BLOG

KUSURSUZ BİR VÜCUT İÇİN SIKILAŞTIRMA CİHAZI İLE TANIŞIN

30 Eylül 2022

Kusursuz bir cilde ve sıkı bir vücuda mı sahip olmak istiyorsunuz? Yüz sıkılaştırma cihazı ve Lebody’nin profesyonel ürünleri kullanmanıza gerek kalmayacak. Hızlı ve pratik bir bakım rutini ile profesyonel bakımı ev konforunuzda deneyimleyin! Yüz sıkılaştırma ve tüm cilt sıkılaştırma işlemlerini kendiniz ev konforunda sağlayın. 

YAŞLANMA KARŞITI KREM KULLANMANIZ İÇİN 4 NEDEN

27 Eylül 2022

30’lu yaşlarımızdan sonra vücudumuzda kolajen üretimi, hücre yenilenmesi ve yağ üretimi yavaşlar. Kırışıklık giderici kremler sayesinde kolajen üretiminin yavaşlaması ile birlikte cildimizin nem seviyesi ve elastikiyeti azalır. Bu sebeple de; göz kenarlarında, dudak çevresinde, alında, boyun ve çene altında daha belirgin olmak üzere kırışıklıkları önlemek için yaşlanma karşıtı krem seçeneklerini kullanmalıyız.  

KOLAJEN SERUM FAYDALARI NEDİR?

23 Eylül 2022

Her kadın yaş aldıkça daha parlak ve canlı bir cilde sahip olmak ister. Bu cildi korumak ve canlı tutmak çok zor bir işlem değildir. Ameliyat olmadan daha sağlıklı ve genç bir cilde sahip olmak cilt bakım serumu çeşitleri sayesinde mümkündür. 

GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLI KREMİ FAYDALARI NEDİR?

21 Eylül 2022

Göz çevresi kremi, göz nemlendiricisi olarak cilt bakım rutininize ekleyebileceğiniz bir üründür. Göz çevresi diğer derilere göre çok daha ince bir deriye sahiptir. Bu nedenle daha hassas bir bölge olduğu söylenebilir. Bu hassasiyet için özeni göstermek için de göz çevresi kremi ve göz altı kremi kullanmanız gerekir.

YÜZ TEMİZLEME TONİĞİ NE İŞE YARAR?

16 Eylül 2022

Kore'nin meşhur çok adımlı cilt bakım rutini içerisinde önemli bir yere sahip olan yüz tonikleri birçok farklı faydası ile son dönemlerde daha da popüler hale gelmiştir. Yüz temizleme toniği günlük düzenli kullanımda cildi derinlemesine temizlerken aynı zamanda cildin diğer tüm bakım ürünlerini en aktif ve en iyi şekilde kullanmasına yardımcı olur.

Dudak Bakım Kremi Kullanmanın Faydaları

14 Eylül 2022

Soğuk hava şartlarına karşı dudağınızı dudak bakım kremi ile korumak oldukça önemlidir. Genellikle dudak bakım ürünleri cilt bakımı evlerinde hep atlanan kısımda kalsa da aslında dudağımızın deri sağlığını bu şekilde korumak gerekir. Dudağımızın dudak çatlak kremi ile beslenmesini sağlamak günlük hayatta acı ve ağrı hissetmeyi de engeller. Soğuktan ve rüzgardan çatlayabilen dudak derisini Lebody dudak ürünlerini kullanarak en iyi şekilde besleyebilirsiniz. Bu sayede hem sürdüğünüz rujlar çok daha pürüzsüz görünür hem de dudaklarınız neme doymuş olur. 

YAŞLANMA KARŞITI KREM KULLANMANIN 7 ÖNEMLİ NEDENİ

10 Eylül 2022

Kore cilt bakım ürünleri genel olarak her cilt yapısına uygun olacak birbirinden farklı seçenekleri ile tüm kişilere güvenilir bir şekilde sunulmaktadır. Cilt bakım ürünleri yaşlanmanın önüne geçmekte ve cildin genç bir görünüme sahip olmasına her zaman etkili olmaya devam etmektedir. Bakım ürünleri cildin ihtiyaç duyduğu etkileri bir araya getirerek daha canlı ve yaşlanmanın önüne geçilebilecek tüm etkileri kısa sürede tüm kişilere sunmaktadır. Yaşlılık karşıtı krem cildin kusursuz bir görünüme sahip olmasında etkili olarak ilerleyen zamanlarda etkilerini korumaya devam etmektedir.

KORE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ İLE DERİNLEMESİNE YÜZ TEMİZLİĞİNİN 4 YOLU

08 Eylül 2022

Yüze peeling uygularken Kore yöntemleri ve bu yöntemler ile cilde uygun seçeneklerin oluşmasını sağlamak adına sürekli yenilenen ve sürekli tercih edilen seçenekler bir araya getirilmektedir. Kömürlü peeling gibi farkı yöntemler cilde kısa sürede uygulanabilmektedir. Kore cilt bakım ürünlerinin cildi derinlemesine temizlemesinin 4 yolu şu şekilde sıralanabilmektedir:

KUSURSUZ BİR MAKYAJIN TEMELİ: MAKYAJ BAZI

05 Eylül 2022

Makyaj öncesi kullanacağınız makyaj bazı cildinizi sadece makyaja hazırlamaz aynı zamanda da makyajın çok daha kalıcı olmasını da sağlar. Özel günlerde ve sıcak havalarda kaliteli bir ışıltılı makyaj bazı kullanmak hem ten makyajınızın daha uzun süre cildinizde kalmasını sağlar hem de akmasını önleyerek makyajın taze bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Kusursuz bir cilt makyajı öncesi cilde balsam formunda bir baz ürün, nemlendirici, jel formunda doğal yağlar içeren ürünler uygulamak son derece etkili bir yöntemdir. Lebody ile cildinizi makyaja hazırlamak için harika bir makyaj bazı seçmeye ne dersiniz? 

