İÇERİKLERİMİZ

Dudak Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

16 Mayıs 2022

Cildimizin en ince derilerinden birine sahip olan dudaklarımızın bakımı özellikle kış aylarında son derece önemlidir. Rüzgarlı ve soğuk havalarda dudakların çatlaması çok normal ve olağan bir durumdur. Dudak çatlakları bir süre sonrasında acı verebilir ve bu durum için mutlaka bir dudak bakım kremi kullanmanız gerekmektedir.

ETKİLİ CİLT BAKIMA ÖZEL TONİK ÇEŞİTLERİ

09 Mayıs 2022

Cildinize sağlık ve canlılık kazandırmak için kullandığınız ürünlerin kaliteli olması gerekir. Derinlemesine temizlik için kullanılan ürünlerin başında cilde toner uygulama ilk sırada yer alır. Kuru ciltlerde cildin ihtiyacı olan su ve nemi kazandıran tonik yüz için oldukça faydalı bir bakım ürünüdür. Doğal ve sağlıklı içeriği nedeniyle hassas ciltler için tonik önerileri arasında ilk sırada gelen ürünler, Liva kalitesiyle sunulan toniklerdir. Cildinize ihtiyacı olan nemi verirken cilt lekelerini önleyen tonikler, aynı zamanda gözeneklerde biriken kirlerin de temizlenmesine yardımcı olur.

C VİTAMİNİ MASKESİ FAYDALARI NELERDİR?

06 Mayıs 2022

Vitamin çizgileri, enfeksiyonları ve güneş lekeleri olan insanlar için hızlı bir şekilde azaltma sağlayan çok faydalı bir üründür. C vitamini maskesi, cilt için o kadar faydalıdır ki onu rutinden çıkartmamak gerekmektedir.

 

K-BEAUTY ÜRÜNLERİ OLARAK DA BİLİNEN KORE KOZMETİK ÜRÜNLERİ

18 Nisan 2022

Kore ürünleri özellikle son yıllarda kozmetik ürünlerinin en çok satanları arasında yer almaktadır. Peki Kore kozmetik ürünleri bu kadar popüler ve taleplerinin fazla olmasının sebebi nedir, bunun temelinde ne bulunmaktadır? Gelin isterseniz Kore ürünleri kullanan kadınları ve Kore kültürünü daha yakından tanıyalım.

Soğuk Plazma Cihazı ile Cilt Temizleme Yöntemi

15 Nisan 2022

Gün içerisinde maruz kaldığımız toz, kir ve güneş ışınları cilt yüzeyinde birtakım problemler yaratmakta ve gözeneklerimizi tıkamaktadır. Tıkanan cilt, sivilce ve akne gibi sorunlarla karşılaşmamıza neden olmaktadır. Derinlemesine temizlik ihtiyacı duyan cildimiz için evde kullanılan ürünler ya da evde elle uygulanan temizleme yöntemleri çok fazla yeterli olmamaktadır. Bu noktada alternatif yöntemler kullanılması gerekir. Bu yöntemlerden biri de soğuk plazma cihazı modelleridir.

Günlük Cilt Bakımı Sıralaması

14 Nisan 2022

(Gündüz) günlük cilt bakımı ürünleri içinden bazıları gece uygulanmaz ya da tam tersi gece uyguladığınız bazı ürünleri günlük cilt bakımı rutininiz içine yerleştiremezsiniz. Peki gece uygulanan cilt bakım rutini nasıl olmalı gelin ona bir bakalım.

 

Gece ve Gündüz Yaşlılık Karşıtı Krem Ürünleri Nasıl Bir Etkiye Sahip?

11 Nisan 2022

Yaşlılık karşıtı krem çeşitleri içerisinden araştırma yaptığınız zaman karşınıza onlarca hatta yüzlerce ürün seçeneği çıkmaktadır. Ancak en temel şekilde bakıldığında yaşlılık karşıtı krem ürünleri iki gruba ayrılmaktadır. Bunlar gece ve gündüz yaşlılık önleyici krem ürünleridir.

Göz Çevresi Bakımı

08 Nisan 2022

Yüzümüzde en ince ve hassas bölge göz çevresi, yorgunluk, uykusuzluk ve stresin üzerinizdeki olumsuz etkilerinin en çok hissedildiği bölgedir. Vaziyet böyle olunca göz çevresi bakımı aksatılmaması gereken bir rutindir.

Leke Giderici Kil Maskesi

07 Nisan 2022

Kil maskesi ürünleri içeriğinde bulunan zengin özler sayesinde, cilde sunduğu birçok faydadan dolayı en sık tercih edilen cilt bakım ürünleri arasında olmaktadır. Birçok fayda sunmasına rağmen, kil maskesi ürünlerini doğru bakım rutini içine almazsanız etkisini çok fazla göremezsiniz.

Düzenli Dudak Bakımı İçin Dudak Bakım Kremleri

06 Nisan 2022

Yumuşak, canlı ve pürüzsüz görünümlü dudaklar, sizin güzelliğinizin tamamlayıcı bir parçasıdır. Bu noktada dudaklarınızın nemli ve sağlıklı bir görünüme ulaşması için başvuracağınız ürünler dudak bakım kremi ürünleridir. Dudaklar, vücudumuzun en hassas noktalarındandır. Dudak bakım kremi kullanımı soğuk havalarda yeterli olurken, düzenli dudak bakımı her mevsim dudaklarınızın sağlıklı, nemli ve parlak görünmesini sağlar.

1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.