BLOG

Evde Kolay Dudak bakımı Dudaklarımız için Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

03 Şubat 2022

Soğuk havalar, dudaklarımızı kurutarak onlara çatlak ve kuru bir görünüm veriyorlar. Sadece kış aylarında değil korunmayan dudaklar yaz aylarında da güneş ışınları ile birlikte kuruyup cansız bir görünümde olabiliyorlar. Aynı zamanda sağlıksız beslenme veya kullanılan ilaçlarda dudaklarımızda istenmeyen görüntülere yol açabiliyorlar. Bu yüzden çoğu kişi evde kolay dudak bakımı yöntemleri arıyor.

LeBody Led Maske İle Cildinize Teknolojinin Sihirli Dokunuşu

02 Şubat 2022

Cilt sorunlarınızdan şikayetçiyseniz, LeBody’nin led maske teknolojisine hazır olun! Cildinizde yaşadığınız tüm problemlere bir arada çözüm olacak olan led maske cilt bakımı rutininizin vazgeçilmezi olacak. LeBody led ışıklı yüz maskesi ile akne, kırışıklık, leke ve ton eşitsizliği gibi tüm cilt sorunlarına veda edebilirsiniz. LeBody led maske ile teknolojinin sihirli dokunuşuna tanık olmaya ne dersiniz?

Lebody Vücut Sıkılaştırıcı İle Daha Sağlıklı Bir Bedene Merhaba

01 Şubat 2022

Lebody’nin güzellik ve sağlık dünyasına hoş geldiniz! Lebody vücut sıkılaştırma aleti kaslarınızın güçlenmesine ve hacim kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca son teknoloji kullanılarak üretilen Lebody vücut sıkılaştırıcı yağların parçalanarak vücuttan atılmasına da destek olarak incelme sağlar. LeBody vücut sıkılaştırıcı masaj aleti EMS sistemi ile 2 farklı modda çalışır. Slim ve Gym olmak üzere 2 moda sahip olan vücut sıkılaşma aleti vücudunuzda gözle görülür etkiler yaratacak.

LeBody Face Lifting İle Yer Çekimine Meydan Okumaya Hazır Mısınız?

31 Ocak 2022

Daima genç ve pürüzsüz bir cildin sırrı LeBody Face Lifting cihazı! Cildinize dolgunluk ve elastikiyet kazandıran Face Lifting cihazı aynı zamanda da cildin kolajen üretimini destekler ve yüzünüzdeki sarkmış bölgeleri toparlayarak kırışıklıkları giderir. Yüz lifting aleti alın, göz çevresi, dudak kenarları, yanaklar ve boyun bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. LeBody sizlere evde face lifting konforuna erişmeniz için büyük bir imkan sunuyor.

Gittikçe Popülerleşen Peptit Serum Nedir?

28 Ocak 2022

Peptitler, vücutta kendiliğinden bulunan proteinlerdir ve ilerleyen yaşla birlikte vücutta azalan kolajen miktarını artırmaya yararlar. Genç ciltlerde bolca bulunur ve böylelikle genç ciltler canlı, pürüzsüz ve dolgun dururlar. İlerleyen yaşla birlikte peptit vücutta azalar ve ciltte kırışık, donuk ve lekeli bir görünüme sebep olurlar. Bu sırada devreye peptit serumlar girer. Peptit serum, içerisinde peptit bulunan, cildin en alt tabakasına yani dermal tabakaya kadar inebilen konsantre üründür. Evde kolayca uygulanabilme ve hem etkili hem uygun fiyatlı olmasıyla en çok tercih edilen cilt bakım ürünleri arasına girerler.

Kore Ürünleri ile Koreli Kadınların Cilt Güzelliği

27 Ocak 2022

Koreli kadınlar, cilt güzelliklerine çoğu kadından daha çok önem veriyor ve günlük hayatlarındaki bir zaman dilimini mutlaka cilt bakımına ayırıyorlar. Güzelliğin sağlıklı ve porselen gibi bir ciltten geldiğine inanan Koreli kadınların, cilt bakım rutinlerinde en az 15-16 Kore ürünleri kullanıldığı biliniyor. Maske, peeling, serum, nemlendiriciler…

Göz Çevresi Bakımı Yapıyor Musunuz?

