklı Kozmetik Markalarında Sıksık Görülen Bir Üründür Ama Beautiqlo , Bu Cica Aloe Jeli Tüm Bu Ürünlerden Farklı Kılan Bir Üründür.

Kore Kullanıcılarının Ürünle İlgili Olumlu Yorumları Bu Ürünü Merak Etmemizi Sağladı. Beautiqlo Markası Genel Olarak Ürünlerinde Cilde İyi Gelen Doğal Özler Kullanmaktadır.

Her Ürününde Olduğu Gibi Beautiqlo Cica Aloe Jelinde de Gerçekten Doğal Ürünler Kullandıklarını , Ürünü Kullandıkça Hissedebiliyoruz.

California'dan Gelen Aloeveralar Uzun Taşıma Süresi Yüzünden Bozulma Tehlikesi Taşımaktadır , Buna Engel Olmak İçin Ham Aloeveraya Kimyasal Koruma Maddesi Uygulanmaktadır , Bu Sebeple Beautiqlo Markası

California Aloe Verası Değil , Doğası İle Meşhur Olan Jeju Adası'nda Yetiştirilen Premium Aloeverayı  Kullanmaktadır. 

 

 

 

Hemde Yaprak Özünün Suyunu Değil %100 Aloe Vera Yaprak Özünü Bizlere Sunmaktadır.

 

 

 

Gerçekten Bizim Cildimizi Nasıl Düşündüklerini Hissedebiliyorsunuz Değil Mi ? O Yüzden Güvenerek Kullanılabileceğimiz Ürünler Sunmaktalar .

Üstelik Kullanımı Kolay Olsun Diye Tüp Formunda Hazırlanmıştır.

 

 

 

Şeffaf Jel Şeklinde Olup Kokusuz Olmasından Gerçekten Ne Kadar Saf Olduğunu Hissedebilirsiniz. Yukarıda Ki Görsele Baktığınızda Elin Ne Kadar Nemli Ve Parlak

Olduğunu Görebiliyorsunuz Değil Mi ? Kullanıcı Yorumlarının Neden Bu Kadar İyi Olduğunu , Yüzeye Bu Kadar Rahat Sürülerek Nemlendirici Bakım Yapmasından Anlıyorum .

 

 

 

Bu Sefer Yüzümüzü Yıkadıktan Sonra Hemen Cilde Uyguladık , Soğuk Şekilde Kullanıldığında Cildin Isısını Da Düşürüyor ve Cildi Ferahlatıyor.

Yazın Sıcak Günlerinde Buzdolabında Saklayıp Dışarıdan Eve Geldiğinizde Cildinize Sürerseniz Cildimiz Harika Hissedecektir.

Doğal Özleri Olduğu İçin Cildi Tahriş Etmez Aksine Ferahlatır ve Cildi Neme Doyurur. Makyaj Ürünleri Kullandığımızda Cildimiz Bazen Ağırlaşır 

O Durumlarda Gerçekten Saf Özlü Bir Ürüne Cildimiz İhtiyaç Duyar , Cica Aloe Jel Tamda Öyle Bir Üründür.

Cica Aloe Jel Nemli Bir Dokuya Sahiptir Ama Ciltte Yapış Yapış Bir His Yaratmaz Bu Yüzden Herkesin Sevebileceği Bir Üründür.

Jel Denildiği Zaman Yapışkan Dokulu Olacağı Sanılır Ama Emildiğinde Cilt Nemli Ve Pürüzsüz Olur.O Yüzden Cildinize Aynı Anda Birkaç Kez Uygulayabilirsiniz.

Cildimizinde Bazen Dinlenmeye İhtiyacı Var O Zaman Cica Aloe Jeli Sadece Cildimize Sürersek Cildimizi Rahatlatır Ve Ona İyi Gelir.

 

 

 

Nasıl Kullanılır ?

1-) Sabah ve Akşam Cilt Bakımı Yaparken , Esans Etabında Kullanınız Ya Da Cildinizin İhtiyacı Olan Bölgeye Sürünüz.

2-) Yaz Günlerinde Pamuk Pede Cica Aloe Jeli Bol Miktarda Uygulayıp Güneş Işığından Tahriş Olan Bölgenize Koyunuz , Aloe Özü Cildin Isısını Hızlı Bir Şekilde Düşürerek Cildi Rahatlatır.

3-) Buzdolabında Sakladıktan Sonra Kullandığınızda Hızlı Bir Şekilde Cildinizin Ferahladığını Hissedebilirsiniz.

 

Cildi Tahriş Etmeyen Doğal Özlere Sahip Bir Jel Olduğu İçin Yaş Farketmeksizin Herkesin Kullanabileceği Yorulan Cildi Rahatlatan Cica Aloe Jel İle Alakalı Yazımız Umarız Size Yardımcı Olmuştur.

 

Ürünü Satın Almak İçin Linkini Ekliyoruz , SEVGİLER 

https://www.lebodyturkey.com/beautiqlo-cica-aloe-gel

 

Etiketler: Aloe Vera
Mart 25, 2021
Listeye dön