BLOG

Bakım Rutinlerinin Vazgeçilmezi Olan Cilt Toneri Nedir?

24 Şubat 2022

Bildiğiniz gibi yüzünüzü yıkadıktan sonra bile toz ve diğer kirler cildinizden arınmamış olur. Cilt toneri kullanmak cildinizi temizleme jelleri, sabun, peeling veya temizleme köpüğü ile yıkadıktan sonra bile kalan tüm kiri tamamen atmaya yarar. Elbette yüz toneri kullandıktan sonra cildiniz pH seviyesini dengelemek için iyice nemlendirmek de gerekir. Cilt toner kullanacağınız serum ve kremlerin daha hızlı emilmesini sağlar. Yüz toneri ciltteki brüt olarak kalıntı halinde bulunan kir ve bakteri birikintilerini giderir. Temizleyici ile yıkanmış olsa bile hala ciltte kalabilecek olan tüm toz ve yabancı maddeyi ortadan kaldırmaya yarayan cilt toneri oldukça faydalıdır.

Timsah Maskesi ile Cildinize Gençlik Kazandırın

23 Şubat 2022

LeBody timsah maskesi yabancı maddelerin aktivitesini ortadan kaldırarak sorunlu cildi iyileştirmeye ve rahatlatmaya fayda sağlayan bir formüle sahiptir. Timsah yağlı maske faydaları saymakla bitmez, cildin yenilenmesine destek verir ve ciltteki nemin buharlaşmasını engelleyerek cildin enerjili ve nemli olmasına destek olarak cildi canlı tutar. Timsah yağlı maske ve timsah yağı gelenekselleşmiş bir kullanım alanına sahiptir. Yüzyıllardır cilt rahatsızlıklarının ve kanser gibi hastalıkların tedavisinde kullanılmış olan timsah yağı şimdi ise timsah maskesi olarak cilde can veriyor.

Evde Face Lifting Kolaylığını Keşfetmeye Hazır Mısınız?

22 Şubat 2022

Evde face lifting cihazı sizlere harika bir cildin en pratik yollu kapısını aralıyor. Evinizin konforunda cildinize mucizevi bir dokunuş yapacak olan Lebody face lifting ile harika bir görünüme kavuşabilirsiniz. Evde face lifting yapmak hem sizi gereksiz güzellik salonu masraflarından kurtaracak hem de düzenli bir kullanım sağlamanıza yardımcı olarak daha etkili sonuçlar almanıza destek sağlayacaktır. Face lifting cihazı son derece büyük bir avantaj sağlayarak cildinizdeki kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Öte yandan bu harika yüz lifting aleti yerçekimi ve yaş alma sebebi ile yüz ve boyun bölgesinde sarkan bölgeleri toparlayarak daha genç bir görünüme kavuşmanıza olanak sağlar.

Evde Yapılabilecek Göz Altı Maskesi Tavsiyeleri

21 Şubat 2022

Cilt sağlığı için birçok ürün ve yöntem deneniyor. Fakat göz altı, yüzümüzde unutulan veya önemsenmeyen bölge olabiliyor. Önemsenmeyen ve unutulan göz altı, morarma veya kırışıklık gibi birçok sorunla karşımıza çıkıyor ve bu sorunlar genellikle geri dönüşü zor problemler arasına giriyor. Ya da çoğu kişi önemsese de çevresinden duyduğu evde yapılabilecek göz altı maskesi tavsiyelerini deniyor. Fakat her cilt tipi ve karakteri farklı olduğu gibi göz altı da kişiden kişiye göre değişkendir. Bu yüzden çevrenizden duyduğunuz göz altı maskesi tavsiyeleri yerine, doktorunuzdan veya güzellik uzmanlarınızdan aldığınız önerileri kullanmak gerekiyor. Doğru göz altı maskesi ile göz altı veya çevresinde oluşan problemleri önler ya da oluşmuş göz altı sorularından kurtarır.

