BLOG

Yüz Maskeleri Doğru Şekilde Nasıl Kullanılır?

08 Haziran 2022

Yağlı ciltlerin genel problemi olan akne için ise cildi arındıran ve akne oluşumunu engelleyen yoğun etkili sivilce maskesi ürünlerini kullanarak, cildinizi arındırabilir ve sivilcelerden kurtulabilirsiniz. Genellikle yağlı ciltlere tavsiye edilen sivilce için maskeler cilt üzerindeki yeni oluşmuş veya oluşmaya başlayacak olan sivilcelerin kurumasına yardımcı olur. Tıkanan gözeneklerden de meydana gelebilen sivilce sorunu için düzenli olarak haftalık sivilce karşıtı cilt maskesi kullanabilirsiniz. 

YÜZ ASKISI NEDİR?

03 Haziran 2022

Yüz askısı kısaca; ameliyatsız yüz germe işlemi olarak bilinmektedir. Son yıllarda ameliyatsız estetik operasyonlarındaki artış yüz gezme işlemleri başta olmak üzere pek çok işte kendini göstermektedir. Ameliyat olmak istemeyen ve ameliyattan korkanlar için oldukça uygun aynı zamanda pratik bir işlem sunan ameliyatsız işlemlerden olan yüz askısı, pek çok kadın tarafından son dönemlerin en fazla tercih edilen operasyonlarından biridir. Yüzde meydana gelen sarkma ve deri gevşemelerinin gerilmesini sağlayan ve yüze genç bir görünüm kazandıran yüz askısı fiyatları da sanıldığı kadar yüksek bütçeler gerektirmemektedir. 

LEBODY YÜZ BAKIM SERUM SETİ

01 Haziran 2022

Lebody Yüz Bakım Serum Seti, içerisinde bulunan birbirinden farklı ürünler sayesinde tercih edilen bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Serum seti tercihlerinde ön planda yer almasının asıl sebebi ise kullanıcılara pek çok fayda sağlıyor olmasıdır. Serum seti çeşitleri, piyasada oldukça farklı şekillerde sunulmaktadır. Ancak bahsi geçen bu ürünlere bakıldığı zaman kullanıcıların da oldukça memnun olduğu görülmektedir. Bahsi geçen bu yüz bakım serum seti, birden fazla üründen oluşmaktadır. 

DUDAK MASKESİ NASIL KULLANILIR?

31 Mayıs 2022

Özellikle de yüzümüzdeki en ince deriye sahip olan kısımlardan biri de dudak olduğu için, dudak bakımı son derece önemlidir. Mevsim geçişlerinde kuruyan dudaklar için dudak maskesi veya stres ya da üzüntüden dolayı çıkan uçuk gibi problemlere dudak kremi kullanabilirsiniz.

EVDE BEL BÖLGESİ İNCELTME NASIL YAPILIR?

26 Mayıs 2022

Kim istemez ki evde otururken bel bölgesini inceltmeyi. Evde bel bölgesi inceltme, fazla kilolarından dertli pek çok insanın en fazla istedikleri ve tercih ettikleri yöntemler arasındadır. Çünkü herhangi bir spor salonuna gitmek durumunda kalmadan, gün içinde evinizden çıkmadan da belinizdeki fazla yağdan kurtulmanız mümkün. Bel bölgesi inceltme, vücutta en fazla kilo verilmek istenen ve dikkat edilen yerlerden biridir. Alınan kilolar hemen bele yansır. Ve bel genişlemeye başlar. Beslenmeye dikkat etmek gerekir evet ancak bunun yanında bel bölgesi inceltme ile sizi rahatsız eden yağlar ile vedalaşabilirsiniz. 

LEBODY YÜZ BAKIM SERUM SETİ ÜRÜNLERİ

25 Mayıs 2022

Lebody Yüz Bakım Serum Seti, içerisinde bulunan birbirinden farklı ürünler sayesinde tercih edilen bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Serum seti tercihlerinde ön planda yer almasının asıl sebebi ise kullanıcılara pek çok fayda sağlıyor olmasıdır.

LEBODY PEPTİT SERUM

25 Mayıs 2022

Lebody Peptit Serum, cilt üzerinde belirli bir yaştan sonra belirginleşmeye başlayan kırışıklıkların azalması amacıyla tercih edilmektedir. Peptit kırışıklık serumu, cilt bakımı rutinlerinde tercih edilebilecek seçeneklerden birisidir. Zira günlük olarak uygulanması tavsiye edilmektedir.

