BLOG

Yüzünüzün Güzelliğini Ortaya Çıkaran Yüz Maskeleri

14 Ocak 2022

Cilt zarar görmeden önlem almak ve zarar görmesini engellemek için en yardımcı ürün yüz maskesi çeşitleridir. Farklı çeşit ve işlevlerde pek çok yüz bakım maskesi üretilmekte ve piyasaya sürülmektedir. Bu durumda sizler; cildinizin analizini doğru bir şekilde gerçekleştirerek, en iyi yüz maskesi tercihini yapmalısınız.

Yaşlanma Belirtilerini Erteleyin

13 Ocak 2022

Yaşlanma belirtileri söz konusu olduğunda; en hızlı ilerleyen ve kendini belli eden bölge, cilt dokusu olarak bilinmektedir. En başta yüz ve göz çevresi bölümü olmak üzere, cilt üzerinde pek çok bölgede ince çizgi ve ya kırışıklık görünümü yaşa bağlı olarak artar. Elbette yaşın ilerlemesiyle birlikte; cilt üzerinde bunun farklı etki ve yansımalarının olması oldukça doğal bir süreçtir. Fakat etkili, sürekli ve doğru bir şekilde gerçekleştirilen bir cilt bakımı rutini sayesinde yaşlılık görüntüsünün oluşumunu ertelemek ya da azaltmak mümkün olabilir.

Cilt Bakımının Olmazsa Olmazı Cilt Bakım Kremleri

12 Ocak 2022

Cilt bakımı konusunda en çok kullanılan ürünler cilt kremleri olarak bilinir. Cilt bakım kremi, pek çok faydayı da beraberinde getirir. Cilde yumuşak bir yapı kazandırır ve ayrıca nemlendirme özelliğine de sahiptir. Kullanım alanı ve sebebine göre pek çok cilt bakım kremi mevcuttur. Her biri en iyi ve en kaliteli şekilde üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Bunların başında ise, yüz bakım kremi gelmektedir.

Cilt Bakımının En Kolay Hali

11 Ocak 2022

Günümüzde cilt bakım aletleri ile cilt bakımı artık çok kolay. Birçok cilt bakım cihazını pratik ve kaliteli bir şekilde sizlere hizmet sunarak, günlük bakımınıza büyük kolaylık sağlıyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda pek çok alanda kullanabileceğiniz cilt bakım aletleri ve cilt bakım cihazı listemize bir göz atın.

İşte en kullanışlı cilt bakım aletleri...

Cilt Bakımının Olmazsa Olmazı Yüz Serumları

10 Ocak 2022

İnsan cildi oldukça hassas bir yapıdadır. Bu yüzden de her zaman koruma altında olmalıdır. Dışarıdan gelen bir çok etkiye maruz kalan cilt, zamanla yaş almanın da etkisiyle değişikliğe uğrar. Bu anlamda yüz serumu oldukça önemlidir. Pek çok konuda olumlu etki sağlayan yüz serumu, içerisinde; hyaluronik asit, kolajen gibi maddeler bulundurmaktadır.

Soğuk Plazma Cihazı

08 Ocak 2022

Cilt bakımı oldukça geniş bir alandır ve soğuk plazma cihazı da bu alanda büyük önem taşımaktadır. Cilt bakımı alanında sayısız farklı ürün çeşitliliği ve seçenekleri mevcut. Özellikle de enerji açığa çıkararak işlev sağlayan cihazların oluşturduğu etkiler ve ozon kullanımının sağladığı olumlu sonuçlar, insanların sağlığına ciddi anlamda katkı sağlamaktadır. Bu cihazların başında ise, soğuk plazma cihazı gelmektedir.

Kore Cilt Bakımı Rutini

07 Ocak 2022

Her cildin kendine özel bir yapısı vardır. Bu yüzden sizin bakımınız da, size ve cildinize özel olmalı. Cilt bakım programınızı oluştururken, öncelikle cildinizi çok iyi tanımalı ve bu doğrultuda bir rutin oluşturmalısınız. Yapılan işlemleri ve ne amaçla uygulandıklarını bilmelisiniz. Her cilde uygun farklı Kore cilt bakımı ürünleri bulunmaktadır.