Lebody’den Kompakt Fondöten Önerileri ve Doğru Kullanımı

19 Şubat 2022

Lebody Aperire kompakt fondoten özellikle kuru ve kuruya dönük ciltler için oldukça gerekli ve avantajlı bir üründür. Kuru bir cilt üstüne uygulanan nemsiz, yağsız veya yoğun matlaştırıcı etkili fondötenler cilt üstünde daha yapay ve çatlamış bir görünüme neden olur. Lebody Aperire kompakt fondöten hem kolay uygulama imkanı hem de hafif yapısı sayesinde gün boyu cildinizde ağırlığını ve varlığını hiç hissetmeden pürüzsüz bir cildin tadını çıkarmanızı sağlar. Öte yandan Lebody Aperire kompakt fondöten ile günlük ve sade makyajlar yapabilirsiniz.

Kil Maskesi Faydaları ile Ön Plana Çıkıyor

18 Şubat 2022

Yüzümüzde birçok cilt ürünü deneriz. Fakat bazı cilt ürünleri, hem faydasıyla hem de yüzde ve vücutta kullanabilmesiyle ön plana çıkar. Bu ürünlerin başında gelen kil maskesi, yıllardır en sevilen cilt ürünleri arasındadır. Kil, mikropartiküler yapıya sahip doğal bir malzemedir ve volkanik bir taştan elde edilir. Bu doğal içeriği ile en çok tercih edilen cilt maskeleri arasındadır. Yüzdeki cilt problemlerine iyi geldiği gibi çoğu kil maskesi ürünü de vücutta kullanılabilir.

Lebody Günlük Cilt Bakımı Rutininizde Yanınızda

17 Şubat 2022

Kore günlük cilt bakımı esaslarını uygulayarak daha sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. Temizleme aşaması günlük cilt bakım rutini sıranızın başında gelmelidir. Yağ bazlı bir temizleyici ile öncelikle cilt yüzeyindeki makyajı temizlemek gereklidir. Ardından bir temizleme köpüğü kullanarak, cilt yüzeyindeki makyaj kalıntılarını giderebilirsiniz. Günlük cilt bakımı sıralaması birçok adımda temizlik aşamasından oluştuğu için üçüncü adımda da peeling geliyor.

Yüz Kaldırma Cihazı ile Cildinize Gençlik Kazandırın!

16 Şubat 2022

Cinsiyet fark etmeksizin, zamanla yüzde sarkma ve kırışıklıklar meydana gelebilir. Bu sorunların temelinde ilerleyen yaş yatmaktadır. İlerleyen yaş ile birlikte cilt yer çekimine meydan okuyamaz ve herkeste olduğu gibi cilt sarkmış bir görünüm alır.  Bu sorunların çoğu güzellik merkezlerinde çözülmeye çalışılsa da hem yüz kaldırma seansların çok maliyetli olması hem de zaman kaybettirmesi birçok kişi vazgeçirmektedir. Bu sebeplerle evde yüz kaldırma yöntemleri arayan çoğu kişi, yüz kaldırmaya yarayan cilt bakım ürünlerine yönelir.

LeBody Soyulabilir Maske İle Arınmış Bir Cilde Merhaba Deyin

15 Şubat 2022

LeBody’nin ışıltılı dünyasını keşfetmeye hazır mısınız? Cildiniz için bir yatırım yapmanın ve ona iyi bakmanın tam zamanı! LeBody ile ışıl ışıl bir cilde giden yolun kapılarını aralayabilirsiniz. Cildiniz, özellikle gün içinde uzun süre dışarda vakit geçiriyorsanız, yoğun bir toza, zararlı ışınlara ve bakterilere maruz kalır. Gün boyu gözeneklerinizde biriken kiri arındırmanız çok önemlidir. Soyulabilir maskeler ciltteki tıkanan gözeneklerin açılmasına ve cildin parlamasına yardımcı olur.

Evde Yüz Temizleme Yöntemlerine Etkili Alternatif

12 Şubat 2022

Gün içinde maruz kalınan toz ve kir, tüm gün boyunca ciltte kalan makyaj veya sağlıksız beslenme ciltte tıkanıklara sebep oluyor. Tıkanan cilt, kendini sivilce ve aknelerle dışarı atmak istiyor. Bu da sağlıksız bir cilt görünümü veriyor. Bu yüzden ciltte, gün sonunda mutlaka derin bir temizlik yapmak şart oluyor.