26 Ocak 2022

İlerleyen yaş, sağlık beslenememeden kaynaklı vitamin eksikliği, bilgisayar, telefon ekranına uzun bakmalar gibi faktörler zamanla göz çevrenizi yorar. Yorulan ve bakımı yapılmayan göz çevresi, zamanla kırışıklık, lekeler ve yorgun bakan gözlere sebep olur. Bu nedenle yaş ve cinsiyet fark etmeksizin, herkesin geç kalmadan göz çevresi bakımı yapması gerekmektedir.  Fakat yaş ve cinsiyet, göz çevresi bakımı uygulama süresinde önem kazanır. Genç yaşlar, önlem amaçlı kullandıkları için daha hafif ürünleri tercih edebilirler. İlerleyen yaşlar ise, oluşan ve oluşmaya başlamış problemlere göre göz çevresi bakımı yapmaları daha uygun olacaktır.

Pratik ve Etkili Cilt Serumu ve Serum Çeşitleri

25 Ocak 2022

Günlük hayat koşturması ve stresli bir hayat sağlıklı beslenmeye engel olmaktadır. Sağlıksız beslenme sonucunda cilt birçok sorunla karşımıza çıkar. Evde cilt bakımı uygulamaları kalıcı bir çözüm sunmaz. Cilt serumu, cildin en alt tabakasına kadar inebilen ve ihtiyaç duyulan soruna göre kullanılabilen konsantre üründür. Cilt serumu kullanmanın faydaları arasında, cildi onarma, cilde ışıltı katma veya cildin daha sağlıklı görünmesi vardır. Kullanacağınız serum çeşitleri ile faydaları da değişmektedir. Peki hangi sorunlarda, hangi serum çeşitleri kullanılır?

Bembeyaz ve Lekesiz Cildin Sırrı; Kore Güneş Kremi

24 Ocak 2022

Yaz ve güneş, çoğu insanı mutlu eder ve insanlara enerji verir. Güneşin ruh sağlığına olumlu etkileri olduğu gibi aynı zamanda vücuttaki D vitaminini destekler. Peki ya zararlı güneş ışınları? Günümüzde çoğu kişi güneş kremlerini deniz kenarında kullanıyor. Fakat güneşe maruz kaldığımız en uzun zaman günlük hayatlarımız. Koruma altına alınmayan cilt, zamanla renk eşitsizliğiyle ve lekelerle karşımıza çıkıyor. Geri dönüşü çok zor olan bu sorunların en baştaki çözümü, Kore güneş kremi. Koreli kadınlara göre güzellik demek bembeyaz ve lekesiz bir cilt demektir. Koreli kadınlar, Kore güneş kremi sürmeden dışarıya çıkmıyorlar ve kendilerini olabildiğince güneşin zararlı ışınlarından koruyorlar. Onların bu bebeksi cildine merak saran dünya kadınları da onlar gibi Kore güneş kremi kullanmaktadır. Kısacası, Kore cilt bakımlarına artan ilgi Kore markası güneş kremi ürünlerine de artmış durumdadır. Siz de hem Koreli kadınlar gibi lekesiz ve bembeyaz bir cilde sahip olmak istiyorsanız Kore güneş kremi denemeden geçmeyin deriz.

Peeling ile Taptaze Ciltler!

21 Ocak 2022

Hava kirliliği, toz, makyaj kalıntıları gün içerisinde cildimize yerleşir. Yüzeysel yapılan cilt ürünleri ancak bu etkenlerin cildimizdeki üst tabakasını temizleyebilir. Peeling, içerisinde mikro tanecikler ile cildin gözenekleri arasına yerleşir, ölü cilt tabakasını soyarak ortadan kaldırır. Yüze peeling uygulanması sonucunda cilt hücreleri hareketlenir ve yeni deri oluşumuna yardımcı olurlar.

Cilt Serumu Nedir?

20 Ocak 2022

Cilt serumu, cilt sorunlarınızın ihtiyacına göre kullanabileceğiniz, cildizin en alt tabakasına yani dermal tabakaya kadar inebilen konsantre üründür. Cilde bakım yapma, cildi onarma veya cildin daha sağlıklı görünmesi; cilt serumu faydaları arasındadır. Geçtiğimiz dönemde cilt bakım serumları için sadece yıpranmış ciltler de kullanılır algısı olsa bu algı zamanla yıkılmaktadır. Her ne kadar cilt sorunları her zaman dışa vurmasa da geçen zamanla birlikte derinin altına işlemektedir. Günlük hayat koşturması, iş, okul ve ev arasında mekik dokumalar stresli bir hayata sebep olmakta ve sağlıklı beslenmeye engel olmaktadır. Cildin baş düşmanı olan her iki konu da, zamanla cildi yıpratmakta ve kırışıklarla ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden cilt serumu kullanmak için cildimizin bozulmasını beklememeli, en erken şekilde önlem almalısınız.