Cilt Bakımında Mucizevi Buluş Kağıt Maskeler

06 Ocak 2022

Kâğıt maskeler, günümüzde en çok kullanılan maske türleri arasındadır. Birçok kişi hem kullanım kolaylığı sebebiyle, hem de sayısız fayda sağlayan pek çok çeşidi bulunduğundan kağıt maskeler büyük ölçüde tercih ediyor. Nem desteği, cildi onarma, sivilceleri, siyah noktaları giderme ve oluşumunu önleme, kırışıklık karşıtı ve cildi canlandırarak yenileme gibi pek çok amaçla üretilen kağıt maskeler; cilt bakım rutininizin vazgeçilmez bir parçası olacaktır.

Hyaluronik Asit Mucizesi

05 Ocak 2022

Günümüzde pek çok alanda kullanılan “hyaluronik asit ne işe yarar” merak edenler için bu yazı bir cevap niteliğindedir.

Hyaluronik asit cilt ve cilt dokularının doğru bir şekilde yağlanmasına ve nemli olarak kalmasına olanak sağlayan bir madde olarak bilinir. Bunun yanında oldukça güçlü bir nemlendirici özelliğe sahiptir. Dış çevreden nem alan ve bu sayede ciltteki beslenme seviyesini arttıran bir cilt bakım faktörüdür.

Cilt Bakım Rutini Önerilerimiz

29 Aralık 2021

Çok fazla cilt bakım ürününe sahip olmak cilt bakımımıza özen gösterdiğimiz anlamına gelmez , önemli olan doğru cilt bakım ürünlerini doğru şekilde kullanarak cildimizin ihtiyacı olan bakımı sağlayabilmektir. Cilt bakımının birinci ve en önemli adımı temizleme işlemidir. Cilt temizliğinizi cilt tipinize uygun yumuşak ve güzel içeriklere sahip bir ürün ile yapmanız cildinize zarar vermeden gözeneklerinizin kirden arınmasını sağlayacaktır.

10 Adımda Kore Cilt Bakımı Rutini

25 Kasım 2021

Herkesin merak ettiği bembeyaz lekesiz ve ışıldayan ciltlere sahip olan Güney Kore’li kadınların ciltlerinin bu kadar güzel ve kusursuz olması onların cilt bakımı ve kozmetik alanda ne kadar başarılı olduklarını açıkça ifade etmektedir.  Cilt bakımı konusunda derinlemesine ve hassas şekilde davranan Güney Kore’li kadınların en büyük sırlarından biri olan ve her gün düzenli şekilde uyguladıkları 10 aşamalı günlük cilt bakım rutinini bu yazımızda sizlerle paylaşıyor olacağız. 

Hyaluronik Asit Nedir Ne İşe Yarar ?

17 Eylül 2021

Hyalüronik asit cildin ve dokuların iyi yağlanmasına, nemli kalmasına yardımcı olan bir maddedir. Aynı zamanda bir nemlendiricidir. Çevreden nem alan ve ciltte nemlenmeyi artıran bir cilt bakım bileşenleri kategorisidir. Özellikle ciltte, eklemlerde ve gözde yüksek konsantrasyonlarda bulunur. Başlıca görevi kayganlık sağlamak ve doku hidrasyonunu yani nemliliğini sağlamaktır. Bunu da kendi ağırlığının bin katına kadar su tutabilmesine özelliğine borçludur.

Medikal Cilt Bakımı Nedir ?

17 Eylül 2021

Medikal cilt bakımı , cildin fazla yağdan ,kirden ve ölü hücrelerden arındırılması için düzenli olarak dermokozmetik ürünler kullanılarak yapılan bir cilt bakım işlemidir. Gün içinde yapılan makyaj ve cildin maruz kaldığı zararlı ışınlar cildi yıpratır ve cildin canlı görünümünü soldurur , düzenli şekilde yapılacak medikal cilt bakımları cildin kaybettiği canlılığını geri kazandıracak sağlıklı bir görünüm elde etmesine sebep olacaktır.

Cilt Bakım Sıralaması Nasıl Olmalı ?

17 Eylül 2021

Cilt bakımı yaparken doğru ürünleri kullanmak ve ürünleri doğru sıra ile kullanmak çok önemlidir .Doğru sıra ile uygulanmayan ürünlerden yüksek verim almak ne yazık ki mümkün değildir. Örneğin cildimize uygulamış olduğumuz bir cilt bakım yağının üzerine nemlendirici bir serum sürersek , sürmüş olduğumuz nemlendirici cildin alt tabakalarına erişemeyerek görevini yerine getiremeyecektir. Bu sebeple cilt yeterli nemi alamadığı için kuruyacaktır.

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.