Evde Etkili Cilt Temizleme Yöntemi; Soğuk Plazma Cihazı

12 Şubat 2022

Cildimiz, gün içinde maruz kaldığımız toz ve kir gibi etkilerden dolayı tıkanmaktadır. Tıkanan cilt, sivilce ve akne gibi sorunlarla karşımıza çıkmaktadır. Derinlemesine temizleme ihtiyacı duyan cilt için evde kullanılan ürünler ya da evde ellerle uygulanan temizleme yöntemleri yeterli olmamaktadır. Güzellik merkezlerinde yapılan seanslarda çok masraflı olabildiği gibi zaman açısından da büyük bir kaybı olabilmektedir.

Son Zamanların En Sevilen Serumu; Hyaluronik Asit Serum

10 Şubat 2022

Serumlar, cildin en alt tabakasına kadar inebilen cilt ürünleridir. Cildin alt tabakasına kadar inebilme özelliği ile de en çok tercih edilen cilt ürünleri arasına girer. Serumlar, hem bu özelliğiyle hem de kolay kullanım sunan özelliğiyle günlük cilt rutinlerimizde yerlerini her daim korumuşlardır. Serum çeşitleri arasındaki hyaluronik asit serum da son zamanların en çok sevilen serumu olmuştur. Hyaluronik asit, cilt nemlendirmede görev alır ve yüksek oranda su tutar.  Aynı zamanda cildimizde doğal olarak bulunur.

Cilt Bakım Cihazı ile Kendi Güzellik Uzmanınız Olun!

08 Şubat 2022

Makyaj kalıntıları, sağlıklı beslenememe veya düzenli bakım yapılmayan ciltler, bir süre sonra sorunlarla karşımıza çıkmaktadır. Bu sorunlar da gerek ürünlerle gerek güzellik merkezlerinde geçirilen zamanla çözülmeye çalışılmaktadır. Güzellik merkezlerine zaman ayıramamaktan kaynaklı birçok kişi de evde cilt bakımı yapmaktadır. Evde cilt bakımı, çeşitli yöntemlerle denenmektedir. Fakat son zamanlarda gittikçe popülerleşen cilt bakım cihazı, bu yöntemlerin en etkilisi diyebiliriz. Cilt bakım cihazı, evden çıkmadan ve güzellik merkezlerinde zaman kaybetmeden herkese evde cilt bakımı imkanı tanıyor.

Evde Bel Bölgesi İnceltme Mümkün Müdür?

07 Şubat 2022

Sağlıklı beslenememek ve hareketsiz yaşam tarzı zamanla vücudumuzda istenmeyen görüntülere yol açabiliyor. Doğum yapmak veya ilerleyen faktörler gibi elimizde olmayan durumlar da bunları bu görüntüleri etkiliyor. Bu faktörler en başta vücudumuzda kalınlaşan ve yağlanan bel bölgesi ile karşımıza çıkıyor. Yağlanan ve kalınlaşan bel bölgesi, sadece görsel anlamda hoşnutsuzluk yaratmıyor aynı zamanda ciddi sağlık problemlerine yol açabiliyor. Bu yüzden birçok kişi de evde bel bölgesi inceltme yöntemleri arıyor.

Yüz Sıkılaştırma Cihazı ile Genç Bir Cilde Kavuşun

04 Şubat 2022

İlerleyen yaş, zamanla vücudumuzda birtakım değişikliklere yol açabilir. Özellikle yüzümüz yaşımızı en çok belli eden yerdir. Ciltte oluşan kırışıklık ve sarkmalar, çok normal olsa da çoğu kişi tarafından sevilmeyebilir. Cilt bakım ürünleriyle geri dönüşü zor olan kırışıklık ve sarkmalar için daha etkili bir yöntem bulunmaktadır. Yüz sıkılaştırma cihazı, bu sorunları yaşayan çoğu kişi tarafından oldukça ilgi duyulmaktadır. Yaş ve cinsiyet fark etmeksizin herkesin kullanabileceği yüz sıkılaştırma cihazı, aynı zamanda evde kolay kullanım imkanı sunar.

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.