• Haziran 09, 2021

  göz altı kararması
 • Haziran 02, 2021

  Yarışmamız başlıyor!

  Daha önce ürünlerimizi kullanan 3 Müşterimize Face Fitness, Face Lifting veya Form cihazlarımızdan birini hediye ediyoruz!

  hediye ürün
 • Mayıs 25, 2021

  Medikal cilt bakımı , cildin fazla yağdan ,kirden ve ölü hücrelerden arındırılması için düzenli olarak dermokozmetik ürünler kullanılarak yapılan bir cilt bakım işlemidir. Gün içinde yapılan makyaj ve cildin maruz kaldığı zararlı ışınlar cildi yıpratır ve cildin canlı görünümünü soldurur , düzenli şekilde yapılacak medikal cilt bakımları cildin kaybettiği canlılığını geri kazandıracak sağlıklı bir görünüm elde etmesine sebep olacaktır.

  Medikal Cilt Bakımı
 • Mayıs 24, 2021

  Cildimiz üzerinde bulunan ölü derilerin , cilt üzerinde oluşmuş yağ ve kirlerin , cilt problemlerine sebep olacak herhangi bir durumun ortadan kaldırılmasını sağlayarak cildimizin sağlıklı bir görünüm elde etmesi için gerekli işlemlerdir. Cildin ihtiyacı olduğu besinlere göre cilde bakım yapmak cildin daha aydınlık ve sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

  Ciltbakımı
 • Mayıs 24, 2021

  Merkezi Güney Kore’de bulunan ve Dünya’da 20’den fazla ülkede satılan, %98 başarı oranına sahip LEBODY markasının ürünleri 2019 Eylül ayından itibaren Türkiye’de SRC İç ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. distribütörlüğünde satışı devam etmektedir.

  Morhipo Satış
 • Mayıs 24, 2021

  Merkezi Güney Kore’de bulunan ve Dünya’da 20’den fazla ülkede satılan, %98 başarı oranına sahip LEBODY markasının ürünleri 2019 Eylül ayından itibaren Türkiye’de SRC İç ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. distribütörlüğünde satışı devam etmektedir.

  Beymen Satış
 • Mayıs 11, 2021 Cilt Bakımı

  Mevsim değişiklikleriyle birlikte cildimizinde ihtiyaçları değişmektedir. Kışın soğuk havaya alışan cildimiz yazın gelmesiyle birlikte , güneş ışınlarına maruz kalmaktadır bu sebeple artık kışın uygulanan cilt bakımlarından çok daha farklı bir bakım ihtiyacına sahip olmaktadır.

  yaza girerken doğru cilt bakımı
 • Mayıs 05, 2021

  Kremin kutusu sanki kapağı açıldığında buram buram bir mandalina kokusu gelecekmiş gibi bir his veriyor. %75 oranında vitamin suyu içerdiği için yorgun cilde canlılık kazandırır ve cilt baryerini

  güçlendirerek kuru cildin parlaklık ve esnekliğini geri kazanmasını sağlar.

  aperire waterfull nemlendirici
 • Nisan 26, 2021

  Kaliteli Bir Fondoten Kabına Konulmuş Skin 79 BB Kremin Gold Rengini Sizlerle Tanıştıracağız. 

  Cilde Kapatıcılığı Yüksek ve Aynı Zamanda Cildine Işıltı Verecek Bir Ürün Arayan Kişiler İçin İdeal Bir Üründür. Evde Makyaj Yaparken Cildimize BB Krem Sürüp ,

  Dışarıda Makyajımızı Tazelerken Cushion Kullanıyoruz , Fakat Skin 79 BB Kremi İle Dışarıda Makyaj Tazelemeye Gerek Kalmıyor.

  Skin79 Gol BB
 • Nisan 19, 2021

  Bazı durumlarda cildin ışıltıya ihtiyacı vardır. Düzenli cilt bakımı, peeling ve vitamin desteği bu etkiler en aza indirilebilir.

  AQUASHİNE İLE IŞILDA
 • Nisan 15, 2021

  Havalar Isındıkça Güneş Işınları Cildimize Daha Çok Etki Etmektedir ve Cildimize Zarar Vermektedir. Güneş Işınlarına Maruz Kalan Cilt Yüzeyinde Sebum Miktarı Artıyor ve Gözeneklerimiz de Genişliyor.

  Bu Nedenle Yazın Cildimize Daha Derinlemesine Bir Bakım Uygulamamız Gerekiyor. Evde Derinlemesine ve Pratik Cilt Bakımı Yapmak İsteyenler İçin Secret 810 Masaj Aletini Sizlere Sunuyoruz.

  secret 810
 • Nisan 14, 2021

  Kore'lilerin Esnek ve Gergin Ciltlerini Gördüğümüzde Hem Kıskanır Hem de Güzellik Sırlarını Merak Ederdik. Güzellik Merkezlerine Gitmek Hem Zaman Hem Parasal Açıdan Bizleri Biraz Zorluyordu.