LEBODY IDEBENONE LEKE SERUMU

24 Mayıs 2022

Lebody Idenbenone Leke Serumu, cilt üzerinde yer alan ve kötü bir görünüme sebep olan lekelerin giderilmesi için tercih edilmektedir. Cilt serumu seçeneklerinden biri olması, bu ürünün cilt bakımı için kullanıldığını da göstermektedir. 

DERİNLEMESİNE TEMİZLİK ETKİLİ YÜZ TEMİZLEME CİHAZI

21 Mayıs 2022

Cildi temizlerken bir yandan da masaj etkisi gösteren cilt temizleme cihazı, etkili ve kalıcı bir bakım isteyenlerin ilk tercihlerindendir. Siz de cildinizi daha sağlıklı bir hale getirmek için en kaliteli yüz temizleme aleti seçeneklerini Liva online satış mağazası üzerinden araştırmaya başlayabilirsiniz!

SİHİRLİ BİR DEĞNEK: YÜZ MASAJ ALETİ

21 Mayıs 2022

Yorucu bir gün sonunda yüz masaj aleti cildiniz için adeta biçilmiş kaftandır. Özellikler soğuk yüz masaj aleti cilt bakımının yükselen bir yıldızı haline gelmiştir. İster tekli olarak isterseniz cilt bakım ürünleri ile isterseniz doğal esanslar ile kullanımını tercih edebileceğiniz bu hayat kurtaran ürünler, genç ve dinamik bir cildin tek sırrı olarak görülmektedir. Her bütçeye uygunluk sağlayan yüz masaj aleti, en kısa zamanda evinizde yer alması gereken cilt bakım ürünlerinin zirvesinde yer alıyor. 

Dudak Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

16 Mayıs 2022

Cildimizin en ince derilerinden birine sahip olan dudaklarımızın bakımı özellikle kış aylarında son derece önemlidir. Rüzgarlı ve soğuk havalarda dudakların çatlaması çok normal ve olağan bir durumdur. Dudak çatlakları bir süre sonrasında acı verebilir ve bu durum için mutlaka bir dudak bakım kremi kullanmanız gerekmektedir.

ETKİLİ CİLT BAKIMA ÖZEL TONİK ÇEŞİTLERİ

09 Mayıs 2022

Cildinize sağlık ve canlılık kazandırmak için kullandığınız ürünlerin kaliteli olması gerekir. Derinlemesine temizlik için kullanılan ürünlerin başında cilde toner uygulama ilk sırada yer alır. Kuru ciltlerde cildin ihtiyacı olan su ve nemi kazandıran tonik yüz için oldukça faydalı bir bakım ürünüdür. Doğal ve sağlıklı içeriği nedeniyle hassas ciltler için tonik önerileri arasında ilk sırada gelen ürünler, Liva kalitesiyle sunulan toniklerdir. Cildinize ihtiyacı olan nemi verirken cilt lekelerini önleyen tonikler, aynı zamanda gözeneklerde biriken kirlerin de temizlenmesine yardımcı olur.

C VİTAMİNİ MASKESİ FAYDALARI NELERDİR?

06 Mayıs 2022

Vitamin çizgileri, enfeksiyonları ve güneş lekeleri olan insanlar için hızlı bir şekilde azaltma sağlayan çok faydalı bir üründür. C vitamini maskesi, cilt için o kadar faydalıdır ki onu rutinden çıkartmamak gerekmektedir.

 

K-BEAUTY ÜRÜNLERİ OLARAK DA BİLİNEN KORE KOZMETİK ÜRÜNLERİ

18 Nisan 2022

Kore ürünleri özellikle son yıllarda kozmetik ürünlerinin en çok satanları arasında yer almaktadır. Peki Kore kozmetik ürünleri bu kadar popüler ve taleplerinin fazla olmasının sebebi nedir, bunun temelinde ne bulunmaktadır? Gelin isterseniz Kore ürünleri kullanan kadınları ve Kore kültürünü daha yakından tanıyalım.

Soğuk Plazma Cihazı ile Cilt Temizleme Yöntemi

15 Nisan 2022

Gün içerisinde maruz kaldığımız toz, kir ve güneş ışınları cilt yüzeyinde birtakım problemler yaratmakta ve gözeneklerimizi tıkamaktadır. Tıkanan cilt, sivilce ve akne gibi sorunlarla karşılaşmamıza neden olmaktadır. Derinlemesine temizlik ihtiyacı duyan cildimiz için evde kullanılan ürünler ya da evde elle uygulanan temizleme yöntemleri çok fazla yeterli olmamaktadır. Bu noktada alternatif yöntemler kullanılması gerekir. Bu yöntemlerden biri de soğuk plazma cihazı modelleridir.

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.