Dudak Maskesi Nedir ve Evde Dudak Maskesi Nasıl Yapılır?

19 Ocak 2022

Dudaklar, kış aylarında kuruyup çatlayabiliyorken yaz aylarında ise güneşten kuruyup nemini kaybedebiliyorlar. Dudaklarımızda bunlar gibi sorunlarla karşılaşınca çözüm olarak dudak maskesi öneriliyor. Dudak maskesi, dudak bölgenize uygulandığınız canlandırıcı, besleyici ve nemlendirici karışımlardır. Kadınlar tarafından evde dudak bakımı çeşitli karışımlarla elde yapılabiliyor. Fakat ne yazık ki profesyonel olmayan bu yollar geçici çözüm olabiliyor. Profesyonel şekilde bakım yapılmayan ve sürekli kuruluğa maruz kalan dudaklar, eski dolgunluğunu kaybediyor ve etrafında ince kırışıklar ortaya çıkmaya başlıyor.

Göz Çevreniz için Göz Kremi Önemini Biliyor Musunuz?

18 Ocak 2022

Göz çevresi, yüzümüzün diğer bölgelerine göre daha ince ve hassas bir deriye sahiptir. Aynı zamanda yüzümüzde yaşımızı ve cildimizin sağlığını en belirgin şekilde gösteren bölgedir. Bu yüzden çok soğuk veya çok sıcak havalar, stresli bir hayat veya artan yaş gibi faktörler bu hassas deriyi etkiler. Etkilenen deri, yorgun bakan gözler ve kırışmış göz çevresi ile karşımıza çıkar. Göz çevresindeki bu sorunları engellemenin en verimli yolu göz çevresi bakım kremi kullanmaktır. Yüzünüzün diğer bölgelerinde kullanılan ürünler göz bölgesi için uygun değildir. Göz çevresi kremi, hassas ve ince deriye göz çevresi için özel olarak geliştirilir. Değişen sebeplerle oluşan göz çevresindeki probleme göre göz kremi çeşidi seçilir. Bu problemleri, en aza indirgemeye çalışır veya önlemeye yardımcı olur.

Kolajen ve Kolajen Serumu Nedir?

17 Ocak 2022

Kolajen, cilt dermisinin %80’lik kısmını meydana getiren önemli bir proteindir. Sigara ve alkol, beslenme yetersizlikleri, yaşlanma, güneş ve diğer etkenler sebebiyle 20’li yaşların ortalarından itibaren vücutta kolajen sentezi azalır. Kolajen kaybı derinin parlaklığını ve yumuşaklığını kaybetmesine yol açar, deride kırışıklıklar, renk eşitsizlikleri ve sarkmalar meydana gelir. Bu noktada, beslenme ile kolajen üretimi arttırılmaya çalışılsa da yetersiz kalır. Bu yüzden dışarıdan da destek almak gerekir. Kolajen serumu, serum özelliği ile cildin en alt tabakasına kolajen takviyesi yapabilen konsantre üründür. Kolajen serum, cildin elastikiyetini artırır, sağlıklı görünümüne kavuşmasına yardımcı olur. Kolajenin önemini bilinmesi ve artması ile günümüzde kolajen serumu önemli bir yer edinmektedir.

Cilt Bakımının İlk Adımı Cilt Temizliği

15 Ocak 2022

Sağlıklı bir cilde sahip olmak için; cilt bakımına cildi temizleyerek başlamak gerekir. Çünkü cilt ne kadar iyi temizlenirse, yapılan cilt bakım uygulamaları o kadar etkili olur. Kir ve yağ ile kaplı bir cilt, aynı zamanda gözenekleri kapalı bir cilt demektir. Bu da yapılan bakımın cilt altına ulaşmasına ve en iyi şekilde fayda sağlamasına engel olur. Bu yüzden öncelikli olarak; bir yüz temizleme jeli ya da yüz temizleme köpüğü kullanmalısınız. Eğer profesyonel bir temizlik istiyorsanız da en iyi yüz temizleme cihazı seçeneğini düşünebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.