GÖZ ÇEVRESİ KREMİ SEÇERKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN 3 DETAY

02 Eylül 2022

Alacağınız göz altı kremi kesinlikle cilt tipinize ve ihtiyacınıza uygun olmalıdır. Cilt ihtiyacınıza uygun olmayan bir göz kremi ile yeterli sonucu alamazsınız. Bu nedenle de eğer fazla kuru bir cilde sahipseniz mutlaka yoğun nemlendirme etkisine sahip olan bir göz çevresi kremi tercih etmeniz gerekir. 

YÜZ MASAJ ALETİ İLE SAĞLIKLI YÜZLER

31 Ağustos 2022

Yüz masaj aleti, genel olarak cilde masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırır. Bu da cilde sağlık aşılar ve sarkmaların önüne geçer. Yalnızca sarkma sorunu değil kırışık oluşumunu da engelleyen yüz masaj aleti, cilt ve yüz güzelliği için kullanılması gereken ürünlerden biridir. Çeşitli özelliklere sahip olan yüz masaj aleti ile siz de evinizde yüzünüz için genel bir bakım sağlayabilirsiniz. Bu ürün ile güzellik kliniklerini bir süre unutabilir, kendi güzelliğiniz için evinizde şahane bakımlar yapabilirsiniz.

YÜZ MASAJ ALETİ FAYDALARI NELERDİR?

29 Ağustos 2022

Cildinize mucizevi bir dokunuş yapacak olan yüz masaj aleti faydaları hakkında bilgi almaya ne dersiniz? Yüz masaj aleti kullanımı son derece kolay ve pratik bir üründür. Cildin sarkan bölgelerini toparlamak, cilde daha estetik bir görünüm kazandırmak ve cildi yenilemek için son derece faydalı olan yüz masaj aleti ile daha canlı ve daha genç bir cilde sahip olabilirsiniz. Sizlere ev konforunda, pratik, hızlı ve kolay bir şekilde bakım yapma imkanını sunan Lebody aynı zamanda da akupunktur yüz maskesi ve göz çevresi masaj aleti gibi ürünleri de sunmaktadır. Zamanla ciltte meydana gelen sarkmaları tedavi ede ve sıkılaşmaya yardımcı olan yüz masaj aleti sayesinde yepyeni bir görünüm kazanmaya ne dersiniz?

KORE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ NASIL KULLANILIR?

24 Ağustos 2022

Birçok farklı Kore cilt bakım ürünleri ile cildinize bakım yapabilirsiniz. Cilt bakımının en önemli adımlarından biri kesinlikle cildi temizlemektir. Yüz temizleme jeli ile cildinizi derinlemesine arındırmak cildinizin sağlığı açısından da önemlidir. Bu nedenle de cildinizi en iyi şekilde arındırmak ve sonrasında uygulayacağınız ürünlerin daha verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak adına yüze peeling uygulayarak gözenekleri temizleyebilirsiniz. İyi bir şekilde arındırılan gözenekler için aynı zamanda buhar ve kömür peeling çeşitlerini de kullanmak son derece faydalıdır. Yüze peeling uygulamak ciltten ölü derileri uzaklaştırır, cildi tazeler, yeniler ve aynı zamanda da temizlenmesine yardımcı olarak siyah nokta ve sivilce oluşumuna engel olur. 

PEELİNG NEDİR VE NEDEN KULLANILIR?

22 Ağustos 2022

Peeling, yüz için gerekli bakım ve temizlik ürünlerinden biridir. Cilt bakım ve temizlik rutini içinde mutlaka bulunması aynı zamanda kullanılması gereken peeling çeşitli özellikler gösterir. Tüm ciltler için uyumlu bir peeling bulmak mümkündür. Her geçen gün zenginleşen bakım ürünleri peeling çeşitlerini etkilemiş olup jel formunda hazırlanan ve çeşitli içeriklere sahip pek çok peeling bulmak mümkündür.

TONİK NEDİR VE NEDEN KULLANILIR?

18 Ağustos 2022

Tonik, bir çeşit cilt bakım ve güzellik ürünlerinden biridir. Cilt temizliği için kullanılan tonik, cilt bakım rutinleri arasında mutlaka kullanılması gereken ürünlerin başında gelir. Şunu unutmamak gerekir ki, iyi temizlenmemiş bir cilt sinyal vermeye başlar. Siyah nokta, sivilce gibi problemlerin ana nedeni cildin yeteri kadar temizlenmemesi gelir. Bunun için tonik kullanımı cilt temizliği adımları arasında en önemli ürünlerden ve gerekli adımlardan biridir.

1 2 3 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.