BLOG

Günlük Cilt Bakımı Sıralaması

14 Nisan 2022

(Gündüz) günlük cilt bakımı ürünleri içinden bazıları gece uygulanmaz ya da tam tersi gece uyguladığınız bazı ürünleri günlük cilt bakımı rutininiz içine yerleştiremezsiniz. Peki gece uygulanan cilt bakım rutini nasıl olmalı gelin ona bir bakalım.

 

Gece ve Gündüz Yaşlılık Karşıtı Krem Ürünleri Nasıl Bir Etkiye Sahip?

11 Nisan 2022

Yaşlılık karşıtı krem çeşitleri içerisinden araştırma yaptığınız zaman karşınıza onlarca hatta yüzlerce ürün seçeneği çıkmaktadır. Ancak en temel şekilde bakıldığında yaşlılık karşıtı krem ürünleri iki gruba ayrılmaktadır. Bunlar gece ve gündüz yaşlılık önleyici krem ürünleridir.

Göz Çevresi Bakımı

08 Nisan 2022

Yüzümüzde en ince ve hassas bölge göz çevresi, yorgunluk, uykusuzluk ve stresin üzerinizdeki olumsuz etkilerinin en çok hissedildiği bölgedir. Vaziyet böyle olunca göz çevresi bakımı aksatılmaması gereken bir rutindir.

Leke Giderici Kil Maskesi

07 Nisan 2022

Kil maskesi ürünleri içeriğinde bulunan zengin özler sayesinde, cilde sunduğu birçok faydadan dolayı en sık tercih edilen cilt bakım ürünleri arasında olmaktadır. Birçok fayda sunmasına rağmen, kil maskesi ürünlerini doğru bakım rutini içine almazsanız etkisini çok fazla göremezsiniz.

Düzenli Dudak Bakımı İçin Dudak Bakım Kremleri

06 Nisan 2022

Yumuşak, canlı ve pürüzsüz görünümlü dudaklar, sizin güzelliğinizin tamamlayıcı bir parçasıdır. Bu noktada dudaklarınızın nemli ve sağlıklı bir görünüme ulaşması için başvuracağınız ürünler dudak bakım kremi ürünleridir. Dudaklar, vücudumuzun en hassas noktalarındandır. Dudak bakım kremi kullanımı soğuk havalarda yeterli olurken, düzenli dudak bakımı her mevsim dudaklarınızın sağlıklı, nemli ve parlak görünmesini sağlar.

Zayıflama Kemeri ile Oturduğunuz Yerden Yağ Yakın

05 Nisan 2022

Herkes oturduğu yerden kilo vermenin hayalini kuruyor. Bu talepler doğrultusunda üretilen zayıflama kemeri ile artık bu hayaliniz mümkün oluyor. Eğer genlerden gelen bir şansa sahip değilseniz, hayal ettiğiniz vücut için biraz çalışmanız, bir şeyler yapmanız gerekiyor. Belki belinizde, belki göbeğinizde, belki de kalçanızdan şikayetçisiniz. Zayıflama kürleri, diyetler, detokslar derken, bu beslenme programını doğru kişilerle yürütmüyorsanız eğer bağışıklık sisteminizi dengesiz hale getirebilir, belirli sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Kağıt Yüz Maskesi Cilt Bakım Rutininin Önemli Bir Parçası

04 Nisan 2022

Kağıt maskeler yoğun nemlendirici depolarıdır. İşte bunun nedeni içinde bulunan özler ve yoğunluğudur. İçerik bakımından oldukça zengin olan kağıt maskeler, içerdikleri öz noktasında da oldukça yoğundur. Tüm özden yararlanmak için elinize bulaşan içeriği önce yüzünüze sürüp ardından maskeyi uygulayabilir ve kalan özü yine maskeye sürebilirsiniz.

Themaqueen Cleansing Brush Detaylı Yüz Temizleme Aleti

01 Nisan 2022

Yüzünüzü elinizle temizleme devri geçmişte kaldı. Artık cilde tam oturan ve cilt dokusunu yenilemeye yardımcı yüz temizleme aleti ürünlerinden yardım almanın zamanı… “Themaqueen Cleansing Brush Detaylı Yüz Temizleme Aleti” anti bakteriyel silikon fırçaları ile cildinize gereken özeni göstermek için üretildi.

Cilt Serumu Nedir?