  FACE LİFTİNG
 • Nisan 12, 2021 Cilt Bakımı

  Cilt Berraklaştırma + Kırışıklık Giderme Etkili Bir Serumdur.İçerdiği Peptit , Parlak ve Esnek Bir Cilde Kavuşmanızı Sağlayacaktır.

  Bazı Günler Yüzümüze Ne Kadar Nemlendirici Süresekte Yüzümüzdeki Hassasiyet Geçmez Ve Hep Bir Kuruluk Hissederiz , Bununla Beraber İnce Kırışıklıklarımızda Belirginleşir.

  PEPTİT SERUMU
 • Nisan 09, 2021

  Aquashine Soft Filler Hyaluronik Asit Multivitamin Ve Aminoasit İçeren Bioaktif Bileşenlerden Oluşan ,

  Kırışıklık Giderici ve Cilt Yenileyeci Mezoterapi Ürünüdür. Revofil Aquashine Şeffaf Ve Steril Jeldir ve Tek Kullanımlık Bir Üründür.

  Revofil Aquashine
 • Nisan 02, 2021

  Ülkemizde Cilt İçin Olan Spreyli Nemlendiriciler Çok Yaygın Kullanılmamaktadır. Çünkü Mist Olarak Üretilen Pek Fazla Ürün Bulunmamaktadır.

  Bizlerde Beor'un Bu Ürünü İle Tanışana Dek Mistin Ne Kadar Önemli Olduğunu Bilmiyorduk Doğrusu...

  beor nemlendirici mist
 • Nisan 02, 2021

  • AquaShine BR, yaşlanma belirtilerinin estetik olarak düzeltilmesi ve cildin derinlemesine canlandırılması için tasarlanmıştır.

  • AquaShine BR, aşırı melanin oluşumu sürecini baskılar ve ciltteki gizli pigmentlerin miktarını azaltır.

  Revofil Aquashine Br Nedir ?
 • Nisan 01, 2021

  Bu Sıralar Farklı Türde Kozmetik Ürünleri Üretilmektedir.Bugün Size Tanıtacağımız Ürün de Şimdiye Kadar Hiç Görmediğiniz Farklı Türde Bir Yüz Temizleme Köpüğüdür.

  Beor Yüz Temizleme Köpüğü Küçücük Görünsede Hem Makyaj Temizleme Mendili Hem de Makyaj Temizleme Jeli Görevi Görmektedir.

  beor temizleme köpüğü
 • Mart 29, 2021

  Hyalüronik asit cildin ve dokuların iyi yağlanmasına, nemli kalmasına yardımcı olan bir maddedir. Aynı zamanda bir nemlendiricidir.

  Hyaluronik Serum
 • Mart 25, 2021 Cilt Bakımı

  Aloe Vera Farklı Kozmetik Markalarında Sıksık Görülen Bir Üründür Ama Beautiqlo , Bu Cica Aloe Jeli Tüm Bu Ürünlerden Farklı Kılan Bir Üründür.

  Aloe Vera
 • Mart 23, 2021 Makyaj

  Problemli Ciltler İçin Dermatologların Önerdiği Real Skin Markalı Healthy Vınegar Skin Toner'i Mutlaka Denemelisiniz.

  Kullanıcıların Çoğu Akneli , Kabuklu Ve Kuru Ciltlerinin İyileşerek Sağlıklı Bir Görünüme Kavuştuğunu Belirtmektedir.

   

  real skin
 • Mart 23, 2021

  Revite Soft Plus ; Dudak ve İnce Kırışıklıklar Gibi Yumuşak Dokular İçin En İyisidir.

  Deri Altına Enjekte Edilen Bir Dolgu Ürünüdür.

  Revite Soft
 • Mart 22, 2021 Anasayfa

  AquashineBTX , Peptit Cilt Tedavisi İçin Yenilikçi Bir Üründür.Yaşlanma Karşıtı Tedavide Kapsamlı Çözümler Sunan Yeni Nesil Bir Üründür.

  Enjeksiyon Yolu İle Uygulandığından Hücre Rejenerasyonu ve Yenilenmesini Aktif Olarak Uyararak Cildin Yapısını İyileştirir.

  aquashinebtx
 • Mart 22, 2021 Cilt Bakımı

  Günlük Yaşantımızda Dışarıda Bulunduğumuz Zamanlar Fazla Olduğu İçin , Cildimiz Hava da Bulunan Toz ve Kirden Etkilenir , Ve Bu Kirleri Biz Gözle Göremeyiz .

  Aperire Kil Maskesi
 • Mart 19, 2021 Anasayfa

  Merkezi Güney Kore’de bulunan ve Dünya’da 20’den fazla ülkede satılan, %98 başarı oranına sahip LEBODY markasının ürünleri 2019 Eylül ayından itibaren Türkiye’de SRC İç ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. distribütörlüğünde satışı devam etmektedir.

  lebody ürünleri boynerde satışta
 • Mart 18, 2021

  Revite , uzun süreli dayanıklılık sağlayan HA'nın viskozitesini en üst düzeye çıkarmak için , en gelişmiş HA Çapraz Bağlama Teknolojisini Kullanır.