29 Mart 2022

Işıltılı ve pürüzsüz bir cilt için neredeyse her yola başvuruyorsunuz. Başvurduğunuz bu yolda sonuca o kadar odaklanırsınız ki, kullandığımız ürünlerin içeriğine çoğu zaman dikkat etmiyorsunuz değil mi? Ancak; ürün içerisinde bulunan maddeler, cildiniz ve fiziksel sağlığınız için büyük önem taşıyor. Cilt serumu önerileri gibi başkalarından duyduğunuz bilgilerle elde ettiğiniz ürünler hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olup olmadığınıza dikkat etmelisiniz.

Cildin Nem Deposu Kâğıt Maskeler

26 Mart 2022

Fiyat-performans açısından oldukça etkili olan kağıt maskeler, Kore güzellik rutinin bir parçasıdır.  Kağıt maskeler sayesinde cilt ışıl ışıl ve pürüzsüz bir görünüm kazanır. Ancak birçok çeşide ve içeriğe sahip olan kağıt maskeler nasıl yapılmalı vs. gelin bir bakalım.

Kore Güzelliğinin Sırrı: Kore Cilt Bakım Rutini - 3

25 Mart 2022

Önceki iki blog yazımızda Kore cilt bakımı rutini ile ilgili altı temel noktaya değinmiştik. Şimdi kalan aşamaları da aktararak, evde yapabileceğiniz Kore cilt bakımı rutini aşamalarını bitireceğiz. O halde gelin başlayalım.

Kore Güzelliğinin Sırrı: Kore Cilt Bakım Rutini - 2

24 Mart 2022

Bir önceki Kore cilt bakımı rutini yazımızda, Korelilerin cilt bakımını rutinlerinin başında uyguladıkları ilk iki temel adımından bahsetmiştik. Şimdi gelin doğru Kore cilt bakım ürünlerini doğru adımlarla nasıl uygulamalıyız onlara devam edelim. Üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı adımlarda, Kore cilt bakımı aşamaları şöyle devam etmektedir:

Kore Güzelliğinin Sırrı: Kore Cilt Bakım Rutini

22 Mart 2022

K-Beauty adıyla da anılan Kore cilt bakım ürünleri, her geçen gün artan bir popülerliğe sahip. Koreli kadınların güzellik sırları tüm dünyaya yayılmıştır. Kore cilt bakım rutini genel olarak on adımda gerçekleşmektedir. Bu yazımız içerisinde Kore cilt bakımı rutini içinden ilk iki adım olan, temel Kore cilt bakım rutini adımları verilmektedir.  Peki; pürüzsüz, sağlıkla ışıldayan ve cam gibi görünen bir cilt vadeden Kore güzellik sırları hangi prensipleri kapsamaktadır? Eksiksiz bir Kore cilt bakımı rutininde hangi ürünler kullanılmaktadır? Gelin, bu soruların ilk adımlarını birlikte cevaplandıralım…

Peptit Nedir? Peptit Serum Önerileri

21 Mart 2022

Peptit serum faydalarına geçmeden önce, peptitlerin ne olduğuna ve vücut için neden önemli olduğuna bakalım isterseniz. Aminoasitler, peptit ve proteinlerin yapı taşıdır. İki ve daha fazla aminoasit, zincir şeklinde bağlanarak peptitleri oluşturur. Yüzden fazla aminoasitten oluşan bu peptit zinciri, proteini meydana getirmektedir. İnsan vücudu için hayati bir öneme sahip peptitler, hücre ve doku arasındaki bir bağlayıcı olarak da görülebilirler. Aynı zamanda peptitlerin bir diğer görevi ise cilt yapı iskeletini korumaktır. Böylece cildin destek dokusunu onararak derin kırışıklıkların görünümünü iyileştirir.

Etkileyici Bir Cilde Sahip Olmak İçin Cilt Bakım Kremi Önerileri

19 Mart 2022

Yaş ilerledikçe cilt üzerindeki hücre yenilenmesi azalmaya başlıyor. Vücuttaki kolajen üretimi yavaşlıyor ve ciltte sarkmalar meydana geliyor. Yine, cilt üzerindeki kuruluğun artması ve kırışıklık da yaşın doğurduğu olumsuz etkilerden birkaçı. Bütün bunlarla savaşmak için başvurulacak yegâne silahlar; cilt bakım kremleri ve kolajen içeren cilt kremleri olmaktadır.

Bu doğrultuda, LeBody’nin, cildinizin gençliğini korumaya yardımcı olmak için ürettiği en iyi cilt bakım kremleri sizin en iyi yardımcınız olacaktır. Gelin isterseniz bu amaçla hazırlanmış ve kuru ciltleri yoğun olarak nemlendiren “DABO Hyaluronic Power Barrierderm Cream” cilt bakım kremi ürününe biraz göz atalım…

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.