  Revite Dolgu Ürünleri
 • Mart 17, 2021 Cilt Bakımı

  İçeriğinde çapraz bağ içermeyen hyaluronik asit, 14 çeşit vitamin, 24 çeşit aminoasit, 8 çeşit mineral, peptit ve Ko enzim A ile ciltte derinlemesine etki yaratır.

  aquashinebtx gençlik aşısı
 • Mart 16, 2021

  Çok  Sevdiğiniz Saçlarınız Bu Aralar Aşırı Dökülüyorsa Korkmayın !

  Mevsimsel Saç Dökülmesi Yaşıyorsunuz.Yaşanan mevsim geçişlerinde saçlarınız incelebilir ve kopabilir bunlar doğal durumlardır çoğu insan bunu önemsemeyebilir.

  Mevsim Geçişlerinde Saç Dökülmeleri Nasıl Engellenir
 • Mart 16, 2021 Cilt Bakımı

  Hem erkek hem de kadın cildinde gözüken siyah noktalar aslında bir çeşit akne türüdür.

  Yüzde en sık gözlendiği yer, burundur. Siyah noktalar sadece yüzde değil, aynı zamanda sırtta, göğüste, ensede, kollarda ve omuzlarda da görülebilir.

  SİYAH NOKTALAR
 • Mart 12, 2021 Cilt Bakımı

  Akneli ciltler normal ciltlerden daha hassastır. Bu nedenle, her şeyden önce aşırı soyucu ve tahriş edici uygulamalardan kaçınmak gerekir.

  Akneli Cilt Bakımı
 • Mart 11, 2021 Cilt Bakımı

  Sağlıklı ve güzel görünen bir cilde herkes sahip olmak ister.

  Her şeyden önce sağlıklı olmak çok önemlidir.

  Güzel Ve Sağlıklı Bir Cilde Sahip Olmanın Sırrı Cilt Temizliğinden Geçmektedir.

  Cilt Temizliği
 • Mart 11, 2021 Cilt Bakımı

  Kuru ciltlerin en büyük cilt problemi, nemsizlik kaynaklı ciltte oluşan gerginlik hissi, mat görünüm, pul pul dökülme ve ince çizgiler. Cildin ihtiyacı olan nemi alamadığında, canlılığını kaybedip soluyor, yaşlanma belirtileri kendini daha erkenden göstermeye başlıyor. İşte tam da bu noktada devreye nemlendirici yüz maskeleri giriyor. 

  kuru ciltler için nemlendirici maske önerisi
 • Mart 08, 2021 Makyaj

  Makyaj bazı nedir ve ne işe yarar tam olarak biliyor musun? Makyaj bazı kullanmak zorunda mıyım? ve Hangi makyaj bazını kullanmalıyım? gibi soruların cevabı bu yazımızda seni bekliyor!

  Makyaj Bazı
 • Mart 05, 2021 Makyaj

  Fondöten almadan önce hangi tip özelliğe sahip bir fondöteni almak istediğinize karar vermeniz gerekir. Seçim yaparken ilk tercih ettiğiniz kapatıcı özelliğine sahip olan mı yoksa renk eşitsizliğini gideren mi olduğunu önceden belirlemek gerekir. Daha sonra cilt tipinizi devreye sokarak uygun bir fondöten seçimi yapabilirsiniz.

  Fondoten
 • Mart 05, 2021 Cilt Bakımı

  Derideki koyu lekeler veya hiperpigmentasyon, cildin bazı bölgeleri normalden daha fazla melanin ürettiğinde ortaya çıkar. Melanin gözlere, cilde ve saça rengini veren özel bir pigmenttir.

  leke giderici
 • Mayıs 31, 2020

  Tüm Dünya, Güney Kore'nin Cilt bakım cihaz ve ürünlerinin diğer tanınmış ünlü markaları çoktan geride bıraktığını biliyor. Sizin için Kore güzellik endüstrisinde en yeni şaşırtıcı ve inanılmaz ürünlerinden oluşan bir koleksiyon hazırladık…

  En kaliteli ve en doğru K-beauty markalarını, G.Kore’deki uzman ekibimiz özenle seçer,test eder ve sizlere sunar.

  Cilt bakımında asitli ürünler kullanmak, asitin cildimize faydaları gibi kelimeler başta kulağımıza ne kadar tuhaf geliyor değil mi?
 • Mayıs 15, 2020 Cilt Bakımı

  Neden C Vitamini kullanmalısınız? Aman tanrım, nereden başlayacağımı bile bilmememin birçok nedeni var! En popüler olana ne dersiniz: kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Ancak genç cilt bakımı tanrıçaları bile aşağıdaki bileşenlerden biri için bu bileşenin tadını çıkarabilir

  c vitamini
 • Mayıs 15, 2020 Cilt Bakımı

  Hyalüronik asit, kolajen, peptit…. Bunların hepsi günümüz güzellik endüstrisi jargonunda yaygın olan terimler ve bileşenlerdir.

  hyaluronik asit